Na Wspólnej (2582) - Dominika nie przychodzi do redakcji. Hebel zaprasza Agnieszkę na kawę

Co czeka bohaterów w 2582. epizodzie "Na Wspólnej"? Po ostatniej imprezie firmowej Dominika nie przychodzi do pracy - nikt nie wie, gdzie jej szukać. Mały Stefanek bawi się nabitą bronią Antoniego, podczas gdy Hebel unieszkodliwia Żbika wściekłego na Agnieszkę. Zobacz, jak to wszystko się rozwinie!

Na wspólnej - Co stało się z Dominiką?

Ostatnia impreza firmowa nie potoczyła się za dobrze – Daniel był tak wściekły na manipulacje Dominiki, że aż doszło między nimi do przepychanek. Rano dziewczyna nie stawia się w pracy, chociaż powinna pracować nad ważnym artykułem, który ma się ukazać kolejnego dnia. Smolny wpada w szał – z nieodpowiedzialną dziennikarką nie ma żadnego kontaktu! Szybko okazuje się , że sprawa jest jeszcze bardziej poważna – do szefa dzwonią zaniepokojeni rodzice Dominiki. Smolny wzywa do siebie Daniela; Brzozowski przyznaje, że widział dziewczynę poprzedniego wieczoru.

Pistolet-zabawka

Antoni jest cały w nerwach o swoje bezpieczeństwo – co, jeśli tamci odnajdą go na Wspólnej? Podczas rodzinnego obiadu u Hofferów Stefanek zaczyna bawić się bronią, jaką wyciąga z torby brata Hoffera. Tylko Antoni wie, że pistolet, z jakiego mały mierzy do członków rodziny, nie jest zabawką, ale załadowanym oryginałem.

Bójka Darka i Hebla

Hebel zaprasza Agnieszkę na kawę pod pretekstem omówienia spraw służbowych. Gdy obydwoje wychodzą z kancelarii, na Olszewską rzuca się wściekły Darek. Mężczyzna grozi byłej kochance odwetem za to, że wystawiła mu tak złą opinię. Z kolei były gangster szybko wkracza do akcji i unieszkodliwia Darka.