Barwy szczęścia (1747) - Świderski zawieszony w prawach lekarza! Aneta nie zamierza bronić Świderskiego

Co wydarzy się w następnym, 1747. z kolei odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Oprócz nieuchronnych zmian zobaczymy, jak poważne błędy pociągają za sobą odpowiednią karę. Nowy epizod należy do Świderskiego - lekarz zostaje zawieszony i przynajmniej chwilowo traci prawa do wykonywania zawodu. Nie ulega wątpliwości, że mężczyzna sobie na to zasłużył: nie dość, że zaatakował Bożenę, to jeszcze wdał się w bójkę w gabinecie Anety i najprawdopodobniej doprowadził do śmierci swojej pacjentki! Oprócz tego przyjrzymy się rozterkom Darka oraz Agaty, a także nadziejom rozbudzonym w Pawle.

Barwy szczęścia - Upadek Adriana

Aneta nie zamierza bronić Świderskiego; mówi o wszystkim Brunowi i przyznaje, że jej zdaniem Świderski jest uzależniony od silnych lekarstw. Jednocześnie Bożena, która niedawno niemal padła ofiarą gwałtu, nie jest przekonana, czy zgłaszać sprawę na policję. Jej brak zdecydowania pogłębia jeszcze wiadomość od Iwony. Gdy Bożena dowiaduje się, że Świderski został zawieszony w prawach lekarza, dochodzi do niej, że jej zeznania zupełnie go pogrążą. Czy postanowi donieść na byłego narzeczonego? Nie przegap nowych odcinków serialu!

Poza tym w „Barwach szczęścia”...

Darek nie może patrzeć, jak Sałatka marnuje sobie karierę. Prosi Julitę, żeby narzeczona przemówiła Sałatce do rozsądku i wpłynęła na niego, aby przeniósł się do niemieckiej ligi. Agata dopiero teraz orientuje się, że nikt nie przejął obowiązków należących niegdyś do Walawskiej, zaś Paweł – zachęcony kolejnymi nagrodami – obmyśla plan na swój następny film.