Na Wspólnej, odc. 2591 - Daria jest w ciąży? Randka Ryszarda i Agnieszki

Co nowego wydarzy się w kolejnym, 2591. odcinku "Na Wspólnej"? Podczas gdy Dominik i Kasia planują romantyczny wyjazd, Darii spóźnia się okres - czy to oznacza, że dziewczyna jest w ciąży? Zbliża się otwarcie ośrodka Izy. Kobieta nie ufa Warskiemu i ku jego niezadowoleniu chce zatrudnić zaufaną księgową. Tymczasem Hebel usiłuje zaprosić Agnieszkę na randkę - czy jego upór przyniesie oczekiwane rezultaty?

Na wspólnej - Test ciążowy

Dominik i Kasia wybierają się nad jezioro i są pochłonięci planowaniem wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem Daria wyznaje przyjaciółce, że nie dostała okresu. Koleżanka mówi jej, że powinna zrobić test ciążowy. Nastolatka bierze tę radę do serca. Robi test, ale boi się odczytać wynik. Czy jej upojna noc z Dominikiem wywróci ich życie do góry nogami?

Nowa księgowa

Nadchodzi dzień wielkiego otwarcia ośrodka Izy. Uroczystość wypada całkiem nieźle, ale Brzozowska wciąż ma złe przeczucia – zdaje sobie sprawę, że defraudacja Warskiego mogła spowodować zupełną katastrofę. Dlatego mówi wspólnikowi, że zatrudni sprawdzoną, zaufaną księgową. Mężczyzna jest z tego powodu niepocieszony...

Randka Ryszarda i Agnieszki

Ryszard usiłuje namówić Agnieszkę na relaksujący wieczór. Nachodzi ją w kancelarii ale ona odrzuca jego propozycję. Mężczyzna nie zraża się i po południu czeka na prawniczkę. Jest na tyle przekonujący, że kobieta godzi się na wspólny wieczór. Szybko przekonuje się, że podjęła bardzo dobrą decyzję... Jak zakończy się randka, którą zaproponował Hebel? Koniecznie przekonaj się, oglądając Na Wspólnej!

Więcej o: