M jak miłość, odc. 1332 - kameralny ślub Natalii i Franka. Czy Justyna wyzna prawdę?

Co przydarzy się bohaterom w 1332. odcinku serialu "M jak miłość"? Wydarzy się naprawdę wiele: Kisielowa będzie rozpaczać po utracie dorobku życia, a Janek dowie się, że jest adoptowany... Jednak wydarzeniem odcinka będzie ślub Natalii i Franka! Ponadto Mateusz zbierze się na odwagę i przyzna się Justynie, że wiedział o zabójstwie Maćka od samego początku. Dowiedz się nieco więcej o wydarzeniach z nowego odcinka!

M jak miłość - Szczęśliwe małżeństwo

Chociaż śmierć Lucjana pogrążyła Mostowiaków w żałobie, rodzina mobilizuje się i spędza przynajmniej jeden szczęśliwy dzień. Franek wpada na pomysł, że zrobi Natalii niespodziankę – ponownie przed nią przyklęka i proponuje jej, żeby została jego żoną jeszcze dziś! Dziewczyna mówi tak, choć konsultuje się z Barbarą – boi się, że to za wcześnie i że nie wypada brać ślubu tak szybko po śmierci dziadka. Ostatecznie ślub się odbywa – Franek w tajemnicy sprowadza do Grabiny suknię ślubną i angażuje bliskich, dzięki czemu wszystko wygląda jak z bajki! Po przyjęciu Franek zabiera swoją żonę na spacer i przysięga jej, że zawsze będzie ją kochał. Pytanie tylko, dlaczego niedługo grający go aktor zniknie z obsady serialu M jak miłość... Wiemy tylko jedno: nie zwiastuje to nic dobrego!

Czy Justyna wyzna prawdę?

Mateusz zdradza Justynie, że widział, jak Maciek zaatakował ją nad rzeką, a ona zrzuciła go ze skarpy i zabiła. Nauczycielka jest w ogromnym szoku. Mało tego: Maciek mówi jej, że znaleziono ciało jej byłego narzeczonego! Jaką decyzję podejmie Justyna? Pójdzie na komisariat i przyzna się do winy?