Barwy szczęścia (1743) - czy Julita straci dziecko? Józek dowiaduje się, że będzie tatą

W 1743 odcinku "Barw szczęścia" będziemy balansować na granicy życia i śmierci - lepiej usiądźcie, szykuje się bardzo emocjonujący seans! Komisarz Turowski jest pewien, że Marta zginęła w rzece, a Modest oświadcza w mediach, że odnajdzie zaginioną. Z kolei Józek zamartwia się o Julitę, którą zabiera pogotowie; rozumie, jak ważna jest dla niego dawna narzeczona i dowiaduje się, że... jest z nim w ciąży! W Fitness Klubie szykują się zaś ogromne zmiany...

Barwy szczęścia - Modest twierdzi, że odnajdzie Martę

Komisarz Turowski rozmawia z Chowańskim i zapewnia go, że zeznania Krzepińskiego jednoznacznie wskazują na to, że Walawska nie żyje. Ponieważ jej ciało porwał prąd rzeki, mogą już nigdy go nie odnaleźć. Innego zdania jest Modest – jasnowidz ogłasza wszem i wobec, że zamierza odnaleźć Martę. Słysząc to, Piotr jest wściekły na Artura – Ewunia ma nadzieję, że niedługo zobaczy mamę!

Józek dowiaduje się, że będzie tatą

Józek martwi się o stan Julity – zabrało ją pogotowie. Darek wyznaje mu, że po jego wypadku dziewczyna odwiedziła go w szpitalu, a do piłkarza dochodzi, że wciąż coś do niej czuje. Kiedy on idzie zapytać o jej zdrowie, Urszula mówi mu, że dziewczyna w wyniku krwotoku mogła stracić ich dziecko. Józek jest w szoku – nie miał pojęcia, że Julita jest z nim w ciąży! Na szczęście już kilka minut później lekarz oznajmi, że ciąża została uratowana. Nadchodzi czas na poważną rozmowę obojga rodziców. Julita twierdzi, że niczego nie chce od ojca dziecka, na co Józek wyznaje jej miłość. Przyszła mama zanosi się łzami szczęścia. Koniecznie śledź dalsze losy pary w Barwach szczęścia!