Barwy szczęścia (1746) - Marek broni Anety przed Świderskim. Julita postanawia, że założy sobie i Józkowi wspólne konto w social mediach

Co przydarzy się bohaterom "Barw szczęścia" w 1746. epizodzie serialu? Gdy Julita zakłada sobie i Józkowi wspólne internetowe konto, spływa na nią morze hejtu. Narzeczony staje w jej obronie, co z kolei stawia w niekorzystnej sytuacji Darka. Stefan nie przestaje tęsknić za poprzednim lokum i wymyka się z mieszkania, aby odwiedzić sprzedany dom. Z kolei Świderski wpada do gabinetu Anety - najwyraźniej bardzo potrzebuje nowej dawki narkotyków. Dentystki broni odważny Marek.

Barwy szczęścia - Józek odpiera atak kibiców

Julita postanawia, że założy sobie i Józkowi wspólne konto w social mediach. Widząc to, internauci reagują masą negatywnych komentarzy. Sałatka nie zamierza tego tolerować i w obronie narzeczonej obraża kibiców Powiśla. To zaś źle odbija się na Darku – trener musi jakoś tłumaczyć się z zachowania piłkarza przed szefostwem piłkarskiego klubu.

Stefan tęskni za domem

Stefan wychodzi rano do sklepu a potem przez parę godzin nie daje choćby znaku życia. Tomek i Waleria odchodzą od zmysłów i szukają seniora wszędzie, gdzie się da. Tymczasem Stefan odwiedza niedawno sprzedany dom – tęsknota za własnymi murami nie daje mu spokoju.

Świderski pod wpływem narkotyków

Świderski dobija się do Bożeny, po czym nachodzi Anetę w jej gabinecie. Próbuje ją zmusić, żeby dała mu trochę bardzo silnych lekarstw. Jego żądanie spotyka się ze stanowczą odmową – Aneta nie ma zamiaru wydawać mężczyźnie leków dla chorych z onkologii. Wszystko obserwuje Marek Złoty, który z miejsca staje w obronie Dylskiej. Dochodzi do bójki dwóch mężczyzn. Co będzie z Adrianem? Oglądaj Barwy szczęścia!