M jak miłość, odc. 1324 - kolejne starcie Artura i Marcina

Ostatnio w "M jak miłość" dzieją się rzeczy, o których się nawet filozofom nie śniło... Nie inaczej jest w najnowszym, 1324. odcinku. Dochodzi do kolejnego starcia Artura z Marcinem - mężczyzna wyjawia o jedną informację za dużo, po czym posuwa się do kłamstwa. Tymczasem Marzenka szykuje się na wesele i widzi, że Andrzej bardzo źle znosi ostatnie przygotowania. Wreszcie mężczyzna spada ze schodów i jedzie do szpitala. Ponieważ Marzenka jest w stanie zrobić wszystko dla swojego ukochanego, więc wychodzi z nietypową propozycją...

M jak miłość - Stek kłamstw Artura

Artur ponownie ściera się z Marcinem. W nowym odcinku „M jak miłość” Marcin domyśla się, że Iza ma kłopoty i próbuje zmusić Skalskiego do wyznania prawdy. Rywal niechcący wyjawia, że Lewińska jest w ciąży, po czym pląta się we własnych kłamstwach. Mężczyźni szybko zaczynają się kłócić. Chcąc, żeby Chodakowski zapomniał o ukochanej i nie stanowił dłużej konkurencji, Artur mówi mu, że Iza wyjechała do Stanów Zjednoczonych i poroniła. Marcin nie ma pojęcia, że Lewińska przebywa w Gdyni i wciąż jest w ciąży. Czy Artur zajmie u jej boku miejsce poprzedniego ukochanego?

Spanikowany pan młody

Andrzej źle znosi przygotowania do ślubu – zwierza się Marcinowi, że panikuje, i że strach przed tłumem gości zupełnie go paraliżuje. Niedługo potem Lisiecki niefortunnie spada ze schodów i jedzie do szpitala – okazuje się jednak, że nic się stała. Przejęta Marzenka proponuje, żeby wyprawić kameralny ślub jeszcze tego samego dnia, jedynie w obecności świadków i księdza. Andrzej jest wniebowzięty.

Więcej o: