Na Wspólnej, odc. 2569 - Zimiński o krok od zdrady Danki

Co takiego stanie się w nowym odcinku kultowej produkcji TVN-u? Czym zaskoczy widzów 2569 epizod "Na Wspólnej"? Bohaterów czekają zarówno sercowe, jak i zawodowe rozterki. Jeśli chodzi o problemy natury miłosnej, kobiety bez pardonu uwodzą zajętych bądź zranionych mężczyzn - Natalia żonatego Marka, a Beata porzuconego Tomka. Z kolei Sandra, Michel i Eliza próbują się wspiąć na kolejny stopień kariery. Czy im się to powiedzie?

Na wspólnej - Zimiński wciąż myśli o Natalii

Kiedy Danka zmierza odwiedzić chorą matkę, Marek cały czas myśli o Natalii i ich zakazanym pocałunku. Także Popławska wciąż rozpamiętuje tę chwilę i wreszcie zwierza się Zimińskiemu, że nie może się doczekać, aż ją odwiedzi. Przez tę sugestię Marek jest ciągle rozkojarzony. Czy uda mu się odmówić pięknej menedżerce?

Kariery zawodowe – wzloty i upadki

Recenzentka okazała się rzetelną dziennikarką i wystawiła płycie Sandry i Michela bardzo dobrą notę. Artyści myślą już o wideoklipie. Tymczasem Elizę zżerają nerwy przed spotkaniem z jej nowym szefem. Dziewczyna przed wejściem do biura traci element garderoby, a prawdziwe problemy dopiero na nią czekają...

Jaki jest cel Beaty?

Tomek postanawia odwiedzić Beatę w pracy. Dziewczyna stacjonuje przy nadwiślańskiej plaży, gdzie sprzedaje kawę. Beata bardzo się cieszy z odwiedzin i ponownie pociesza Nowaka. Przekonuje chłopaka, że z samotnością da się żyć (ona żyje i daje sobie radę), a on wkrótce pozbiera się po rozstaniu i zapomni o Anastazji. Tomek jest wdzięczny za pomoc i pyta dawną znajomą narzeczonej o numer telefonu. Oglądaj Na Wspólnej, żeby dowiedzieć się, co knuje Beata!