Na sygnale (164) - Ratownik pijany w pracy? Oskarżenia wobec Nowaka

Po raz kolejny miłośnicy serialu "Na dobre i na złe" będą mieli okazję poznać dalsze losy ulubionych bohaterów w Leśnej Góry. Czy ratownicy medyczni poradzą sobie z nowymi, niespodziewanym sytuacjami, z którymi będą mieli styczność podczas swojej pracy? Piotr podejrzewa, że jego nowy kolega nie radzi sobie z obowiązkami w karetce ratunkowej. Uważa, że mężczyzna ze swoim pechem nie powinien nigdy pracować jako ratownik medyczny. Mimo to, Nowak stara się ciągle udowodnić, że jest w stanie być członkiem ekipy doktora Banacha. Już wkrótce jednak na akcji dochodzi do przedziwnej sytuacji. Kiedy pozostali pracownicy widzą stan młodego mężczyzny, zaczynają go oskarżać o spożywanie alkoholu w pracy. Jak to się stało, że Nowak nie potrafi utrzymać się na nogach Odpowiedź na to pytanie poznamy już o 21.50 w TVP 2.

Ostatnio w "Na sygnale"

W poprzednim odcinku Na sygnale do ekipy ratowników medycznych dołączył nowy bohater. Nowaka jednak przez cały czas prześladował pech. Najpierw został oskarżony o kradzież portfela i o mało nie został pobity. Nie wykazał się także podczas akcji w nocnym klubie, gdzie swoją nieudolnością sprawił, że jedna z tancerek znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie. To jednak nie koniec przygód młodego mężczyzny.

Oskarżenia wobec Nowaka

Mimo swoich niepowodzeń, Nowak decyduje się na dalszą pracę jako ratownik medyczny. Szybko wpada w konflikt z Piotrkiem, który nie widzi go w tej roli. Sytuacja pogarsza się po interwencji w domu starszej kobiety. Ekipa karetki podejrzewa, że mężczyzna wypił w pracy alkohol, ponieważ podejrzanie się zachowuje. Postanawiają wyjaśnić tę sprawę z doktorem Górą.

Więcej o: