Na Wspólnej (2589) - czy policjanci złamią Daniela? Beata ma zamiar uwieść Nowaka

Co stanie się w kolejnym, 2589. epizodzie serialu "Na Wspólnej"? Podczas gdy policja brutalnie i tendencyjnie przesłuchuje Daniela, na miejscu zjawia się Weronika i żąda zaprzestania takich nieuprawnionych działań. Tymczasem Ziębowa daje się omotać Beacie i wypłaca jej wcześniejszą zaliczkę, którą dziewczyna przepuszcza na oryginalne zakupy. Iza orientuje się zaś, że Warski wyprawia z jej pieniędzmi, co mu się żywnie podoba. Czy to zakończy ich współpracę?

Na wspólnej - Przesłuchanie Brzozowskiego

Policja nie ma litości dla Daniela. Chłopak jest brutalnie przesłuchiwany i atakowany psychicznie; dzieje się tak dlatego, że wszyscy są pewni, iż jest kłamliwym mordercą. Brakuje jednak na to dowodów... Nagle wpada tam Weronika Roztocka. Kobieta wnioskuje o uchylenie bezprawnego, niepopartego żadnym konkretem aresztu.

Beata ma zamiar uwieść Nowaka

Beata potrzebuje pieniędzy, żeby zrealizować swój misterny plan. Prosi więc Ziębową o zaliczkę, której potrzebuje na „opłacenie czesnego”. Gdy udaje jej się uzyskać gotówkę, od razu pędzi na zakupy i wydaje ją na seksowną bieliznę. Później pyta Nowaka o pomoc z romantyzmu. Tomek nie podejrzewa niczego złego i godzi się wesprzeć dziewczynę – zaprasza ją na wspólną naukę do testu do siebie do domu. Czy Beata dopnie swego i uwiedzie byłego narzeczonego Anastazji?

Koniec współpracy?

Iza dopiero na dwa dni przed otwarciem klubu orientuje się, co tak naprawdę wyprawia Warski. Zamiast zakupić niezbędny sprzęt na siłownię, Jakub bezkarnie inwestuje jej oszczędności na giełdzie! Tego już za wiele – wygląda na to, że Iza zdecyduje się na zerwanie toksycznej współpracy. Ciekawych zapraszamy przed telewizory – nowe odcinki Na Wspólnej od poniedziałku do czwartku w TVN!

Więcej o: