Na Wspólnej (2587) - czy Daria wyda Dominika? Robertowi grozi zwolnienie

Co wydarzy się w nowym, 2587. epizodzie serialu "Na Wspólnej"? Bohaterowie, choć starają się wyjść na prostą, wikłają się w coraz to nowe kłopoty! Gdy Dominik i Kasia wracają z Hiszpanii, Daria nie może znieść ich widoku - wpędza ją to w czarną rozpacz. Z kolei Eliza kończy rano ważną prezentację, ale nie dodaje do maila załącznika - szef jest na nią wściekły! Poważna rozmowa z przełożonym czeka także Roberta...

Na wspólnej - Daria zazdrosna o Kasię

Dominik jak gdyby nigdy nic wraca z Hiszpanii z ukochaną Kasią. Widząc to, Daria jest szczerze załamana. W rozmowie z przyjaciółką wyjawia, że kocha Dominika i nie może znieść jego widoku z inną dziewczyną. Wreszcie Daria upija się do tego stopnia, że ledwo wraca do domu. Jak zareaguje na to Sławek i czy córka powie mu prawdę?

Eliza zawala pracę

Rano Eliza kończy pracę nad prezentacją dla szefa. Używa do tego komputera Jarka. Gdy zjawia się w biurze, okazuje się, że wprawdzie wysłała obiecanego maila, ale bez kluczowego załącznika! Hubert jest piekielnie wściekły, bo ma na karku cały zniecierpliwiony zarząd z prezesem Koskinenem na czele. Czy pomyłka Elizy będzie ją kosztować pracę?

Robertowi grozi zwolnienie

Eliza nie jest jedyną bohaterką Na Wspólnej, której grozi utrata pracy. Nieprzyjemną rozmowę z szefem odbywa także Robert. Komendant twierdzi, że mężczyzna przekroczył służbowe obowiązki, zajmując się sprawą grabarni. Z kolei Weronika i Agnieszka zwołują szumną konferencję prasową i nastawiają dziennikarzy przeciwko trującemu zakładowi. Czy uda im się pokonać potężny układ?