Barwy szczęścia, odc. 1724 - Angela nie ma zamiaru żyć bez Milewicza

1724 epizod "Barw szczęścia" kontynuuje wątek zakazanego romansu Roberta i Angeli. Ku rozpaczy kochanków, ich uczucie nie jest akceptowane przez społeczeństwo, a nauczyciel musi wyprowadzić się od uczennicy. Angela czuje się niezwykle osamotniona i zdruzgotana. Anna natrafia na informację, że chłopak, którego kiedyś uczyła, został teraz pisarzem i wybiera się na spotkanie z autorem. Z kolei Chowański chwyta się ostatniej deski ratunku, aby odnaleźć swoją żonę.

Barwy szczęścia - Angela jest załamana

W poprzednim odcinku Barw szczęścia Sebastian wymusił na Milewiczu natychmiastową wyprowadzkę od Angeli. W życiu kochanków wszystko się zmieniło – Angela popada w czarną rozpacz i nie może znieść myśli, że nauczyciel geografii unika jej także w liceum. Przyjaciele nastolatki starają się odciągnąć jej myśli od tego problemu, ale wszystkie ich starania idą na marne. Dziewczyna wyrzuca tatę z domu i mówi przyjaciołom, że zakochała się w Robercie i nie ma zamiaru bez niego żyć. Czy biorąc pod uwagę, że Angela zmagała się już z problemami psychicznymi, nastolatka może naprawdę rozważać samobójstwo?

Były uczeń Anny zostaje pisarzem

Przeglądając gazetę, Anna natrafia na informację, że Jakub Nasielski, którego kiedyś uczyła, został pisarzem. Wieczorem odbywa się spotkanie autorskie w ramach promocji jego książki. Widząc Marczakową, młody pisarz niezwykle się wzrusza.

Ostatnia deska ratunku

Artur podejmuje decyzję, że spotka się z Modestem. Początkowo podchodzi do wróża z nieufnością, ale z czasem nabiera przekonania i wiary w to, że ta nietypowa metoda przybliży go do Walawskiej.