Barwy szczęścia (1742) - Modest twierdzi, że Walawska przeżyła wypadek. Artur nie traci nadziei

Czego możemy się spodziewać po 1742. odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Od dłuższego czasu na pierwszy plan wysuwa się sprawa zaginięcia Walawskiej. Niedawno w śledztwie nastąpił znaczący przełom - porywacz kobiety, Krzepiński, zdecydował się złożyć zeznania. Niestety twierdzi, że Marta utonęła. Artur nie traci jednak nadziei i kolejny raz prosi o pomoc jasnowidza. Okazuje się, że niemiecka liga nie straciła zainteresowania Józkiem; ten jednak zastanawia się, czy przyjąć ofertę. Tymczasem Jerzy i Malwina przeżywają kryzys w związku z nieudanymi małżeństwami.

Barwy szczęścia - Artur nie traci nadziei

Według zeznań Krzepińskiego Marta poślizgnęła się, wpadła do lodowatej rzeki i mimo prób jego pomocy utonęła. Artur nie przyjmuje trudnej prawdy do wiadomości i kolejny raz korzysta z pomocy Modesta. Chowański chce się od niego dowiedzieć, czy jego żona mogła przeżyć upadek ze skarpy. Jasnowidz, widząc miejsce wypadku, znów wskazuje klientowi światełko w tunelu.

Wypadek ciężarnej Julity

Niemiecka liga wciąż chce podpisać umowę z Józkiem! Tym razem to młody piłkarz nie jest tego pewien; jeśli wyjedzie z kraju, będzie musiał zostawić Julitę samą. Z kolei ciężarna dziewczyna ma w Fitness Klubie mały wypadek. Czy dziecku nic się nie stanie?

Trudne małżeństwa

W Barwach szczęścia nie brakuje też nieudanych, czy wręcz rozbitych małżeństw. Jerzy nie pozbierał się jeszcze po odejściu żony, ale nie chce słyszeć o pomocy córek. Także Malwinie nie jest łatwo – już od kilku miesięcy między nią a Przemkiem nie układa się najlepiej.