Barwy szczęścia (1746) - bójka Marka i Świderskiego! Stefan wymyka się z domu

Co nowego wydarzy się w 1746. odcinku "Barw szczęścia"? Codzienne trudności przytłaczają serialowych bohaterów - każda decyzja pociąga za sobą nieuniknione skutki... Józek staje w obronie Julity i obraża kibiców, a to stawia Darka w niezręcznej sytuacji. Stefan tak tęskni za domem, że idzie go odwiedzić, nikomu o tym nie mówiąc. Tymczasem Świderski nie może dobić się do Bożeny, więc nachodzi Anetę... W obronie lekarki staje Marek.

Barwy szczęścia - Józek broni Julity

Julita zakłada w mediach społecznościowych wspólny profil dla siebie i dla Józka. Sypie się na nią lawina nieprzychylnych komentarzy. Broniąc ukochanej, Sałatka obraża kibiców Powiśla. Nie myśli jednak o tym, w jakim świetle postawi to Darka, który musi jakoś wytłumaczyć się przed szefostwem klubu.

Stefan wymyka się z domu

Waleria i Tomek gorączkowo poszukują Stefana. Senior, który wyszedł rano do sklepu, nie daje znaku życia przez kilka godzin. Jak się okazuje, tęskniący za domem Górka postanowił w tym czasie odwiedzić swoje byłe mieszkanie.

Kolejny atak Świderskiego

Świderski znajduje się pod wpływem silnych leków. Pierwotnie dobija się do Bożeny, po czym – zrezygnowany – nachodzi w pracy Anetę. Chce ją zmusić, aby wydała mu lekarstwa, ta jednak ostro odmawia – mężczyzna żąda silnego leku dla pacjentów z onkologii... U dentystki jest akurat Marek Złoty, który nie zamierza tolerować grubiańskiego zachowania i bierze stronę Dylskiej. Broniąc kobiety, wdaje się w bójkę ze znarkotyzowanym Adrianem. Koniecznie dowiedz się, co stanie się ze Świderskim, oglądając nowe Barwy szczęścia!