Seriale telewizyjne

 • Na Wspólnej (2587) - czy Daria wyda Dominika? Robertowi grozi zwolnienie

  Na Wspólnej (2587) - czy Daria wyda Dominika? Robertowi grozi zwolnienie

  Co wydarzy się w nowym, 2587. epizodzie serialu "Na Wspólnej"? Bohaterowie, choć starają się wyjść na prostą, wikłają się w coraz to nowe kłopoty! Gdy Dominik i Kasia wracają z Hiszpanii, Daria nie może znieść ich widoku - wpędza ją to w czarną rozpacz. Z kolei Eliza kończy rano ważną prezentację, ale nie dodaje do maila załącznika - szef jest na nią wściekły! Poważna rozmowa z przełożonym czeka także Roberta...

  red.
 • Barwy szczęścia (1747) - Świderski zawieszony w prawach lekarza! Aneta nie zamierza bronić Świderskiego

  Barwy szczęścia (1747) - Świderski zawieszony w prawach lekarza! Aneta nie zamierza bronić Świderskiego

  Co wydarzy się w następnym, 1747. z kolei odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Oprócz nieuchronnych zmian zobaczymy, jak poważne błędy pociągają za sobą odpowiednią karę. Nowy epizod należy do Świderskiego - lekarz zostaje zawieszony i przynajmniej chwilowo traci prawa do wykonywania zawodu. Nie ulega wątpliwości, że mężczyzna sobie na to zasłużył: nie dość, że zaatakował Bożenę, to jeszcze wdał się w bójkę w gabinecie Anety i najprawdopodobniej doprowadził do śmierci swojej pacjentki! Oprócz tego przyjrzymy się rozterkom Darka oraz Agaty, a także nadziejom rozbudzonym w Pawle.

  red.
 • Na dobre i na złe (686) - Krytyczny stan dziennikarza. Konflikt między Witkiem a Staszkiem

  Na dobre i na złe (686) - Krytyczny stan dziennikarza. Konflikt między Witkiem a Staszkiem

  To już kolejny raz, kiedy nasi ulubieni bohaterowie z Leśnej Góry ratują życie i zdrowie swoich ciężko poszkodowanych pacjentów. Jakie niespodzianki przygotowali twórcy serialu "Na dobre i na złe" tym razem? W najnowszym, 686. odcinku pojawi się nowy lekarz. Nie podoba to się doktorowi Tretterowi, który spodziewał się, że to właśnie Kasia dostanie posadę na oddziale pediatrii. W szpitalu pojawi się dwójka pacjentów. Jeden z nich to chłopiec, który wcześniej uciekł z domu. Pomocy potrzebuje także znany dziennikarz z infekcją. W tym epizodzie Lena będzie musiała wybrać między Staszkiem a Witkiem. Kobieta cały czas zastanawia się, którego z mężczyzn kocha. Czy w końcu lekarka podejmie decyzje? Odpowiedź na to pytanie poznamy już o 20.45 w TVP 2.

  red.
 • Na sygnale (163) - Tajemniczy wypadek chłopaka Zosi

  Na sygnale (163) - Tajemniczy wypadek chłopaka Zosi

  Serial "Na sygnale" przedstawiający losy dzielnych ratowników z Leśnej Góry z odcinka na odcinek cieszy się coraz większą popularnością. Bohaterowie często są wzywani do pomocy w wielu krytycznych sytuacji. Muszą wykazać się wiedzą i opakowaniem podczas swojej pracy w karetce ratunkowej. Czy najnowszy, 163. epizod może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Podczas pierwszego dnia swojej pracy nowego ratownika prześladuje pech. Młodego mężczyznę spotykają nieprzewidywalne sytuacje. Najpierw zostaje niesłusznie oskarżony. Później jest tylko gorzej. W okolicy dochodzi do poważnego wypadku drogowego. Ucierpiał w nim chłopak Zosi - Marcel. Co mogło być przyczyną tego wydarzenia? Czy ratownikom uda się go uratować? Odpowiedź na te pytanie poznamy już o 21.50 w TVP 2. Zapraszamy do śledzenia serialu na bieżąco!

  red.
 • Na dobre i na złe (686) - Wybór Leny. Pracownikiem szpitala zostaje nowy lekarz
 • Na Wspólnej (2586) - Ziębowie przepraszają Beatę. Wojny z garbarnią ciąg dalszy

  Na Wspólnej (2586) - Ziębowie przepraszają Beatę. Wojny z garbarnią ciąg dalszy

  Co przydarzy się bohaterom w nowym, 2586. odcinku "Na Wspólnej"? Czy nawiąże się między nimi płaszczyzna porozumienia, czy wciąż będą oni zaplątani w skomplikowane relacje? Michalak wybiera się na spotkanie z prezesem garbarni - jest w stanie zaryzykować własne życie, żeby pogrążyć wysoko postawionego mężczyznę. Z kolei Ziębowa znajduje zagubioną przez męża fakturę - Beata okazuje się niewinna! Ela i Julka urządzają Igorowi przyjęcie urodzinowe. Co się na nim wydarzy?

  red.
 • Barwy szczęścia (1746) - bójka w gabinecie Anety. Stefan postanawia odwiedzić swój dawny dom

  Barwy szczęścia (1746) - bójka w gabinecie Anety. Stefan postanawia odwiedzić swój dawny dom

  Co stanie się w kolejnym, 1746. epizodzie "Barw szczęścia"? Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał! Józek mężnie staje w obronie swojej narzeczonej i atakuje w internecie kibiców; później za jego porywczość musi odpowiadać Darek. Stefan jest tak bardzo stęskniony za domem, że wymyka się z nowego mieszkania i wybiera się na wycieczkę, nic nikomu nie mówiąc. Z kolei Świderski potrzebuje nowych narkotyków - nachodzi w tej sprawie Anetę. Nie przewiduje jednak, że ktoś stanie w jej obronie...

  red.
 • Na dobre i na złe (686) - Chłopczyk ucieka z domu. Do szpitala w Leśnej Górze trafia znany dziennikarz

  Na dobre i na złe (686) - Chłopczyk ucieka z domu. Do szpitala w Leśnej Górze trafia znany dziennikarz

  Wszyscy fani "Na dobre i na złe" z pewnością nie mogą doczekać się najnowszego, 686. odcinka tego popularnego, medycznego serialu. Co takie wydarzy się tym razem w szpitalu w Leśnej Górze? Możemy być pewni, że nie zabraknie emocji! Do personelu szpitala dołącza nowy lekarz - doktor Rudnicki. Van Graaf zdecydował, że to właśnie on będzie nowym rezydentem na oddziale pediatrii. Bardzo nie podoba to się doktorowi Tretterowi, który liczył na to, że będzie miał okazję współpracować z Kasią. Podczas szczerej rozmowy z lekarką wyznaje mu ona, że ciągle jest uzależniona od alkoholu. Zamiast leczyć pacjentów w szpitalu, decyduje się na pracę w karetce ratunkowej. Niestety, w tym epizodzie dochodzi do tragicznego wypadku. Poznamy także dalszy ciąg historii Leny. Kobieta będzie zmuszona wybrać mężczyznę, z którym chciałaby ułożyć sobie życie. To jednak nie wszystko! Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć już o 20.45 w TVP 2.

  red.
 • Na sygnale, odc. 163 - Wpadka Marcela. Nowy pracownik zostaje oskarżony o kradzież portfela

  Na sygnale, odc. 163 - Wpadka Marcela. Nowy pracownik zostaje oskarżony o kradzież portfela

  To już kolejny raz, kiedy widzowie medycznego serialu "Na sygnale" będą mieli okazje śledzić dalsze losy ratowników medycznych z Leśnej Góry. W najnowszym, 163. odcinku czeka na nas mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez scenarzystów. Nasi ulubieni bohaterowie znów będą ratowali życie i zdrowie swoich ciężko poszkodowanych pacjentów. Po raz kolejny przyjrzymy się bliżej ekipie doktora Góry. Do składu ratowników dołączy nowy lekarz - doktor Nowak. Niestety, dla młodego mężczyzny pierwszy dzień w pracy jest jedynie pasmem nieszczęść. Do akcji zostaje także wezwany zespół doktora Banacha. Będzie on udzielał pomocy Marcelowi - chłopakowi Zosi, który uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Czy ratownicy będą w stanie mu pomóc? Przekonamy się już o 21.50 w TVP 2.

  red.
 • Na Wspólnej (2586) - Michalak naraża swoje życie. Ziębowie przepraszają Beatę

  Na Wspólnej (2586) - Michalak naraża swoje życie. Ziębowie przepraszają Beatę

  Co nowego wydarzy się w 2586. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Przed bohaterami stoją wielkie wyzwania - walka z systemem, problemy w pracy czy skomplikowane relacje międzyludzkie... Michalak zmierza na spotkanie z prezesem trującego zakładu; ma ważną misję i jest świadom, że musi narazić swoje życie. Tymczasem Ziębowa odnajduje zagubiony dokument - fakturę na 2 tys. zł, która oczyszcza Beatę z zarzutów. Elżbieta i Julka wyprawiają zaś Igorowi niespodziewaną imprezę z okazji jego urodzin. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót...

  red.
 • Barwy szczęścia (1746) - bójka Marka i Świderskiego! Stefan wymyka się z domu

  Barwy szczęścia (1746) - bójka Marka i Świderskiego! Stefan wymyka się z domu

  Co nowego wydarzy się w 1746. odcinku "Barw szczęścia"? Codzienne trudności przytłaczają serialowych bohaterów - każda decyzja pociąga za sobą nieuniknione skutki... Józek staje w obronie Julity i obraża kibiców, a to stawia Darka w niezręcznej sytuacji. Stefan tak tęskni za domem, że idzie go odwiedzić, nikomu o tym nie mówiąc. Tymczasem Świderski nie może dobić się do Bożeny, więc nachodzi Anetę... W obronie lekarki staje Marek.

  red.
 • Na Wspólnej (2586) - Weronika wdraża swój podstęp. Walka z garbarnią trwa

  Na Wspólnej (2586) - Weronika wdraża swój podstęp. Walka z garbarnią trwa

  Co przydarzy się bohaterom "Na Wspólnej" w 2586. epizodzie serialu? Pan Michalak, ojciec zatrutego przez garbarnię dziecka, udaje się na umówione miejsce, aby odebrać od prezesa łapówkę za milczenie. Tak naprawdę chce zdobyć dowód przeciwko mężczyźnie i pogrążyć jego zakład za wszelką cenę. Ziębowa odnajduje zapodzianą gdzieś fakturę, a to oznacza, że Beata była niewinna. A podczas urodzin Igora w fundacji Eli pojawia się nagły problem... Kto pomoże go rozwiązać?

  red.
 • Barwy szczęścia (1746) - Marek broni Anety przed Świderskim. Julita postanawia, że założy sobie i Józkowi wspólne konto w social mediach

  Barwy szczęścia (1746) - Marek broni Anety przed Świderskim. Julita postanawia, że założy sobie i Józkowi wspólne konto w social mediach

  Co przydarzy się bohaterom "Barw szczęścia" w 1746. epizodzie serialu? Gdy Julita zakłada sobie i Józkowi wspólne internetowe konto, spływa na nią morze hejtu. Narzeczony staje w jej obronie, co z kolei stawia w niekorzystnej sytuacji Darka. Stefan nie przestaje tęsknić za poprzednim lokum i wymyka się z mieszkania, aby odwiedzić sprzedany dom. Z kolei Świderski wpada do gabinetu Anety - najwyraźniej bardzo potrzebuje nowej dawki narkotyków. Dentystki broni odważny Marek.

  red.
 • M jak miłość (1331) - Kryńska wykorzystuje do swoich celów syna rywalki. Aneta przechodzi samą siebie

  M jak miłość (1331) - Kryńska wykorzystuje do swoich celów syna rywalki. Aneta przechodzi samą siebie

  Czego możemy się spodziewać po nowym, 1331. epizodzie "M jak miłość"? Kolejny epizod kultowego serialu skupia się na rozterkach dwóch postaci: Magdy Chodakowskiej i Pawła Zduńskiego. Pierwsza bohaterka musi mierzyć się z chorobliwą zazdrością Anety; Kryńska chce zniszczyć byłą żonę swojego partnera tak bardzo, że aż napuszcza na nią pracowników opieki społecznej. Głównym problemem Pawła jest natomiast rozpad jego małżeństwa z Alą. Od dnia poznania prawdy Zduński ani na moment nie odstawia alkoholu.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2585 - policjanci aresztują Brzozowskiego! Michalak ma dowód na to, że jego syn został zatruty

  Na Wspólnej, odc. 2585 - policjanci aresztują Brzozowskiego! Michalak ma dowód na to, że jego syn został zatruty

  Co przydarzy się bohaterom w nowym, 2585. odcinku "Na Wspólnej"? Rano Brzozowski kłóci się z Łucją, a kilka godzin później z redakcji zgarnia go policja! Śledczy są bezlitośni - mimo oporu Daniela stawiają mu zarzuty. W tym czasie Maria, która najwyraźniej nie ufa Beacie, sprawdza firmowe rachunki i orientuje się, że brakuje sporej sumy pieniędzy. A gdy Weronika zyskuje dowód przeciwko garbarni, przyszłość prezesa trującego zakładu staje pod znakiem zapytania... Nie przegap najnowszego odcinka!

  red.
 • Barwy szczęścia (1745) - czy Julita uratuje życie Władka? Kasia niepotrzebnie się martwiła o swoją karierę

  Barwy szczęścia (1745) - czy Julita uratuje życie Władka? Kasia niepotrzebnie się martwiła o swoją karierę

  Co takiego wydarzy się w kolejnym, 1745 epizodzie serialu "Barwy szczęścia"? Fani serialu mogą się przygotować na wyjątkowe doznania! Darek uważa, że Józek popełnia wielki błąd, rezygnując z pracy w niemieckiej drużynie. Chwilę potem Julita biegnie Władkowi na ratunek! Z kolei Bożena boi się Świderskiego, a Kasia dostaje wiele wsparcia od swoich widzów...

  red.
 • M jak miłość (1331) - Magda na celowniku opieki społecznej! Olek składa Magdzie wizytę i oddaje jej bransoletkę

  M jak miłość (1331) - Magda na celowniku opieki społecznej! Olek składa Magdzie wizytę i oddaje jej bransoletkę

  Co nowego wydarzy się w nowym, 1331. odcinku "M jak miłość"? Kolejny epizod serialu rozwinie przede wszystkim wątki intryg Kryńskiej i depresji Pawła. Aneta koncentruje wszystkie siły na tym, żeby zniszczyć życie Chodakowskiej. Posuwa się do ostateczności i wykorzystuje do tego jej syna! Gdy u Magdy zjawiają się urzędnicy z opieki społecznej, staje się jasne, jak bardzo niebezpieczna jest kochanka Olka. Tymczasem Paweł jest na skraju przepaści - od rozstania z Alą nie przestaje nadużywać alkoholu...

  red.
 • Na Wspólnej (2585) - Daniel w areszcie! Michalak posiada dowód przeciwko trującej garbarni

  Na Wspólnej (2585) - Daniel w areszcie! Michalak posiada dowód przeciwko trującej garbarni

  Co nowego wydarzy się w kolejnym, 2585. epizodzie "Na Wspólnej"? Czy skrzętnie skrywana prawda wyjdzie na jaw? Daniel rano kłóci się z Łucją, a w pracy zjawia się po niego policja. Maria nie ma zaufania do Beaty - sprawdza rachunki i odkrywa brak okrągłych dwóch tysięcy. Z kolei Weronika ma dowód na to, że odpady z garbarni są trujące; czy właściciel wyników badań pomoże jej je wykorzystać?

  red.
 • Barwy szczęścia (1745) - czy Julita uratuje życie Władka? Bożena boi się, że Świderski znowu ją zaatakuje

  Barwy szczęścia (1745) - czy Julita uratuje życie Władka? Bożena boi się, że Świderski znowu ją zaatakuje

  Co nowego przydarzy się bohaterom w 1745. odcinku "Barw szczęścia"? Jakie trudności staną tym razem przed naszymi ulubionymi postaciami? Darek bardzo krytykuje ostatnie decyzje Józka.. Wyraźnie nie ufa dziewczynie - tymczasem okazuje się, że to od niej będzie zależało życie Władka... Bożena jest obezwładniona strachem przed Świderskim; nie może zapomnieć o jego próbie gwałtu. Z kolei internautki doceniają prawdziwe emocje Kasi i zapewniają jej ogromne wsparcie!

  red.
 • M jak miłość (1331) - Magda przestaje tolerować intrygi Kryńskiej. Paweł topi smutki w alkoholu

  M jak miłość (1331) - Magda przestaje tolerować intrygi Kryńskiej. Paweł topi smutki w alkoholu

  Co przydarzy się bohaterom w kolejnym, 1331. odcinku "M jak miłość"? W nowym epizodzie poznamy dalsze losy wielu ulubionych postaci, ale przeżycia kilku z nich wysuną się na pierwszy plan. Aneta robi wszystko, żeby zatruć życie Magdy - narusza jednak granicę, kiedy wplątuje w całą prawdę syna Chodakowskiej i napuszcza na rywalkę urzędników z opieki społecznej. Z kolei Paweł jest o krok od upadku na dno - topi smutki w alkoholu i nie zamierza przestać...

  red.
 • Na Wspólnej (2585) - Daniel Brzozowski aresztowany! Czy Beata okradła pracodawców?

  Na Wspólnej (2585) - Daniel Brzozowski aresztowany! Czy Beata okradła pracodawców?

  Co nowego wydarzy się w kolejnym, 2585. epizodzie "Na Wspólnej"? Czy skrzętnie skrywana prawda wyjdzie na jaw? Daniel rano kłóci się z Łucją, a następnie zostaje aresztowany przez śledczych. Maria sprawdza firmowe rachunki i wykrywa, że brakuje 2 tysięcy złotych. Tymczasem Weronika zyskuje dowód na to, że chłopiec został zatruty odpadami z garbarni; czy jej plan się powiedzie?

  red.
 • Barwy szczęścia (1745) - Julita rusza na pomoc Władkowi! Kasia podniesiona na duchu

  Barwy szczęścia (1745) - Julita rusza na pomoc Władkowi! Kasia podniesiona na duchu

  Co takiego wydarzy się w kolejnym, 1745. odcinku "Barw szczęścia"? Z czym tym razem będą się musiały zmierzyć nasze ukochane postaci? Józek postanawia zostać w Polsce, co spotyka się z wielkim niezadowoleniem Darka. Mężczyzna nie ufa Julicie; już niedługo okaże się, że jego partner będzie bardzo potrzebował jej pomocy! Z kolei Bożena panicznie boi się kolejnego ataku Świderskiego; skoro raz próbował ją zgwałcić, może zrobić to znowu... Kasia otrzymuje zaś od swoich internautek ogromne wsparcie, za co jest im bardzo wdzięczna. Dzięki nim staje na nogi i zabiera się do pracy...

  red.
 • Barwy szczęścia (1743) - Julita i Józek pogodzeni. Zeznania Krzepińskiego potwierdzają, że Walawska już się nie odnajdzie

  Barwy szczęścia (1743) - Julita i Józek pogodzeni. Zeznania Krzepińskiego potwierdzają, że Walawska już się nie odnajdzie

  Co nowego przydarzy się bohaterom w 1743. epizodzie "Barw szczęścia"? Robi się niebezpiecznie: nasze ulubione postaci czują na karku oddech śmierci... Turowski jest zdania, że Walawska utonęła w rzece i jej ciała być może nie da się odnaleźć. Modest rozgłasza w mediach, że jego tajemne umiejętności pomogą mu odnaleźć zaginioną. Do Sałatki dochodzi, że wciąż kocha Julitę i jedzie do niej do szpitala. Jej ciąża jest zagrożona, a on dopiero teraz dowiaduje się, że może zostać ojcem...

  red.
 • Barwy szczęścia (1743) - ciąża Julity zagrożona? Jasnowidz twierdzi, że odszuka Walawską

  Barwy szczęścia (1743) - ciąża Julity zagrożona? Jasnowidz twierdzi, że odszuka Walawską

  Co wydarzy się w 1743. epizodzie "Barw szczęścia"? Wielkie emocje gwarantowane - w najnowszym odcinku serialu otrzemy się o śmierć! Komisarz po wysłuchaniu zeznań jest przekonany o śmierci Marty; tymczasem Modest oznajmia wszem i wobec, że zaginiona żyje i że zamierza ją odnaleźć. Józek zaczyna rozumieć, jak ważna jest dla niego Julita, po czym dowiaduje się, że nosi ona jego dziecko - czy ciąża dziewczyny jest zagrożona?

  red.
 • Barwy szczęścia (1743) - czy Julita straci dziecko? Józek dowiaduje się, że będzie tatą

  Barwy szczęścia (1743) - czy Julita straci dziecko? Józek dowiaduje się, że będzie tatą

  W 1743 odcinku "Barw szczęścia" będziemy balansować na granicy życia i śmierci - lepiej usiądźcie, szykuje się bardzo emocjonujący seans! Komisarz Turowski jest pewien, że Marta zginęła w rzece, a Modest oświadcza w mediach, że odnajdzie zaginioną. Z kolei Józek zamartwia się o Julitę, którą zabiera pogotowie; rozumie, jak ważna jest dla niego dawna narzeczona i dowiaduje się, że... jest z nim w ciąży! W Fitness Klubie szykują się zaś ogromne zmiany...

  red.
 • Na Wspólnej (2583) - czy Basia dowie się, że Smolny jest jej hejterem? Czy Not Cool Tata przyjmie wyzwanie?

  Na Wspólnej (2583) - czy Basia dowie się, że Smolny jest jej hejterem? Czy Not Cool Tata przyjmie wyzwanie?

  Czego możemy się spodziewać po kolejnym, 2583. odcinku "Na Wspólnej"? Czy po komplikacjach, wielkich aferach i tajemniczych zaginięciach nadejdzie nareszcie chwila spokoju? Na nic takiego niestety się nie zanosi... Do redakcji przychodzą policjanci, którzy prowadzą przesłuchania w sprawie Dominiki. Smolny nie wie, co robić - Basia wybiera się na pojedynek z Not Cool Tatą, czyli z nim samym! Kolenda próbuje zaś odnaleźć się w trudnej sytuacji i umawia się z doktorem Jańcem.

  red.
 • Barwy szczęścia (1742) - Modest twierdzi, że Walawska przeżyła wypadek. Artur nie traci nadziei

  Barwy szczęścia (1742) - Modest twierdzi, że Walawska przeżyła wypadek. Artur nie traci nadziei

  Czego możemy się spodziewać po 1742. odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Od dłuższego czasu na pierwszy plan wysuwa się sprawa zaginięcia Walawskiej. Niedawno w śledztwie nastąpił znaczący przełom - porywacz kobiety, Krzepiński, zdecydował się złożyć zeznania. Niestety twierdzi, że Marta utonęła. Artur nie traci jednak nadziei i kolejny raz prosi o pomoc jasnowidza. Okazuje się, że niemiecka liga nie straciła zainteresowania Józkiem; ten jednak zastanawia się, czy przyjąć ofertę. Tymczasem Jerzy i Malwina przeżywają kryzys w związku z nieudanymi małżeństwami.

  red.
 • Na Wspólnej (2583) - w redakcji zjawia się policja. Basia nie może się doczekać pojedynku z internetowym rywalem

  Na Wspólnej (2583) - w redakcji zjawia się policja. Basia nie może się doczekać pojedynku z internetowym rywalem

  Co przydarzy się naszym ulubionym postaciom w 2583. epizodzie "Na Wspólnej"? W programie afery, kłamstwa i zawodowe problemy - nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie! Policja przesłuchuje członków redakcji w sprawie zniknięcia Dominiki. Zbliża się termin pojedynku Basi i Not Cool Taty - czy Smolny weźmie w nim udział? Tymczasem oskarżana o korupcję Kolenda szuka sojusznika - na pierwszy ogień idzie doktor Janiec...

  red.
 • Barwy szczęścia (1742) - Modest daje Arturowi nadzieję. Marta jednak żyje?

  Barwy szczęścia (1742) - Modest daje Arturowi nadzieję. Marta jednak żyje?

  Co wydarzy się w nowym, 1742. odcinku "Barw szczęścia"? Czy po burzy emocji i pełnych grozy zdarzeń przyjdzie wreszcie słońce? Na miejsce wskazane przez Krzepińskiego przybywa Artur w towarzystwie wróża. Jasnowidz daje Chowańskiemu nadzieję. Okazuje się, że niemiecka liga wciąż chce przejąć Sałatkę. Józek uświadamia sobie, że to oddzieli go od Julity. Natomiast Jerzy wciąż rozpacza po odejściu ukochanej żony, a kryzys dotyka także małżeństwo Malwiny...

  red.
 • Na dobre i złe (685) - Relacje Leny ze Staszkiem. Niespodziewana decyzja Agaty

  Na dobre i złe (685) - Relacje Leny ze Staszkiem. Niespodziewana decyzja Agaty

  To już kolejny raz, kiedy nasi ulubieni bohaterowie z Leśnej Góry znów będą ratowali życie i zdrowie swoich pacjentów. Czy najnowszy, 685. epizod może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Lekarze będą rozwiązywali nie tylko medyczne zagadki. Często na drodze ich kariery zawodowej będą stawały także prywatne rozterki. Lena zostaje nakryta w sytuacji, kiedy romansuje ze swoim byłym mężem w szpitalnym pomieszczeniu. Wieści rozchodzą się szybko, więc od razu dowiaduje się o tym także Staszek. Mężczyzna jest wściekły i żąda od Witka natychmiastowych wyjaśnień. To jednak nie wszystkie nowości! Możliwe, że z serialu ma dłuższy czas zniknie Agata. Kobieta podejmuje bowiem niespodziewaną decyzję i postanawia wyjechać z Leśnej Góry. W tym czasie Witek zajmuje się pacjentem, ktoey nie ma żadnych objawów choroby. Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć już o 20.45 w TVP 2.

  red.
 • Barwy szczęścia (1742) - jasnowidz twierdzi, że Marta żyje. Jerzy w depresji snuje się po domu

  Barwy szczęścia (1742) - jasnowidz twierdzi, że Marta żyje. Jerzy w depresji snuje się po domu

  Co przydarzy się bohaterom w 1742. epizodzie "Barw szczęścia"? Po ciężkich przejściach budzi się nadzieja na lepsze jutro; spokój nie może jednak trwać wiecznie... Artur i Modest przybywają na miejsce wypadku wskazane przez porywacza Walawskiej - jasnowidz daje Chowańskiemu powody, żeby sądzić, że kobieta żyje. Niemiecka liga wciąż chce współpracować z Józkiem, a Julita ma drobny wypadek. Z kolej Jerzy dalej rozpacza z powodu rozpadu małżeństwa; analogiczne problemy dręczą Malwinę...

  red.
 • Na Wspólnej (2583) - policja przesłuchuje redakcję w sprawie zaginięcia Dominiki. Nowy sprzymierzeniec Kolendy?

  Na Wspólnej (2583) - policja przesłuchuje redakcję w sprawie zaginięcia Dominiki. Nowy sprzymierzeniec Kolendy?

  Co wydarzy się w najbliższym, 2583. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Bohaterowie nie mają lekko - nie zabraknie poważnych afer, problemów zawodowych i awantur! W redakcji zjawia się policja, która poszukuje jakiegoś tropu w sprawie zaginięcia Dominiki. Basia szykuje się na spotkanie z Not Cool Tatą - czy Smolny stawi się na pojedynek? Z kolei Ostrowski zarzuca Kolendzie korupcję - czy dyrektorka znajdzie własnego sojusznika?

  red.
 • Lekarze na start (52) - Złe wiadomości. Koniec pierwszego sezonu

  Lekarze na start (52) - Złe wiadomości. Koniec pierwszego sezonu

  W ostatnim odcinku serialu "Lekarze na start" czeka na nas mnóstwo niespodzianek. Czy najnowszy, 52. epizod może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Młodzi stażyści z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego dotrwali do momentu, w którym przekonają się, kto z tej piątki zostanie rezydentem na oddziale chirurgii. Kiedy ojciec Łukasza odwiedza chorego syna, grupa przestępców zaczyna go śledzić. Mężczyźni decydują się na ryzykowny krok. W końcu konflikt między Rafałem i Martą zostaje zażegnany. Para jeszcze raz decyduje się spokojnie porozmawiać. Doktor Konarska, która do tej pory kontrolowała prace młodych lekarzy, zaprasza wszystkich studentów na pilne spotkanie. Co będzie miała do przekazania lekarka? Przekonamy się już o 16.30 w TV Puls.

  red.
 • Na dobre i na złe (685) - Niespodziewany pomysł Agaty - wyjazd do Azji ze Szczepanem

  Na dobre i na złe (685) - Niespodziewany pomysł Agaty - wyjazd do Azji ze Szczepanem

  Miłośnicy serialu "Lekarze na start" po raz kolejny będą mieli okazję poznać dalsze losy ulubionych bohaterów z Leśnej Góry. Jakie niespodzianki przygotowali dla widzów scenarzyści w tym najnowszym, 685. epizodzie? Możemy być pewni, że nie zabraknie emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji! Lena i Witek wpadają sobie w ramiona. Parę w jednoznacznej sytuacji przyłapuje ich przełożony. Staszek wpada w szał, kiedy się o tym dowiaduje. Jedzie na szpitalny oddział i tam postanawia wyjaśnić tę sprawę z Witkiem. Do szpitala trafia podróżnik, który chciał wykonać niezbędne szczepienia przed wyjazdem do Azji. Niestety, stan zdrowia mężczyzny nie pozwala mu na tę podróż. Z pomocą przychodzi Agata, która wpada na niesamowity pomysł. Na oddział ponownie zgłasza się Błażej, który twierdzi, że nadal ma problemy zdrowotne.

  red.
 • Na Wspólnej (2582) - gdzie podziewa się Dominika? Mały Stefanek znajduje pistolet

  Na Wspólnej (2582) - gdzie podziewa się Dominika? Mały Stefanek znajduje pistolet

  Co nowego przyniesie nam 2582 odcinek serialu "Na Wspólnej"? Po wydarzeniach ostatniej nocy Dominika nie zjawia się w redakcji - nikt nie wie, gdzie jej szukać ani jak się z nią skontaktować. Mały Stefanek wygrzebuje z torby Antoniego nabity pistolet, zaś Hebel broni Agnieszki przed atakiem rozwścieczonego Żbika. Silne emocje gwarantowane!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1741 - co się stało z Martą Walawską? Mroczne zeznania Krzepińskiego

  Barwy szczęścia, odc. 1741 - co się stało z Martą Walawską? Mroczne zeznania Krzepińskiego

  Co stanie się w kolejnym, już 1741. epizodzie "Barw szczęścia"? Czy tajemnica zaginięcia ukochanej Artura nareszcie ujrzy światło dzienne? W sprawie Krzepińskiego następuje duży przełom - Ewa rozpoznaje swojego oprawcę, a sam bandyta zaczyna składać zeznania. Kiedy Hubert poważnie rozważa wyjazd do Finlandii, nieoczekiwanie otrzymuje nowe wieści na temat Wojtka. Tymczasem koledzy Angeli donoszą dziewczynie, że jej ukochanym interesuje się inna nauczycielka...

  red.
 • Na dobre i na złe (685) - Lena i Witek przyłapani. Lena wróci do męża

  Na dobre i na złe (685) - Lena i Witek przyłapani. Lena wróci do męża

  Wszyscy widzowie serialu "Na dobre i na złe" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 685. odcinka. Co tym razem wydarzy się w Leśnej Górze? Lena cały czas spotyka się ze swoim byłym mężem. Para ponownie zbliża się do sobie. Kochanków nakrywa Van Graaf. Jak zareaguje Staszek, gdy usłyszy co się wydarzyło w szpitalu? Niespodziewanie, Agata postanawia wyjechać do Azji. Na wspólną podróż namawia Szczepana. Mężczyzna jednak ma zaskakującą odpowiedź na propozycje lekarki. Będziemy mieli okazję także poznać nowego pacjenta. Zostanie nim Błażej, który stresuje się swoją pracą.

  red.
 • Barwy szczęścia (1741) - Marta Walawska utonęła? Robert flirtuje z nauczycielką

  Barwy szczęścia (1741) - Marta Walawska utonęła? Robert flirtuje z nauczycielką

  Co wydarzy się w nowym, 1741. odcinku "Barw szczęścia"? Czy tajemnica zniknięcia Walawskiej wyjdzie wreszcie na jaw? Po tym, jak Ewa rozpoznaje Krzepińskiego, porywacz składa zeznania - wygląda na to, że ukochana Artura utonęła! Tymczasem Hubert już wybiera się do Finlandii, żeby odwiedzić brata, kiedy otrzymuje o nim zaskakujące wieści. Z kolei Angela dowiaduje się, że jakaś młoda nauczycielka jest żywo zainteresowana jej ukochanym...

  red.
 • Na Wspólnej (2582) - Dominika nie przychodzi do redakcji. Hebel zaprasza Agnieszkę na kawę
 • Lekarze na start (52) - Relacje Rafała i Marty. Para dochodzi do kompromisu

  Lekarze na start (52) - Relacje Rafała i Marty. Para dochodzi do kompromisu

  To już kolejny raz, kiedy widzowie mają okazję śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Niestety, to już ostatni epizod pierwszego sezonu serialu "Lekarze na start". Do tej pory obejrzeliśmy kilkadziesiąt odcinków, w których młodzi lekarze walczyli o życie i zdrowie swoich pacjentów. Często na drodze ich medycznej kariery stawały także ich prywatne problemu. Tak było w przypadku Marty i Rafała. Tym razem jednak para postanawia jeszcze raz spróbować dla dobra Bruna naprawić swoje relacje. Ojciec znów odwiedza chorego Łukasza w szpitalu. Mężczyzna nie zdaje sobie sprawy, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Przestępcy, który śledzili go cały czas, usiłują zamordować Stanisława i podkładają bombę pod jego samochód. Stażystów czeka także poważna rozmowa z doktor Konarską. Kobieta ma dla młodych lekarzy zaskakujące wieści.

  red.