Na sygnale, odc. 164 - Przyszłość Nowaka. Nowak zaprzecza i żąda badania krwi

Wszyscy widzowie serialu "Na sygnale" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 164. odcinka, w którym możemy śledzić dalsze losy ratowników medycznych. Co tym razem wydarzy się w szpitalu w Leśnej Górze? Nowy bohater - Nowak decyduje, że nadal chciałby pracować w karetce ratunkowej. Kiedy ma okazję pracować z ekipą doktora Banacha, kolega Piotr cały czas ma w stosunku do niego poważne wątpliwości. Uważa, że młody mężczyzna nigdy nie powinien pracować jako ratownik medyczny, ponieważ nie radzi sobie z presją czasu. Już wkrótce jednak Nowak będzie mógł się wykazać, ponieważ karetka zostaje wezwana do mieszkania starszej kobiety. Niespodziewanie bohater zaczyna się zataczać, a pozostała część ekipy podejrzewa, że bohater jest pod wpływem alkoholu. Czy to możliwe? Przekonamy się już o 21.50 w TVP 2.

Na sygnale - Powrót bohatera

W ostatnim odcinku Na sygnale poznaliśmy nowego bohatera. Mimo serii nieszczęśliwych wypadków Nowak nie rezygnuje z pracy w karetce i rozpoczyna współpracę z ekipą doktora Banacha. Piotr nie jest tym faktem zachwycony, ponieważ zauważa, że młody mężczyzna nie nadaje się do tej pracy. Bohaterowie nie dogadują się najlepiej. Na chwilę konflikty między nimi muszą zejść jednak na dalszy plan, gdyż karetka zostaje wezwana do mieszkania starszej kobiety.

Podejrzana sytuacja

Podczas akcji w mieszkaniu poszkodowanej kobiety, uwagę lekarza przyciąga zachowanie Nowaka. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jest pijany. Kiedy ratownicy wracają do szpitala, Góra jest przekonany, że za stan nowego pracownika odpowiada alkohol. Nowak zaprzecza i żąda badania krwi.