Na dobre i na złe (685) - Niespodziewany pomysł Agaty - wyjazd do Azji ze Szczepanem

Miłośnicy serialu "Lekarze na start" po raz kolejny będą mieli okazję poznać dalsze losy ulubionych bohaterów z Leśnej Góry. Jakie niespodzianki przygotowali dla widzów scenarzyści w tym najnowszym, 685. epizodzie? Możemy być pewni, że nie zabraknie emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji! Lena i Witek wpadają sobie w ramiona. Parę w jednoznacznej sytuacji przyłapuje ich przełożony. Staszek wpada w szał, kiedy się o tym dowiaduje. Jedzie na szpitalny oddział i tam postanawia wyjaśnić tę sprawę z Witkiem. Do szpitala trafia podróżnik, który chciał wykonać niezbędne szczepienia przed wyjazdem do Azji. Niestety, stan zdrowia mężczyzny nie pozwala mu na tę podróż. Z pomocą przychodzi Agata, która wpada na niesamowity pomysł. Na oddział ponownie zgłasza się Błażej, który twierdzi, że nadal ma problemy zdrowotne.

Na dobre i na złe - Podróż życia

Agata opiekuje się Tomaszem, który chciał wykonać niezbędne szczepienia. Mężczyzna planuje podróż charytatywną, by zebrać pieniądze dla chorej nastolatki. Niestety, sam za niedługo będzie potrzebował pomocy. Podczas jedynego z zabiegów podróżnik traci przytomność. Okazuje się, że sprawa jest na tyle poważna, że Tomasz będzie zmuszony poddać się operacji i zrezygnować z wyprawy. Kiedy Agata się o tym dowiaduje, postanawia skorzystać ze swojego urlopu i wyjechać do Azji. Kobieta jest szczęśliwa, że będzie mogła na chwilę odpocząć od pracy w Leśnej Górze. Do wspólnej podróży zaprasza Szczepana. Pielęgniarz ma jednak początkowo sceptyczne nastawienie.

Problemy Błażeja

Witek uważa, że nowy pacjent wymyśla swoje problemy zdrowotne. Wszystkie badania po raz kolejny wskazują, że mężczyzna nie jest chory. O co więc chodzi zestresowanemu komornikowi?