Na Wspólnej (2582) - gdzie podziewa się Dominika? Mały Stefanek znajduje pistolet

Co nowego przyniesie nam 2582 odcinek serialu "Na Wspólnej"? Po wydarzeniach ostatniej nocy Dominika nie zjawia się w redakcji - nikt nie wie, gdzie jej szukać ani jak się z nią skontaktować. Mały Stefanek wygrzebuje z torby Antoniego nabity pistolet, zaś Hebel broni Agnieszki przed atakiem rozwścieczonego Żbika. Silne emocje gwarantowane!

Na wspólnej - Tajemnicze zniknięcie Dominiki

Dominika nie zjawia się w redakcji po firmowej imprezie; nie odbiera nawet telefonu, chociaż powinna pracować nad głównym jutrzejszym artykułem. Smolny jest najpierw wściekły i zarzuca dziewczynie brak odpowiedzialności; kiedy jednak dzwonią do niego rodzie dziewczyny, dochodzi do wniosku, że sprawa jest poważna. Krzysztof wzywa na rozmowę Brzozowskiego – Daniel potwierdza, że poprzedniej nocy widział się z nieszczęśliwą kochanką.

Stefanek znajduje broń Antoniego

Antoni odchodzi od zmysłów – bo się, że ci, którzy go szukają, prędzej czy poźniej trafią na Wspólną. Podczas rodzinnego obiadu w domu Hofferów mały Stefanek znajduje pistolet w jego rzeczach. Dziecko zaczyna bawić się nim jak zabawką i mierzyć w uczestników posiłku. Jedynie brat Romana wie, że broń w każdej chwili może wystrzelić!

Rozwścieczony Żbik

Byłemu gangsterowi udaje się wyciągnąć Olszewską na kawę – mają na niej omówić sprawy zawodowe. Po tym, jak wychodzą z kancelarii, Agnieszkę atakuje Żbik. Darek grozi dawnej kochance zemstą za niepochlebną opinię i gwałtownie ją szarpie. Nie wie, że kobieta ma swojego obrońcę – Hebel wymierza mężczyźnie silny cios.