Na sygnale (164) - Oskarżenia wobec nowego ratownika

Już wkrótce o 21.50 w TVP 2, widzowie będą mogli obejrzeć kolejny odcinek serialu "Na sygnale". Czego możemy spodziewać się po najnowszym, 164. epizodzie? Nasi ulubieni ratownicy z Leśnej Góry znów będą ratowali życie i zdrowie osób, które potrzebują pomocy. W ekipie karetki ratunkowej dochodzi do konfliktu między personelem. Piotrkowi nie podoba się sposób, w jaki pracuje nowy ratownik - Nowak. Uważa on, że młody mężczyzna nie umie poradzić sobie ze swoimi zawodowymi obowiązkami. W tym czasie bohaterowie będą musieli interweniować w kilku sytuacjach. Podczas jeden z akcji nowy ratownik zaczyna zachowywać się podejrzanie. Zwraca to uwagę jego przełożonych, którzy zaczynają kierować w stronę Nowaka poważne oskarżenia. Jaki będzie finał tego epizodu? Przekonamy się już w najbliższy czasie!

Na sygnale - Nowe obowiązki


Ostatnio w serialu Na sygnale pojawił się nowy bohater. Szybko okazało się, że Nowak nie ma szczęścia do pracy ratownika medycznego. Każda sytuacja, w której brał on udział kończyła się nieszczęściem. Bohater został nawet początkowo oskarżony o kradzież portfela. To wszystko sprawiało, że Piotrek jest bardzo oschły w stosunku do nowego kolegi. Podczas rozmowy z Wiktorem przyznaje, że jego zdaniem karetka to nie miejsce dla Nowaka. Lekarz chce dać chłopakowi jednak kolejną szansę.

Pijany ratownik?

Podczas dyżuru jednak Wiktor pożałuje swojej decyzji, kiedy widzi dziwne zachowanie Nowaka. Lekarz podejrzewa, że nowy ratownik jest pijany. Bohater jednak wszystkiemu zaprzecza i proponuje wykonanie badań krwi. Młody mężczyzna jest przerażony, kiedy odkrywa prawdziwą przyczynę swojego stanu. Okazuje się, że pozostała część ekipy jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.