Na dobre i na złe (686) - Krytyczny stan dziennikarza. Konflikt między Witkiem a Staszkiem

To już kolejny raz, kiedy nasi ulubieni bohaterowie z Leśnej Góry ratują życie i zdrowie swoich ciężko poszkodowanych pacjentów. Jakie niespodzianki przygotowali twórcy serialu "Na dobre i na złe" tym razem? W najnowszym, 686. odcinku pojawi się nowy lekarz. Nie podoba to się doktorowi Tretterowi, który spodziewał się, że to właśnie Kasia dostanie posadę na oddziale pediatrii. W szpitalu pojawi się dwójka pacjentów. Jeden z nich to chłopiec, który wcześniej uciekł z domu. Pomocy potrzebuje także znany dziennikarz z infekcją. W tym epizodzie Lena będzie musiała wybrać między Staszkiem a Witkiem. Kobieta cały czas zastanawia się, którego z mężczyzn kocha. Czy w końcu lekarka podejmie decyzje? Odpowiedź na to pytanie poznamy już o 20.45 w TVP 2.

Na dobre i na złe - Nowy pacjent

Do szpitala w Leśniej Górze trafia dziennikarz. Został on przywieziony przez swoją żonę, którą od dłuższego czasu martwi stan męża. Tym razem obawia się, że Jeremi przebył poważny zawał. Lekarze jednak cały czas rozważają inne możliwości. Podejrzewają, że pacjent jest zarażony jakąś bakteryjną infekcją. W końcu Van Graaf dochodzi do wniosku, że dziennikarz choruje na sepsę. Niestety, aby podać mu właściwe leki niezbędne są wyniki badań. Między czasie jednak chory zaczyna mieć problemy z oddychaniem. Wkrótce pojawia się także wysoka gorączka. Stan Jeremiego pogarsza się z chwili na chwilę…

Konflikt między Witkiem a Staszkiem

Lena dochodzi do wniosku, że nie może dłużej zwlekać z podjęciem decyzji dotyczącej Witka i Staszka. Mężczyźnie wywierają na nią presję, by w końcu zdecydowała się, którego z nich woli. Kobieta jest załamana.