Na Wspólnej (2586) - Ziębowie przepraszają Beatę. Wojny z garbarnią ciąg dalszy

Co przydarzy się bohaterom w nowym, 2586. odcinku "Na Wspólnej"? Czy nawiąże się między nimi płaszczyzna porozumienia, czy wciąż będą oni zaplątani w skomplikowane relacje? Michalak wybiera się na spotkanie z prezesem garbarni - jest w stanie zaryzykować własne życie, żeby pogrążyć wysoko postawionego mężczyznę. Z kolei Ziębowa znajduje zagubioną przez męża fakturę - Beata okazuje się niewinna! Ela i Julka urządzają Igorowi przyjęcie urodzinowe. Co się na nim wydarzy?

Na wspólnej - Wojny z garbarnią ciąg dalszy

Nadchodzi dzień, w którym Michalak ma odebrać gotówkę od prezesa garbarni. Robert i Weronika rozmawiają z mężczyzną i tłumaczą mu, że szefa trzeba sprowokować. Inaczej wciąż nie będą mieli jasnych dowodów... Michalak wierzy w to tak głęboko, że podczas spotkania z prezesem naraża własne życie! W tym czasie Weronika podstępem zakrada się na teren strzeżonej garbarni.

Beata jest niewinna

Tomek czuje się bardzo źle z tym, że zaproponowana przez niego pracownica okradła Ziębów. Włodek nie jest na niego wściekły – prosi tylko, żeby Nowak był ostrożniejszy w dobieraniu sobie przyjaciółek. Tego samego popołudnia Ziębowa odszukuje fakturę, którą zagubił jej mąż. Dokument opiewa dokładnie na 2 tysiące złotych. Oznacza to, że Beata jest niewinna. Czy dziewczyna da się przeprosić? Koniecznie oglądaj Na Wspólnej!

Urodziny Igora

Ela i Julka robią Igorowi imprezę-niespodziankę. Podczas przyjęcia pojawia się problem w fundacji Elżbiety; zatrudniona modelka w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w kampanii reklamowej. Kto może ją zastąpić? Oczy wszystkich kierują się na Zuzę...