M jak miłość (1332) - ślub Natalii i Franka. Mateusz wyznaje Justynie, że widział szarpaninę nad urwiskiem

Co stanie się w nowym, 1332. epizodzie "M jak miłość"? Oj, będzie się działo! Kisielowa wpada w rozpacz po utracie całego swojego dorobku, Janek poznaje prawdę o adopcji... A i tak wydarzeniem odcinka pozostaje ślub Natalii i Franka - zupełnie nieplanowany, w kameralnej atmosferze i pięknej scenerii! Poza tym Mateusz wyznaje Justynie, że zna prawdę o morderstwie Maćka. Co zadecyduje nauczycielka?

M jak miłość - Kameralne zaślubiny

Po śmierci Lucjana ród Mostowiaków jest pogrążony w żałobie. Mimo ogromnego poczucia straty rodzina jest w stanie wziąć się w garść i spędzić razem niezwykły dzień. Franek postanawia, że zrobi Natalii niespodziankę – oświadcza jej się po raz drugi i wychodzi z propozycją ślubu jeszcze tego samego dnia! Natalka nie jest przekonana co do tego pomysłu, ale po zapewnieniu babci, że właśnie tego chciałby dziadek, godzi się na propozycję ukochanego. Franek w tajemnicy przywiózł do Grabiny suknię i zaangażował w całe przedsięwzięcie najbliższych. Uroczystość jest przepiękna, a po wspólnym przyjęciu młodzi udają się na romantyczny spacer. Pytanie tylko, czemu aktor grający Franka niebawem zniknie z obsady M jak miłość... Czy to oznacza, że małżeństwo szczęśliwej pary nie potrwa długo?

Co zrobi Justyna?

Mateusz wyznaje Justynie, że widział szarpaninę nad urwiskiem. Od samego początku wie, że Maciek ją zaatakował, a ta w obronie zrzuciła go ze skarpy! To nie koniec szokujących wiadomości dla nauczycielki: ciało jej byłego narzeczonego zostało znalezione... Co zadecyduje Justyna? Czy uda się na komisariat i przyzna się do morderstwa?