Na Wspólnej (2583) - policja przesłuchuje redakcję w sprawie zaginięcia Dominiki. Nowy sprzymierzeniec Kolendy?

Co wydarzy się w najbliższym, 2583. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Bohaterowie nie mają lekko - nie zabraknie poważnych afer, problemów zawodowych i awantur! W redakcji zjawia się policja, która poszukuje jakiegoś tropu w sprawie zaginięcia Dominiki. Basia szykuje się na spotkanie z Not Cool Tatą - czy Smolny stawi się na pojedynek? Z kolei Ostrowski zarzuca Kolendzie korupcję - czy dyrektorka znajdzie własnego sojusznika?

Na wspólnej - Daniel okłamuje policję

W redakcji Viplotek pojawiają się policjanci. Wszczynają oni śledztwo w sprawie zaginięcia dziennikarki – śledczy od razu zaczynają przesłuchiwać jej kolegów po fachu. Daniel nie przyznaje się, że widział się z Dominiką w noc imprezy; chwilę później zdradza go jednak Łukasz. Dziennikarz zeznaje, że słyszał, jak dziewczyna dzwoniła wtedy do Brzozowskiego.

Czy Basia będzie pojedynkować się ze Smolnym?

Basia zawzięcie przygotowuje się do konfrontacji ze swoim hejterem. Nagrywa wideo, w którym przypomina Not Cool Tacie o zbliżającym się pojedynku. Skonsternowanemu Krzysztofowi mówi, że rywal zupełnie się skompromituje, gdy nie stawi się w umówionym miejscu. Czy mąż Basi przyzna się jej do tego, że to on pisał komentarze?

Nowy sprzymierzeniec Kolendy?

Tymczasem w Na Wspólnej Ostrowski atakuje Kolendę – chce wiedzieć, kiedy nowy sprzęt zostanie naprawiony, i ponownie sugeruje dyrektorce, że dała się przekupić. Gdy Kolenda widzi kłótnię doktora Jańca z reprezentantem feralnej firmy, kokietuje lekarza i wyciąga go na kolację. Czy znajdzie w nim sojusznika?