Na dobre i na złe (686) - Wybór Leny. Pracownikiem szpitala zostaje nowy lekarz

Widzowie serialu "Na dobre i na złe" znów będą mieli okazję poznać dalsze losy lubianych bohaterów z Leśnej Góry. Ten odcinek pełen będzie nieprzewidywalnych zwrotów akcji! Czym tym razem zaskoczy nas najnowszy, 686. epizod? Przekonamy się już o 20.45 w TVP 2.

Na dobre i na złe - Zmiany w personelu

Pracownikiem szpitala zostaje nowy lekarz – doktor Rudnicki. Mężczyzna zajął miejsce Orłowskiej, która to miała okazję pracować na oddziale pediatrii. Doktor Tretter jest wstrząśnięty. Do tej pory miał nadzieję, że to właśnie Kasia zostanie wskazana przez Van Graafa. Kobieta zamiast robić specjalizację, ratuje pacjentów jako ratownik medyczny. Doktor Orłowska zostaje wezwana, by udzielić pomocy chłopcu, którego przysypała ziemia. Ranne dziecko wraca do zdrowia w Leśnej Górze, gdzie odwiedza go mama. Jest ona załamana, że jej syn był tak zdesperowany, żeby uciec z domu. Czy to tragiczne wydarzenie zmieni życie matki pacjenta?

Problemy miłosne Leny

W poprzednim odcinku Na dobre i na złe Staszek i Witek pokłócili się o względy Leny. Doszło nawet do rękoczynów. Każdy z mężczyzn uważa, że to z nim kobieta powinna spędzić resztę życia. Tym razem obydwoje mają już dość tej patowej sytuacji. Postanawiają zmusić lekarkę, by jasno określiła, który z nich jej wybrankiem. Lena nie potrafi jednak jednoznacznie wskazać któregoś z nich i chciałaby się jeszcze zastanowić. Z każdym z mężczyzn łączy ją skomplikowana relacja. Gdy Staszek to słyszy, wpada w szał. Zaczyna nawet oskarżać swoją ukochaną. Witek także nie potrafi pogodzić się z niezdecydowaniem lekarki. Kobieta czuje, że musi w końcu podjąć tę trudną decyzję.