Barwy szczęścia (1752) - Beata błaga Władka o milczenie. Angela pęka z zazdrości

Co nowego wydarzy się w 1752. odcinku "Barw szczęścia"? Co tym razem spotka doświadczonych przez los bohaterów? Józek postanawia, że nie weźmie udziału w meczu młodzieżówki, zaś Władek zmaga się z tym, czy powiedzieć prokuraturze prawdę. Artur prosi jasnowidza o zaprzestanie poszukiwań Marty. Tymczasem Angela płonie z zazdrości, gdy Robert udaje się na kilkudniową wycieczkę z jej atrakcyjną rywalką, nauczycielką biologii.

Barwy szczęścia - Władek i prokuratura

Sałatka oświadcza Darkowi, że nie zamierza wystąpić w meczu młodzieżówki. Tymczasem Władek zmaga się z ogromnym problemem. Nie ma pojęcia, co zrobić w sprawie Beaty. Jeśli zezna, że to ona jest odpowiedzialna za wybuch w Biomerze, ściągnie na nią olbrzymie kłopoty! Zanim wchodzi do prokuratury, przyjaciółka błaga go o milczenie... Co postanowi Władek?

Artur się poddaje?

Tymczasem w Barwach szczęścia Artur przekazuje wszystkie osobiste rzeczy Walawskiej Piotrowi. Kontaktuje się też z Modestem i prosi go o zaprzestanie dalszych poszukiwań. Gdy Ernest usiłuje dodzwonić się do taty, mężczyzna wyrzuca telefon. Zmierza w stronę rzeki, w której najprawdopodobniej utopiła się jego ukochana...

Zazdrość Angeli

Gdy Robert wybiera się na kilkudniową wycieczkę szkolną, Angela pęka z zazdrości. Wszystko dlatego, że na miejscu jest Kinga Brzeska – atrakcyjna nauczycielka biologii. Nastolatka przeczuwa, że kobieta podrywa jej ukochanego. Czy tak jest rzeczywiście? Przekonaj się, oglądając nowe odcinki serialu „Barwy szczęścia” - nie przegap żadnego epizodu!

Więcej o: