Barwy szczęścia (1745) - czy Julita uratuje życie Władka? Bożena boi się, że Świderski znowu ją zaatakuje

Co nowego przydarzy się bohaterom w 1745. odcinku "Barw szczęścia"? Jakie trudności staną tym razem przed naszymi ulubionymi postaciami? Darek bardzo krytykuje ostatnie decyzje Józka.. Wyraźnie nie ufa dziewczynie - tymczasem okazuje się, że to od niej będzie zależało życie Władka... Bożena jest obezwładniona strachem przed Świderskim; nie może zapomnieć o jego próbie gwałtu. Z kolei internautki doceniają prawdziwe emocje Kasi i zapewniają jej ogromne wsparcie!

Barwy szczęścia - Darek nie ufa Julicie

Józek postanawia, że nie przejdzie do niemieckiej ligi z uwagi na Julitę i ich dziecko. Darek bardzo krytykuje jego decyzję; wciąż nie ufa partnerce Sałatki. Niedługo potem w mieszkaniu ma miejsce wypadek – Władek traci przytomność, będąc pod prysznicem. Jedyna osoba, która może go uratować, to narzeczona Józka... Czy Julita udowodni swoje dobre intencje?

Szokująca wiadomość

Bożena wciąż boi się, że Świderski znowu ją zaatakuje. Nie może zapomnieć o tym, że jej były partner próbował ją zgwałcić. Tak mało brakowało! Zaraz przed rozmową kwalifikacyjną Wiśniewska odbiera od Adriana szokującą wiadomość...

Wsparcie internautek

Okazuje się, że obawy Kasi były zupełnie zbędne – internautki nie tylko się od niej nie odwróciły za okazanie chwili słabości, ale wręcz doceniły autentyczność takiego gestu. Górka otrzymuje mnóstwo wyrazów sympatii, a to daje jej nową energię, z którą zabiera się do pracy. Dowiedz się, co wydarzy się w najnowszych odcinkach – koniecznie śledź dalsze losy bohaterów serialu Barwy szczęścia!