Na Wspólnej (2583) - czy Basia dowie się, że Smolny jest jej hejterem? Czy Not Cool Tata przyjmie wyzwanie?

Czego możemy się spodziewać po kolejnym, 2583. odcinku "Na Wspólnej"? Czy po komplikacjach, wielkich aferach i tajemniczych zaginięciach nadejdzie nareszcie chwila spokoju? Na nic takiego niestety się nie zanosi... Do redakcji przychodzą policjanci, którzy prowadzą przesłuchania w sprawie Dominiki. Smolny nie wie, co robić - Basia wybiera się na pojedynek z Not Cool Tatą, czyli z nim samym! Kolenda próbuje zaś odnaleźć się w trudnej sytuacji i umawia się z doktorem Jańcem.

Na wspólnej - Policja szuka tropu w sprawie Dominiki

W Viplotku zjawiają się policjanci; chcą oni zdobyć jakieś informacje dotyczące zaginięcia Dominiki, a zatem zaczynają od przesłuchania jej znajomych z pracy. Zapytany o kontakty z dziewczyną Daniel nie przyznaje się do ostatniego spotkania. Z relacji Łukasza wynika jednak co innego; dziennikarz twierdzi, że Dominika kontaktowała się z Brzozowskim tragicznej nocy...

Czy Not Cool Tata przyjmie wyzwanie?

Basia jest cała szczęśliwa, że rychła konfrontacja z hejterem przyniesie jej ostateczne zwycięstwo. Nagrywa filmik, w którym jeszcze raz przypomina komentującemu o pojedynku, i mówi mężowi, że jeśli Not Cool Tata się na nim nie stawi, będzie doszczętnie skompromitowany. Co zadecyduje Smolny?

Kolenda kokietuje Jańca

W Na Wspólnej trwa spięcie między ordynatorem a dyrektorką szpitala. Ostrowski jest przekonany, że Kolenda dała się wplątać w korupcyjną aferę. Gdy doktor Janiec sprzecza się z przedstawicielem firmy produkującej feralny sprzęt, kobiecie daje to do myślenia. Kolenda flirtuje z lekarzem i idzie z nim na kolację.