Seriale telewizyjne

 • Na sygnale (162) - Oświadczyny Piotrka. Czy Martyna powie "tak"?

  Na sygnale (162) - Oświadczyny Piotrka. Czy Martyna powie "tak"?

  Wszyscy widzowie "Na sygnale" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 162. odcinka serialu o ratownikach medycznych z Leśnej Góry. Czego możemy spodziewać się tym razem? Nasi ulubieni bohaterowie znów udzielają niezbędnej pomocy poszkodowanym, do których zostali wezwani. Wielu z gości weselnych jest w ciężkim stanie. Okazuje się, że kilka osób zatruło się tajemniczą substancją już przed ceremonią. Niestety, ratownicy nie mogą podjąć żadnych czynności dopóki nie ustalą, co jest przyczyną wielu poważnych dolegliwości wśród przyjaciół i rodziny pary młodej. Dodatkowo o pomoc prosi Martynę także kobieta, która za chwilę ma wychodzić za mąż. Okazuje się, że dziewczyna niedawno przeszła skomplikowaną operację. Po długim czasie Piotrek w końcu postanawia oświadczyć się swojej dziewczynie. Wybiera bardzo oryginalny sposób podarowania pierścionka, którym chciałby zaskoczyć Martynę. Co odpowie zaszokowana ratowniczka? Przekonamy się już 21.50 w TVP 2.

  red.
 • Na Wspólnej (2582) - Dominika nie pojawia się w pracy. Stefanek bawi się pistoletem Antoniego
 • Barwy szczęścia (1741) - szokujące zeznania Krzepińskiego. Milewiczem interesuje się młoda nauczycielka biologii

  Barwy szczęścia (1741) - szokujące zeznania Krzepińskiego. Milewiczem interesuje się młoda nauczycielka biologii

  Co przyniesie nam kolejny, 1741. odcinek "Barw szczęścia"? Czy poznamy wreszcie tajemnicę zaginięcia Marty? Walawska jakiś czas temu zapadła się pod ziemię i nie ma po niej żadnego śladu - zeznania Krzepińskiego ujawniają jednak nowe, zaskakujące fakty. Z kolei Hubert, który martwi się losem Wojtka, zamierza wybrać się do Finlandii, a koledzy donoszą Angeli, że nastolatka ma konkurencję... Czy Robert znalazł sobie kogoś w swoim wieku?

  red.
 • Lekarze na start (52) - Wielki finał! Kiedy premiera drugiego sezonu?

  Lekarze na start (52) - Wielki finał! Kiedy premiera drugiego sezonu?

  W tym tygodniu widzowie będą mieli okazję obejrzeć ostatni, finałowy odcinek pierwszej serii serialu "Lekarze na start". Przez cały sezon młodzi lekarze usiłowali wykazać na stażu pod czujnym okiem dyrektora Sobiecha i doktor Konarskiej. Mieli do czynienia ze skomplikowanymi, medycznymi problemami. Dzięki ich pracy do zdrowia wróciło wielu, ciężko poszkodowanych pacjentów. Co wydarzy się tym razem w 52. epizodzie? Po zaciekłej kłótni Rafał i Marta postanawiają jeszcze raz ze sobą porozmawiać na temat przyszłości ich i Bruna. Ku zdziwieniu para w końcu dochodzi do kompromisu. Ojciec znów odwiedza Łukasza. Tym samym mężczyzna naraża się na kontakt z agresywnymi bandytami. W końcu przekonamy się także, który ze stażystów zostanie zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Finał pierwszego sezonu będzie emitowany już w środę o godzinie 16.30 w telewizji Puls.

  red.
 • Na Wspólnej (2581) - Brzozowski podnosi rękę na kochankę. Danka ląduje w szpitalu

  Na Wspólnej (2581) - Brzozowski podnosi rękę na kochankę. Danka ląduje w szpitalu

  Co przydarzy się serialowym postaciom w 2581. odcinku "Na Wspólnej"? Bohaterowie powinni już wiedzieć, że każdy czyn i każda decyzja pociąga za sobą określone skutki, a jednak wciąż zachowują się bezmyślnie i nieodpowiedzialnie... Dominika postanawia siłą ściągnąć Brzozowskiego na imprezę, czym doprowadza go do dzikiego szału. Danka ląduje w szpitalu, podczas gdy jej mąż w najlepsze zabawia się z młodszą kochanką. Tymczasem Jerzy ma pretensje do Izy, że ta podjęła ryzykowną inwestycję; nie wie jeszcze, że Warski zmaga się z miłością do hazardu...

  red.
 • Barwy szczęścia (1740) - oprawca Marty ląduje w areszcie. Artur nie traci nadziei na odszukanie Marty

  Barwy szczęścia (1740) - oprawca Marty ląduje w areszcie. Artur nie traci nadziei na odszukanie Marty

  Co czeka bohaterów serialu w 1740. epizodzie "Barw szczęścia"? Tego chyba nikt się nie spodziewał - porywacz Walawskiej, Krzepiński, zostaje wreszcie aresztowany! Czy wyjawi prawdę o tym, co stało się z więzioną przez niego Martą? Czy Chowański wreszcie odszuka swoją żonę? Tymczasem Angela myśli tylko o Robercie - chce nawet mieć z nim dziecko. Iwona wciąż myśli o porzuceniu zawodu - czy krewnym uda się przekonać ją do zmiany zdania?

  red.
 • Na Wspólnej (2580) - nowa ofiara trującej garbarni. Marek wyjeżdża z kochanką

  Na Wspólnej (2580) - nowa ofiara trującej garbarni. Marek wyjeżdża z kochanką

  Co takiego wydarzy się w następnym, 2580. epizodzie "Na Wspólnej"? Nic nie jest takie, jakie być powinno, a w życiu bohaterów wydarzają się kolejne zaskakujące wypadki. Dochodzi do zagrożenia zdrowia, a być może nawet i życia... Natalia nakłania Marka do wspólnego wyjazdu, a Danka zaczyna bardzo źle się czuć. Michał przystępuje do rozgrywki z Małecką, ale na korcie dopada go niepokojąca przypadłość. Z kolei Weronika, która ma już dosyć nierównej walki z wiatrakami, spostrzega karetkę, a w niej nową ofiarę trującego zakładu...

  red.
 • Barwy szczęścia (1739) - odejście Anny załamuje Jerzego. Marczak nie radzi sobie bez żony

  Barwy szczęścia (1739) - odejście Anny załamuje Jerzego. Marczak nie radzi sobie bez żony

  Co będzie tematem 1739 odcinka serialu "Barwy szczęścia"? Bohaterowie nie mają choćby chwili spokoju; muszą non stop mierzyć się z nowymi problemami, jakie nastręcza im codzienność. Lekarka Iwona wciąż przeżywa śmierć Jareckiego - dochodzi do tego, że poważnie rozważa, czy nie lepiej będzie poszukać sobie innego zawodu. Chłopcy, którzy okradli bankomat, postanawiają naprawić swoje błędy i zrobić coś dobrego. Tymczasem Marczak nie radzi sobie z decyzją Anny i zaczyna się izolować; czy będzie w stanie przepracować odejście żony?

  red.
 • Barwy szczęścia (1739) - Iwona myśli o zmianie zawodu. Aleks i Witek postanawiają pomóc w sklepie Aldony

  Barwy szczęścia (1739) - Iwona myśli o zmianie zawodu. Aleks i Witek postanawiają pomóc w sklepie Aldony

  Co przydarzy się bohaterom "Barw szczęścia" w 1739. epizodzie serialu? Szanse na spokojne, bezstresowe życie wydają się naiwną mrzonką; zamiast tego poszczególne postaci mierzą się z wciąż nowymi, mniej lub bardziej codziennymi problemami. Śmierć Jareckiego zupełnie rujnuje psychikę Iwony; ponieważ niedopatrzenie lekarki zdaje się wywierać wpływ na całe jej życie, kobieta rozważa wreszcie zupełną zmianę zawodu. Do Witka i Alka dochodzi wreszcie, że kradzież nie jest w porządku - chłopcy postanawiają jakoś naprawić swój błąd. Tymczasem Jerzy coraz bardziej się izoluje; czy zacznie normalnie żyć mimo odejścia ukochanej małżonki?

  red.
 • Lekarze na start (50) - Poszkodowany motocyklista. W głowę mężczyzny wbił się ostry, metalowy pręt

  Lekarze na start (50) - Poszkodowany motocyklista. W głowę mężczyzny wbił się ostry, metalowy pręt

  Wszyscy miłośnicy serialu "Lekarze na start" znów będą mieli okazję poznać dalsze losy ulubionych bohaterów z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Jakie niespodzianki przygotowali twórcy w nowym, 50. odcinku? Możemy być pewni, że na pewno nie zabranie emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji! Piotrek jest załamany, kiedy widzi w jakim stanie znajduje się jego przyjaciel. Pobity Łukasz cały czas walczy o życie. Doktor Szuma szuka sposobu, by poinformować rodziców Zbierskiego o tej skomplikowanej sytuacji. Lekarze próbują za wszelką cenę uratować nowego pacjenta. Mężczyzna uległ wypadkowi podczas jazdy motorem. Niestety, przeprowadzenie koniecznej operacji jest bardzo ryzykowne. Doktor Zamojski ponownie decyduje się uprzykrzyć pracę w szpitalu ratownikowi Toli. Co wydarzy się tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy już o 16.30 w telewizji Puls.

  red.
 • Na Wspólnej (2580) - romantyczny wypad Marka i Natalii. Weronika ma wrażenie, że walczy z wiatrakami

  Na Wspólnej (2580) - romantyczny wypad Marka i Natalii. Weronika ma wrażenie, że walczy z wiatrakami

  Co przyniesie bohaterom "Na Wspólnej" 2580 epizod serialu? Widzowie muszą się przygotować na ogromne emocje i szybkie zwroty akcji! Natalia nie chce całe życie stać w cieniu Danki; wyciąga więc kochanka na wspólną wycieczkę. Michał podejmuje wyzwanie Małeckiej, ale podczas meczu dopadają go problemy ze wzrokiem. Tymczasem Weronika ma serdecznie dość walki z wiatrakami, jednak tuż przed rezygnacją dowiaduje się, że garbarnia zatruła kolejną osobę...

  red.
 • Lekarze na start (50) - Kolejny konflikt w zespole. Łukasz nadal potrzebuje pomocy

  Lekarze na start (50) - Kolejny konflikt w zespole. Łukasz nadal potrzebuje pomocy

  Nasi ulubieni bohaterowie z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego po raz kolejny rywalizują ze sobą o wymarzone stanowisko na oddziale chirurgii. Czy najnowszy, 50. epizod serialu "Lekarze na start" może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Młodzi stażyści znów będą musieli udowodnić, że potrafią poradzić sobie z zawodowymi i prywatnymi trudnościami. Wszyscy martwią się o stan Łukasza. Lekarz został pobity przez jednego z bandytów, przez co ma uszkodzoną wątrobę i jelita. Sytuacja jest na tyle poważna, że Piotrek postanawia skontaktować się z rodziną swojego przyjaciela. Niestety, nie okazuje się to proste. Pomocy potrzebuje także mężczyzna, który z ledwością przeżył wypadek podczas nierozważnej jazdy na motorze. Będziemy także świadkami powrotu Toli do pracy w szpitalu. To wydarzenie nie umknie uwadze doktora Zamojskiego. Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć już o 16.30 w TV Puls.

  red.
 • Na Wspólnej (2580) - Natalia namawia Marka na wspólny wyjazd. Kolejna ofiara trującej garbarni

  Na Wspólnej (2580) - Natalia namawia Marka na wspólny wyjazd. Kolejna ofiara trującej garbarni

  Co nowego wydarzy się w 2580. odcinku "Na Wspólnej"? Fani serialu TVN-u będą zszokowani: życie bohaterów właśnie staje na głowie! Ponieważ Natalia nie chce być wciąż "tą drugą", Marek udaje się z nią na romantyczny wyjazd. W trakcie meczu z Małecką Michał zaczyna mieć problemy z widzeniem. A kiedy Weronika już chce się poddać, dowiaduje się o nowej ofierze garbarni... Czy w takiej sytuacji zrezygnuje z walki z systemem?

  red.
 • Barwy szczęścia (1739) - Iwona chce zmienić zawód. Marczak nie wyobraża sobie przyszłości bez Anny

  Barwy szczęścia (1739) - Iwona chce zmienić zawód. Marczak nie wyobraża sobie przyszłości bez Anny

  Co czeka naszych ukochanych bohaterów w 1739 odcinku "Barw szczęścia"? Czy odnajdą oni spokój, czy raczej są skazani na wieczne zmagania z wciąż wyłaniającymi się problemami? Iwona zadręcza się w związku ze śmiercią Jareckiego. Jej błąd okazuje się mieć poważne implikacje, aż wreszcie lekarka rozważa zmianę profesji. Aleks i Witek rozumieją, że kradzież była czymś złym i chcą dla odmiany zrobić dobry uczynek. Z kolei Jerzy zaczyna się izolować; nie potrafi znaleźć sobie miejsca po odejściu żony.

  red.
 • Lekarze na start (50) - Ciężki stan Łukasza. Motocyklista z prętem w głowie

  Lekarze na start (50) - Ciężki stan Łukasza. Motocyklista z prętem w głowie

  Wszyscy widzowie serialu "Lekarze na start" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 50. odcinka. Czego możemy spodziewać się tym razem? Młodzi stażyści po raz kolejny będą ratowali życie i zdrowie swoich pacjentów. Do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego trafia ciężko poszkodowany motocyklista. Mężczyzna miał poważny wypadek, a jego stan z chwili na chwilę coraz bardziej się pogarsza. Cały personel nadal walczy o życie pobitego Łukasza. Jego przyjaciel Piotrek za wszelką cenę stara się powiadomić rodzinę stażysty o zaistniałej sytuacji. Do pracy na szpitalnym oddziale wraca także Tola - szef ekipy ratowników medycznych. Jak tym razem potoczą się jego relacje z konfliktowym doktorem Zamojskim? Przekonamy się już o 16.30 w TV Puls.

  red.
 • Barwy szczęścia (1738) - Krystyna okradziona ze wszystkich oszczędności. Na koncie nie pozostał nawet złamany grosz!

  Barwy szczęścia (1738) - Krystyna okradziona ze wszystkich oszczędności. Na koncie nie pozostał nawet złamany grosz!

  Co przydarzy się bohaterom serialu w 1738. epizodzie "Barw szczęścia"? Czy wygra współczucie czy bezlitosna intryga, rodzinne więzi czy żądza pieniądza? Dowiedz się, zapoznając się z nowym odcinkiem! Julita, która widzi w telewizji wypadek Józka, męczy Władka, aby powiedział jej, co z ukochanym. Nie wszyscy wierzą w jej szczere intencje... Z kolei Krystynie znikają z konta wszystkie pieniądze; podejrzenia padają na jej krnąbrnego wnuka!

  red.
 • Barwy szczęścia (1738) - kto wyczyścił Krystynie konto? Z konta zniknęły całe 4 tysiące!

  Barwy szczęścia (1738) - kto wyczyścił Krystynie konto? Z konta zniknęły całe 4 tysiące!

  Co spotka bohaterów "Barw szczęścia" w 1738. odcinku serialu? Poszczególne postaci przeszły w życiu tak wiele, że robią się bardzo podejrzliwe; nie wiadomo, czy mamy do czynienia ze szczerymi intencjami, czy z pokrętnymi intrygami. Julita nie może przestać myśleć o stanie ukochanego; nie każdy wierzy jednak w to, że zmartwienie wynika z jej dobrego serca... Tymczasem z konta Krystyny znikają wszystkie oszczędności, a głównym podejrzanym okazuje się jej własny wnuczek!

  red.
 • Barwy szczęścia (1738) - czy Witek okradł własną babcię? Gawron walczy z sąsiadem

  Barwy szczęścia (1738) - czy Witek okradł własną babcię? Gawron walczy z sąsiadem

  Z czym będą się mierzyć bohaterowie "Barw szczęścia" w 1738 odcinku? W serialowym świecie - jak w rzeczywistości - występują coraz większe problemy z zaufaniem; o niecne intrygi podejrzewa się nawet najbliższe osoby. Julita chce tylko dowiedzieć się, jak trzyma się jej były narzeczony, ale niektórzy odbierają to jako dwulicowy postęp. Z kolei konto Krystyny zostaje wyczyszczone do zera, a główne podejrzenia padają na Witka - wnuka poszkodowanej.

  red.
 • Na Wspólnej (2579) - Basia wyzywa hejtera na pojedynek. Dominik jest w kropce

  Na Wspólnej (2579) - Basia wyzywa hejtera na pojedynek. Dominik jest w kropce

  Co przydarzy się bohaterom "Na Wspólnej" w 2579. epizodzie kultowej produkcji TVN-u? Czy prawda wreszcie wyjdzie na jaw, a motywacje i oszustwa poszczególnych postaci ujrzą światło dziennie? Ku przerażeniu Dominika, Sławek i Renata oznajmiają mu, że wiedzą o nim i o Darii. Weronika i Robert napotykają spore trudności w walce przeciw garbarni. Tymczasem Basia wyzywa swojego internetowego hejtera na pojedynek w świetle kamer...

  red.
 • Barwy szczęścia (1737) - kariera Józka pod znakiem zapytania. Julita wciąż kocha byłego narzeczonego

  Barwy szczęścia (1737) - kariera Józka pod znakiem zapytania. Julita wciąż kocha byłego narzeczonego

  Co przyniesie bohaterom "Barw szczęścia" nowy, 1737. epizod produkcji? W powietrzu wiszą zmiany: wygląda na to, że nic w przyrodzie nie ginie, i gdzie jedna para zmierza do podania sobie rąk, tam druga postanawia się rozstać... W najnowszym odcinku Sałatka gra ważny mecz, podczas którego doznaje urazu. Będąc w rozpaczy, myśli o Julicie... Tymczasem Wilk znów jest zazdrosny o Natalię, czego dziewczyna ma już po dziurki w nosie. Maciej posunął się o krok za daleko!

  red.
 • Na Wspólnej (2579) - czy dojdzie do pojedynku Basi i jej hejtera? Dominik chce wyjechać

  Na Wspólnej (2579) - czy dojdzie do pojedynku Basi i jej hejtera? Dominik chce wyjechać

  Co czeka naszych ulubionych bohaterów w 2579. odcinku "Na Wspólnej"? Czy kolejny epizod produkcji TVN wyciągnie na światło dzienne kurczowo chowane tajemnice? Sławek i Daria oznajmiają Dominikowi, że dowiedzieli się o wszystkim, na co chłopak wpada w osłupienie. Robert i Weronika próbują zniszczyć podejrzany układ związany z garbarnią, ale wiążą się z tym ogromne trudności. Z kolei Basia postanawia rozprawić się ze swoim hejterem w nietypowy sposób - zaprasza go na pojedynek przed kamerą!

  red.
 • Na Wspólnej (2579) - nierówna walka przeciw garbarni. Co wiedzą Sławek i Renata?

  Na Wspólnej (2579) - nierówna walka przeciw garbarni. Co wiedzą Sławek i Renata?

  Co czeka bohaterów "Na Wspólnej" w 2579 odcinku ukochanego serialu Polaków? Wygląda na to, że skrzętnie ukrywana prawda prędzej czy później musi wyjść na jaw... A w "Na Wspólnej" niemal wszyscy mają swoje sekrety! Sławek i Renata twierdzą, że przejrzeli ten Dominika i Darii, co wprawia chłopaka w stan osłupienia. Robert i Weronika są na tropie tajemnicy związanej z garbarnią, ale jej rozwikłanie nie jest takie proste... Tymczasem Basia wpada na pomysł, jak zdemaskować hejtera - czy dowie się, że jest nim jej własny mąż?

  red.
 • Barwy szczęścia (1737) - poważna kontuzja Józka. Natalia nie wraca na noc [streszczenie on-line]

  Barwy szczęścia (1737) - poważna kontuzja Józka. Natalia nie wraca na noc [streszczenie on-line]

  Co spotka bohaterów "Barw szczęścia" w 1737. odcinku serialu telewizyjnej Dwójki? Czy skłóceni wreszcie podadzą sobie ręce, czy raczej pozostaną pełni wzajemnych uprzedzeń? W nowym epizodzie Darek będzie próbował znaleźć Józkowi nową dziewczynę, a sam Sałatka dozna poważnego wypadku. Z kolei Natalia spotka Wilka w bufecie i nie będzie w nastroju do udzielania zazdrośnikowi żadnych wyjaśnień... Kogo wybierze Zwoleńska?

  red.
 • Barwy szczęścia (1737) - Natalia zrywa zaręczyny! Darek szuka partnerki dla Józka

  Barwy szczęścia (1737) - Natalia zrywa zaręczyny! Darek szuka partnerki dla Józka

  Co zgotuje bohaterom "Barw szczęścia" 1737. epizod serialu? Czy istnieje jakakolwiek szansa na zakończenie ciągnących się kłótni, czy raczej zgoda nie jest możliwa? Podczas gdy Darek stara się znaleźć Sałatce kogoś porządnego, Józek gra kluczowy dla swojej kariery mecz i doznaje przykrej kontuzji. Tymczasem Natalia spotyka Wilka, który robi jej kolejną scenę zazdrości. Zwoleńska ma tego wszystkiego powyżej uszu...

  red.
 • Na Wspólnej (2578) - czy Antoni zrani Hofferów? U Hofferów wszystko staje na głowie!

  Na Wspólnej (2578) - czy Antoni zrani Hofferów? U Hofferów wszystko staje na głowie!

  Co czeka bohaterów "Na Wspólnej" w 2578. odsłonie serialu stacji TVN? Jak zawsze, nie zabraknie zaskakujących wydarzeń - tym razem widzowie powinni się jednak przygotować na wyjątkowo silną dawkę emocji... Renata domyśla się, że Daria nieszczęśliwie zakochała się w Dominiku i mówi o tym Sławkowi. Antoni zachowuje się jak bestia - wyzywa Romana na pojedynek i grozi własnemu bratu i jego żonie. Z kolei w szpitalu panuje prawdziwy armagedon - sprzęt, który kupiła Kolenda, okazuje się nic nie warty...

  red.
 • Na Wspólnej (2578) - Kolenda oskarżona o korupcję. Daria jest opryskliwa do Dominika

  Na Wspólnej (2578) - Kolenda oskarżona o korupcję. Daria jest opryskliwa do Dominika

  Co nowego wydarzy się w kolejnym, 2578. epizodzie "Na Wspólnej"? Kolejni bohaterowie odsłaniają swoją prawdziwą twarz... Daria czuje się zraniona przez Dominika, a Renata uświadamia Sławkowi, że jego córka zakochała się w chłopcu. Z kolei Antoni wyzywa brata na pojedynek i wprowadza Hofferów w ogromną konsternację. W szpitalu także nie jest zbyt kolorowo: sprzęt zakupiony przez Kolendę ulega awarii...

  red.
 • Barwy szczęścia (1736) - bójka Oliwiera i Wilka. Iwona postanawia zorganizować pogrzeb pacjenta
 • Na Wspólnej (2578) - mocne oskarżenia wobec Kolendy. Daria traktuje Dominika z dużą dozą dystansu

  Na Wspólnej (2578) - mocne oskarżenia wobec Kolendy. Daria traktuje Dominika z dużą dozą dystansu

  Co przydarzy się naszym ulubionym postaciom w 2578. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Nowy epizod jest pełen zwrotów akcji - niektórzy bohaterowie wreszcie odkryją swoją prawdziwą twarz! W związku z odtrąceniem przez Dominika Daria pogrąża się w rozpaczy; Sławek dowiaduje się od Renaty, że jego córka zadurzyła się w przyjacielu. Tymczasem Antoni zachowuje się bardzo podejrzanie - wyzywa brata na pojedynek, grozi Hofferom i wykonuje tajemniczy telefon. Również w szpitalu wszystko staje na głowie - niestosowny flirt idzie w parze z kolejną awarią sprzętu.

  red.
 • Barwy szczęścia (1736) - Wilka zżera zazdrość. Milewicz wprowadza się z powrotem do Angeli!
 • Barwy szczęścia, odc. 1736 - Wilk rzuca się na Oliwiera

  Barwy szczęścia, odc. 1736 - Wilk rzuca się na Oliwiera

  Jeśli pragniesz silnych emocji i interesują Cię dalsze losy ulubionych bohaterów - 1736. epizod "Barw szczęścia" z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Angela rozmawia z przyjaciółmi i prosi ich, żeby nie mówili o niej i Robercie dyrekcji. Natalia jedzie zaś na branżowe szkolenie, a Maciej jest chorobliwie zazdrosny o narzeczoną, co kończy się poważną bójką. Dziewczyna wstydzi się za zachowanie swojego partnera...

  red.
 • M jak miłość (1328) - Paweł dowiaduje się o zdradzie

  M jak miłość (1328) - Paweł dowiaduje się o zdradzie

  1328 epizod "M jak miłość" nie będzie zbyt łaskawy dla Pawła. Zszokowany Zduński dowie się prawdy o podwójnym życiu swojej żony i bardzo ciężko to zniesie. Oprócz rodzinnego dramatu widzowie zostaną zaznajomieni z problemami Agnieszki oraz Andrzejka. Koniecznie dowiedz się, co czeka Twoich ulubionych bohaterów i zobacz najnowszy odcinek serialu!

  red.
 • Na Wspólnej (2577) - Dominika nie daje odejść Danielowi

  Na Wspólnej (2577) - Dominika nie daje odejść Danielowi

  Co nowego wydarzy się w 2577. odcinku "Na Wspólnej"? Wygląda na to, że nowy epizod będzie się składał z serii konfrontacji naszych ulubionych bohaterów. Dominika jest bardzo wściekła na Daniela; próbuje wzbudzić w nim zazdrość, a potem wykonuje do niego pijacki telefon. Z kolei Smolny szydzi z internetowej kariery żony i zamienia się w jej hejtera. Tymczasem Agnieszka ma wystawić opinię Darkowi...

  red.
 • Barwy szczęścia (1735) - Magda bierze stronę Angeli

  Barwy szczęścia (1735) - Magda bierze stronę Angeli

  Co nowego przydarzy się bohaterom "Barw szczęścia" w 1735. epizodzie kultowej produkcji TVP2? Iwona jest zupełnie zdołowana tym, że jej decyzja mogła przyczynić się do śmierci odesłanego z przychodni Jareckiego. Tymczasem Magda stara się zaprowadzić pokój między Angelą i Sebastianem, jednak gdy dowiaduje się, co zrobił jej mąż, zmienia swoje podejście. Malwina poznaje zaś prawdę o romansie swojej mamy - można się łatwo domyślić, w jaki sposób zareaguje...

  red.
 • M jak miłość (1328) - Ala mówi Pawłowi prawdę

  M jak miłość (1328) - Ala mówi Pawłowi prawdę

  Kolejny, 1328. epizod "M jak miłość" okaże się bardzo nieprzyjemny dla Pawła. Zdruzgotany Zduński pozna nareszcie prawdę o skoku w bok swojej ukochanej żony; jak można się domyślić, nie będzie mógł sobie z tym poradzić. Poza tym rodzinnym dramatem w odcinku zostaną także przybliżone problemy Agnieszki oraz rozterki Andrzejka. Trzymaj rękę na pulsie, śledź losy ulubionych postaci i nie przegap żadnego odcinka!

  red.
 • Na Wspólnej (2577) - Dominika usiłuje zatrzymać Brzozowskiego

  Na Wspólnej (2577) - Dominika usiłuje zatrzymać Brzozowskiego

  Co przyniesie widzom następny, 2577. epizod "Na Wspólnej"? Akcja nowego odcinka serialu TVN-u kręci się wokół konfrontacji skłóconych bohaterów. Dominika wciąż nie radzi sobie z odtrąceniem przez Daniela - próbuje rozniecić w nim zazdrość i dzwoni do niego w nietrzeźwym stanie. Smolny nie akceptuje internetowej kariery Basi i zaczyna hejtować własną żonę w sieci. Z kolei Agnieszkę spotyka seria nadzwyczajnych zdarzeń - ktoś najwyraźniej bawi się w jej anioła stróża...

  red.
 • Barwy szczęścia (1735) - Anna wyjeżdża z Nasielskim

  Barwy szczęścia (1735) - Anna wyjeżdża z Nasielskim

  Co spotka bohaterów "Barw szczęścia" w następnym, 1735. epizodzie serialu? Iwona zmaga się z przytłaczającymi wyrzutami sumienia - obwinia się za smierć odesłanego pacjenta. Magda wraca do miasta i stara się pogodzić męża z Angelą, jednak kiedy poznaje prawdę, zupełnie zmienia taktykę. Tymczasem Malwina dowiaduje się, że jej mama postanowiła zostawić tatę dla byłego ucznia.

  red.
 • M jak miłość (1328) - Paweł poznaje prawdę o dziecku

  M jak miłość (1328) - Paweł poznaje prawdę o dziecku

  W 1328 odcinku serialu "M jak miłość" będziemy mogli zaobserwować emocjonalną konfrontację Pawła i Ali. Zduński nareszcie dowie się, że jego żona będzie miała dziecko z innym mężczyzną; prawda jednak bardzo bo zaboli. Poza tym przyjrzymy się bliżej trudnościom w życiu Agnieszki, a także Andrzejka. Chcesz być na bieżąco i śledzić losy ulubionych bohaterów? Koniecznie zapoznaj się z najnowszymi epizodami kultowego serialu!

  red.
 • Na Wspólnej (2577) - Dominika próbuje zatrzymać Daniela

  Na Wspólnej (2577) - Dominika próbuje zatrzymać Daniela

  Co przydarzy się bohaterom "Na Wspólnej" w 2577. odcinku produkcji TVN? Nowy epizod przedstawia kolejne kłótnie, sprzeczki i niespodzianki, jakie dotykają nasze ulubione postaci. Dominika aż dygocze z wściekłości w związku z wycofaniem się Brzozowskiego. Próbuje go odzyskać, wzbudzając w nim zazdrość i szantażując go w stanie upojenia alkoholowego. Smolny nie toleruje nowego hobby żony i zostaje jej najgorliwszym hejterem. Z kolei Olszewskę czeka kilka niespodzianek - jedne mniej, a drugie bardziej przyjemne...

  red.
 • Barwy szczęścia (1735) - Iwonę zżerają wyrzuty sumienia

  Barwy szczęścia (1735) - Iwonę zżerają wyrzuty sumienia

  Co czeka naszych ukochanych bohaterów w 1735. odcinku "Barw szczęścia"? W serialu - jak w życiu - czasem słońce, czasem deszcz... Niestety ostatnio jest wyjątkowo deszczowo. Iwonę dręczą wyrzuty sumienia po śmierci pacjenta, jakiego odesłała do domu. Magda przyjeżdża na wezwanie Angeli i próbuje pogodzić ją z Sebastianem, jednak sama wpada w ogromną konsternację. Z kolei Malwina dowiaduje się, że Anna opuściła Jerzego.

  red.
 • Barwy szczęścia (1733) - czy Anna przerwie ledwo rozpoczęty romans?

  Barwy szczęścia (1733) - czy Anna przerwie ledwo rozpoczęty romans?

  W najnowszym, 1733 epizodzie "Barw szczęścia" nasze ulubione postaci muszą wypić nawarzone wcześniej piwo... Anna, która budzi się w towarzystwie Jakuba, zaczyna mieć poważne wątpliwości co do właśnie rozpoczętego romansu. Tymczasem do przychodni przybywa policjant, który sugeruje zrozpaczonej Iwonie, że być może przyczyniła się do zgonu jednego z niesłusznie odesłanych pacjentów. Górka ma na głowie zarówno problemy z dozorcą, jak i pierwsze sprzeczki z Łukaszem - dotyczą one koncepcji pracy nad internetowym programem trenerki.

  red.