M jak miłość (1331) - Magda na celowniku opieki społecznej! Olek składa Magdzie wizytę i oddaje jej bransoletkę

Co nowego wydarzy się w nowym, 1331. odcinku "M jak miłość"? Kolejny epizod serialu rozwinie przede wszystkim wątki intryg Kryńskiej i depresji Pawła. Aneta koncentruje wszystkie siły na tym, żeby zniszczyć życie Chodakowskiej. Posuwa się do ostateczności i wykorzystuje do tego jej syna! Gdy u Magdy zjawiają się urzędnicy z opieki społecznej, staje się jasne, jak bardzo niebezpieczna jest kochanka Olka. Tymczasem Paweł jest na skraju przepaści - od rozstania z Alą nie przestaje nadużywać alkoholu...

M jak miłość - Ryzykowne kłamstwo

Aneta, którą kieruje irracjonalna zazdrość o Olka, czyni swoim głównym celem zrujnowanie życia jego byłej żony. W najnowszym odcinku M jak miłość Olek składa Magdzie wizytę i oddaje jej bransoletkę niby zagubioną wśród jego rzeczy, a tak naprawdę skradzioną przez Anetę podczas włamania. Tymczasem Kryńska orientuje się, w jaki sposób najbardziej zrani rywalkę i anonimowo donosi, że bije ona własnego syna. Gdy do drzwi Chodakowskiej pukają urzędnicy z opieki społecznej, ta musi odpowiadać na ich liczne pytania, dopóki całej farsy nie przerywa adwokat Budzyński. Magda nie zamierza pozwolić, by Aneta mieszała w swoje intrygi jej ukochane dziecko!

W drodze na dno

Tymczasem Paweł nie może wrócić do normalności – odkąd dowiedział się, że jego ukochana żona spodziewa się dziecka z innym, nie ma dnia, w którym nie piłby alkoholu. Magda próbuje wyciągnąć go z apatii i zachęca go do rozmowy przy mocnej kawie. Zduński jednak nie zamierza współpracować; mówi wręcz, że choć cały czas pije, wydaje mu się, że jest trzeźwy – nie jest w stanie zapomnieć o Ali i o tym, co mu zrobiła.