Lekarze na start (52) - Relacje Rafała i Marty. Para dochodzi do kompromisu

To już kolejny raz, kiedy widzowie mają okazję śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Niestety, to już ostatni epizod pierwszego sezonu serialu "Lekarze na start". Do tej pory obejrzeliśmy kilkadziesiąt odcinków, w których młodzi lekarze walczyli o życie i zdrowie swoich pacjentów. Często na drodze ich medycznej kariery stawały także ich prywatne problemu. Tak było w przypadku Marty i Rafała. Tym razem jednak para postanawia jeszcze raz spróbować dla dobra Bruna naprawić swoje relacje. Ojciec znów odwiedza chorego Łukasza w szpitalu. Mężczyzna nie zdaje sobie sprawy, że grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Przestępcy, który śledzili go cały czas, usiłują zamordować Stanisława i podkładają bombę pod jego samochód. Stażystów czeka także poważna rozmowa z doktor Konarską. Kobieta ma dla młodych lekarzy zaskakujące wieści.

Lekarze na start - Para dochodzi do kompromisu

W poprzednich odcinkach Lekarzy na start Rafał wykonał testy DNA i dowiedział się, że jest ojcem Bruna. Od tego momentu postanowił, że chciałby mieć wpływ na wychowanie syna. Wielokrotnie rozmawiał na ten temat z Martą. Kobieta jednak nie chciała o tym słyszeć. Anestezjolog zaczął grozić się sądem, a młoda stażystka obawiała się, że na zawsze straci swoje dziecko. Mimo to, para jeszcze raz próbuje rozwiązać swój konflikt. Po długich rozmowach lekarka w końcu zgadza się, by Rafał mógł opiekować się Brunem. Mężczyzna jest szczęśliwy, że będzie miał rodzinę.

Koniec pierwszej serii

Najnowszy, 52. odcinek jest już tym finałowym epizodem. Od tego momentu widzowie będą mieli okazję śledzić jedynie powtórki. Telewizja Puls nie poinformowała jeszcze miłośników serialu Lekarze na start czy przewiduje emisje kolejnego sezonu.

Więcej o: