M jak miłość (1331) - Magda przestaje tolerować intrygi Kryńskiej. Paweł topi smutki w alkoholu

Co przydarzy się bohaterom w kolejnym, 1331. odcinku "M jak miłość"? W nowym epizodzie poznamy dalsze losy wielu ulubionych postaci, ale przeżycia kilku z nich wysuną się na pierwszy plan. Aneta robi wszystko, żeby zatruć życie Magdy - narusza jednak granicę, kiedy wplątuje w całą prawdę syna Chodakowskiej i napuszcza na rywalkę urzędników z opieki społecznej. Z kolei Paweł jest o krok od upadku na dno - topi smutki w alkoholu i nie zamierza przestać...

M jak miłość - O krok za daleko

Dzięki Andrzejowi Magda znów spogląda w przyszłość z uśmiechem. Zazdrosna o Olka Aneta robi jednak wszystko, żeby zniszczyć jej życie. W nowym odcinku „M jak miłość” Chodakowski odwiedza byłą partnerkę i zwraca jej zagubioną bransoletkę; dziewczyna jednak od razu pojmuje, że biżuterię skradziono jej podczas włamania. Z kolei Aneta wreszcie lokalizuje czuły punkt rywalki i jako jej sąsiadka zgłasza anonimowy donos, że Magda bije 13-letniego syna. Do Chodakowskiej wpadają urzędnicy z opieki społecznej – mają do niej wiele bolesnych pytań. Budzyński, jako adwokat, bierze jej stronę i tłumaczy pracownikom, że Magda pada ofiarą stalkingu. Sama kobieta zaczyna rozumieć, jak niebezpieczna jest Aneta i umawia się z nią na spotkanie. Nie zamierza pozwolić, żeby kochanka Olka skrzywdziła jej dziecko – grozi jej zgłoszeniem kradzieży!

O krok od upadku

Z kolei Paweł od momentu rozpadu swojego małżeństwa każdego dnia topi smutki w alkoholu. Do rozsądku próbuje przemówić mu Magda, która stawia przed przyjacielem mocną kawę. Ten jednak ma to zupełnie gdzieś; mało tego, wyznaje, że nawet picie nie przynosi mu ulgi – cały czas myśli o Ali i ma wrażenie, że jest zupełnie trzeźwy. Czy Zduński nareszcie się otrząśnie?

Więcej o: