Na Wspólnej (2583) - w redakcji zjawia się policja. Basia nie może się doczekać pojedynku z internetowym rywalem

Co przydarzy się naszym ulubionym postaciom w 2583. epizodzie "Na Wspólnej"? W programie afery, kłamstwa i zawodowe problemy - nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie! Policja przesłuchuje członków redakcji w sprawie zniknięcia Dominiki. Zbliża się termin pojedynku Basi i Not Cool Taty - czy Smolny weźmie w nim udział? Tymczasem oskarżana o korupcję Kolenda szuka sojusznika - na pierwszy ogień idzie doktor Janiec...

Na wspólnej - Daniel nie mówi prawdy

Do Viplotka przybywają funkcjonariusze policji. Chcą oni porozmawiać z członkami redakcji i wypytać ich o zaginięcie dziennikarki. Śledztwo obejmuje także Daniela, który nie puszcza pary z ust na temat ostatniego spotkania z dziewczyną. Zdradza go jednak nowy kolega po fachu, Łukasz, który zeznaje, że podsłuchał telefon Dominiki do Brzozowskiego.

Nadchodzi wielki pojedynek

Basia nie może się doczekać pojedynku z internetowym rywalem – konfrontacja pokaże, kto jest górą. Szykuje nawet filmik, w którym przypomina hejterowi o umówionym spotkaniu. Smolny jest mocno skonsternowany – jego żona mówi coś o kompromitacji Not Cool Taty, jeśli ten postanowi nie przyjść na pojedynek. Czy Basia dowie się wreszcie, kto stoi za złośliwymi komentarzami?

Kolenda szuka sprzymierzeńca

W Na Wspólnej trwa awantura między Ostrowskim a Kolendą – ordynator jest przekonany, że dyrektorka dała się przekupić firmie od zepsutego sprzętu. Kolenda podgląda kłótnię Jańca z przedstawicielem marki, po czym kokietuje doktora i obydwoje idą na kolację. Czy lekarz będzie sojusznikiem swojej szefowej?