Na Wspólnej (2591) - Daria w ciąży z Dominikiem? Test, który wszystko wyjaśni

Co przydarzy się bohaterom w kolejnym, 2591. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Gdy Kasia i Dominik są zajęci planowaniem wyjazdu nad jezioro, Daria przeżywa spóźniający się okres. Z kolei Iza znajduje sposób, jak ujarzmić Warskiego - postanawia zatrudnić sprawdzoną księgową, która będzie kontrolować jego wybryki. Hebel robi zaś wszystko, aby Agnieszka spędziła z nim wieczór. Wreszcie prawniczka przystaje na jego propozycję.

Na wspólnej - Test, który wszystko wyjaśni

Kasia i Dominik są w swoim świecie – planują romantyczny wyjazd nad jezioro i zapominają o Darii. Tymczasem nastolatce spóźnia się okres. Przyjaciółka doradza jej, aby zrobiła test ciążowy. Daria słucha rady koleżanki, ale nie ma w sobie na tyle siły, aby odczytać wynik testu. Czy chwilowy poryw namiętności odbije się na całym jej późniejszym życiu?

Plan Brzozowskiej

Trwa huczne otwarcie ośrodka Brzozowskiej. Podczas uroczystości Iza jest bardzo zestresowana. Dręczą jej złe przeczucia wobec swojego wspólnika – kobieta pojmuje, że defraudacja Warskiego mogła się skończyć katastrofalnie. Wreszcie oznajmia mężczyźnie, żę zatrudni zaufaną księgową. Jak można przypuszczać, Warski jest bardzo niezadowolony.

Udana randka

Ryszard stara się namówić piękną prawniczkę na wspólny, relaksujący wieczór. Choć spotyka się z odmową, nie zamierza się poddawać – po południu czeka na Agnieszkę pod kancelarią uzbrojony w przekonujące argumenty. Wreszcie prawniczka daje się namówić na randkę – i niczego nie żałuje! Zobacz, jak przebiegło ich spotkanie, oglądając nowy odcinek Na Wspólnej!

Więcej o: