Barwy szczęścia, odc. 1726 - czy Anna da się uwieść Jakubowi?

W nowym, 1726. epizodzie "Barw szczęścia" fanom serialu zostaną przedstawione rozterki wybranych bohaterów. Jak przez ostatnich kilka odcinków, i tym razem przyjrzymy się zakazanemu uczuciu łączącemu Angelę i Roberta, a także jego konsekwencjom dla najbliższego otoczenia postaci. Sebastian wpada w szał, a Magda próbuje go uspokoić. Władek dowiaduje się, że nie będzie mógł kontynuować dawnej pracy, a Anna zacznie obsesyjnie myśleć o Jakubie, zupełnie ignorując Marczaka...

Barwy szczęścia - Magda próbuje załagodzić sytuację

Sebastian jest święcie oburzony. Fakt, że jego córka spędza czas w ramionach nauczyciela, doprowadza go do szaleństwa. Mężczyzna chce poruszyć niebo i ziemię, byleby na zawsze odciąć Milewicza od swojej córki. Tymczasem głos w sprawie zabiera Magda – stara się ona załagodzić konflikt, lecz nie jest to takie łatwe.

Koniec kariery Władka?

Władek odzyskuje siły i zamierza powrócić do funkcjonowania sprzed wypadku. Dowiaduje się jednak, że nie jest to możliwe. Lekarz przestrzega go przed powrotem do pracy w laboratorium – zdaniem specjalisty dotychczasowa kariera naukowca jest niemożliwa do kontynuowania. Ta informacja spada na Władka jak grom z jasnego nieba.

Kolejne spotkanie z Jakubem

Marczakowa nie potrafi dojść do siebie po spotkaniu z Nasielskim – cały czas myśli o pisarzu i z nim esemesuje. Jerzy spostrzega, że żona ignoruje, i w pierwszy odruchu zrzuca winę na własny brak zainteresowania. Chcąc wynagrodzić Annie zaniedbanie, proponuje jej spędzenie wspólnego wieczoru. Mężatka widzi się jednak z Jakubem – pisarz musi się dowiedzieć, czy Anna da mu szansę jako potencjalnemu partnerowi. Co zadecyduje seniorka? Czy jej małżeństwo stanie pod znakiem zapytania? To i wiele więcej w nowych Barwach szczęścia!