Na Wspólnej (2591) - Daria robi test ciążowy. Czy Daria nosi dziecko Dominika?

Co takiego stanie się w kolejnym, 2591. epizodzie"Na Wspólnej"? W relacjach między bohaterami trwają ogromne zawirowania! Dominik i Kasia planują w najlepsze wspólny wyjazd, podczas gdy Daria podejrzewa, że może być w ciąży. Ośrodek Izy zostaje otwarty; jednocześnie wpada ona na pomysł, jak ujarzmić Warskiego. Z kolei Hebel wychodzi z siebie, aby Agnieszka przyjęła jego zaproszenie na randkę - czy uda mu się dopiąć swego?

Na wspólnej - Czy Daria nosi dziecko Dominika?

Dominik i Kasia są pochłonięci planowaniem wakacji – zamierzają wybrać się nad jezioro. Gdy u nich wszystko zmierza ku dobremu, życie Darii stopniowo legnie w gruzach. Kiedy dziewczyna wyznaje przyjaciółce, że spóźnia jej się okres, słyszy, że powinna zrobić test ciążowy. Daria wykonuje go, ale boi się spojrzeć na wynik... Dobrze wie, że dziecko wszystko by zmieniło!

Spięcie między wspólnikami

Ośrodek Izy nareszcie zostaje otwarty. Brzozowska długo czekała na tę uroczystość, ale spędza ją, zamartwiając się o przyszłość swojego biznesu. Defraudacja Warskiego porusza ją do głębi – kobieta wie, że to mogło doprowadzić ją do ruiny. Postanawia, że przyjmie do pracy zaufaną księgową, a w ten sposób odzyska kontrolę nad finansami firmy. Warskiemu bardzo się to nie podoba...

Relaksujący wieczór

Tymczasem w Na Wspólnej Ryszard stawia sobie niełatwe wyzwanie – postanawia wyciągnąć Agnieszkę na randkę. Początkowo kobieta nie godzi się na wspólny, relaksujący wieczór, ale upór mężczyzny przynosi efekty. Po południu, gdy czeka na wybrankę pod kancelarią, ta godzi się na jego propozycję. Czy pożałuje swojej decyzji?

Więcej o: