Na dobre i na złe (685) - Lena i Witek przyłapani. Lena wróci do męża

Wszyscy widzowie serialu "Na dobre i na złe" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 685. odcinka. Co tym razem wydarzy się w Leśnej Górze? Lena cały czas spotyka się ze swoim byłym mężem. Para ponownie zbliża się do sobie. Kochanków nakrywa Van Graaf. Jak zareaguje Staszek, gdy usłyszy co się wydarzyło w szpitalu? Niespodziewanie, Agata postanawia wyjechać do Azji. Na wspólną podróż namawia Szczepana. Mężczyzna jednak ma zaskakującą odpowiedź na propozycje lekarki. Będziemy mieli okazję także poznać nowego pacjenta. Zostanie nim Błażej, który stresuje się swoją pracą.

Na dobre i na złe - Lena wróci do męża

W poprzednich odcinkach Na dobre i na złe Lena rozstała się ze swoim mężem. Kobieta postanowiła na nowo ułożyć sobie życie ze Staszkiem, który nawet zdążył się jej oświadczyć. Mimo to, do ślubu nie doszło, ponieważ lekarka cały czas się wahała. W tym czasie ponownie nawiązała relacje z Witkiem. Między tą dwójką cały czas jest chemia. Dochodzi nawet do tego, że Van Graaf nakrywa kochanków w jednoznacznej sytuacji w przytulnym, szpitalnym pomieszczeniu. Kiedy o wszystkim dowiaduje się Staszek, postanawia walczyć o swoją ukochaną. Mężczyźni wdają się w bójkę i szarpią się przed oddziałem.

Nowy pacjent

Do Leśnej Góry ponownie trafia Błażej. Mężczyzna znów twierdzi, że potrzebuje pomocy Witka. Lekarz jednak wcześniej wykonał mu wszystkie badania, których wyniki okazały się pozytywne. Doktor podejrzewa, że zachowanie pacjenta ma coś wspólnego z jego stresującą pracą. Błażej pracuje bowiem jako komornik sądowy.