Na sygnale, odc. 163 - Wpadka Marcela. Nowy pracownik zostaje oskarżony o kradzież portfela

To już kolejny raz, kiedy widzowie medycznego serialu "Na sygnale" będą mieli okazje śledzić dalsze losy ratowników medycznych z Leśnej Góry. W najnowszym, 163. odcinku czeka na nas mnóstwo niespodzianek przygotowanych przez scenarzystów. Nasi ulubieni bohaterowie znów będą ratowali życie i zdrowie swoich ciężko poszkodowanych pacjentów. Po raz kolejny przyjrzymy się bliżej ekipie doktora Góry. Do składu ratowników dołączy nowy lekarz - doktor Nowak. Niestety, dla młodego mężczyzny pierwszy dzień w pracy jest jedynie pasmem nieszczęść. Do akcji zostaje także wezwany zespół doktora Banacha. Będzie on udzielał pomocy Marcelowi - chłopakowi Zosi, który uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Czy ratownicy będą w stanie mu pomóc? Przekonamy się już o 21.50 w TVP 2.

Na sygnale - Nowy ratownik

W tym odcinku Na sygnale zespół doktor Góry powiększył się o nowego członka. Zostaje nim doktor Nowak. Pierwszy dzień jego nowej pracy nie jest jednak dla niego fortunny. Młody mężczyzna zostaje oskarżony o kradzież portfela pełnego pieniędzy. W ramach obrony, jego właściciel rzucił się z tłuczkiem do mięsa na ratownika. Na szczęście, całe zdarzenie udało się szybo wyjaśnić. Później karetka zajeżdża pod klub nocny „Na Kubusia Puchatka”. Tam Nowak nierozważnie postępuje z pacjentką. Podejmuje niepotrzebne ryzyko i naraża na niebezpieczeństwo jedną z tancerek.

Nieoczekiwane spotkanie

Podczas swojej interwencji w klubie nocnym, ratownicy wśród klientów zauważają znajomą twarz. Okazuje się, że gościem agencji towarzyskiej jest Marcel – chłopak Zośki.