Barwy szczęścia (1751) - kłótnia między Jagą a Fayadem. Adrian szantażuje Bruna

Co nowego przyniesie nam 1751. odcinek serialu "Barwy szczęścia"? Dzień jak codzień - drobnym radościom towarzyszą poważne problemy, a każdy uśmiech zostaje zrównoważony łzą... Klara i Jaga angażują się w pomoc sierotom z Aleppo. Fayadowi nie podoba się jednak, że jego narzeczona wyraźnie wpadła w oko Radkowi. Tymczasem Adrian spotyka się z Brunem i próbuje go przekupić w zamian za danie spokoju Bożenie. Jerzy postanawia przystąpić do działania i w stanie upojenia usiłuje odbić swoją żonę pisarzowi.

Barwy szczęścia - Pomoc sierotom

Klara i Jaga starają się zorganizować pomoc dla dzieci, które zostały osierocone w Aleppo. Do akcji z entuzjazmem włącza się Radek. Fayadowi bardzo się to nie podoba, zwłaszcza że chłopak otwarcie adoruje jego narzeczoną. Mężczyzna nie życzy sobie, żeby Jaga widywała się z szefem Feel Good, co prowadzi do wybuchu kłótni między partnerami.

Adrian szantażuje Bruna

Adrian prosi Bruna o spotkanie w cztery oczy. Oświadcza mu, że zostawi wreszcie Bożenę w spokoju, o ile Stański pożyczy mu... sto tysięcy złotych! Co na to Bruno? W tym czasie Wiśniewska wybiera się na dość tajemniczą rozmowę kwalifikacyjną.

Marczak w akcji

Jerzy wciąż nakręca się przeciwko kochankowi swojej żony. Przeszukuje internet w poszukiwaniu informacji na temat Nasielskiego i dochodzi do wniosku, że najwyższa pora odbić Annę z rąk pisarza. Mimo że jest pijany, zamierza od razu przystąpić do akcji i jechać do domu rywala. Grażyna i Małgorzata starają się zatrzymać seniora i odebrać mu kluczyki do samochodu. Obie kobiety nie przestają zabiegać o względy Jerzego.