Na Wspólnej, odc. 2567 - ujawnienie ostatniej woli Jakuba

Co przydarzy się bohaterom w 2567 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Czy tego chcą czy nie, bohaterowie muszą zmierzyć się z prawdą. Niestety nie zawsze będą to miłe konfrontacje. Tuż po pogrzebie Jakuba Ela i jego matka poznają jego ostatnią wolę. Daniel wciąż daje nadzieję dwóm kobietom jednocześnie - nie potrwa to jednak długo, bo nadciąga ich konfrontacja.Tymczasem Ostrowski kłóci się z Kolendą o konieczność zakupienia nowego sprzętu.

Na wspólnej - Ostatnia wola Marcinka

W poprzednich odcinkach Marcinek został zamordowany przez lokalnych mafiozów. Po trudnym dla wszystkim pogrzebie Jakuba, Ela i jej była teściowa zostają zaproszone do kancelarii notariusza. Wykonawca ostatniej woli zmarłego odczytuje kobietom poruszający testament. Co takiego zapisał w nim Marcinek, że Ela nie może w to uwierzyć?

Łucja chce rozmowy z Dominiką

Dominika powoli wariuje – fakt, że jest tą drugą, doprowadza ją do szału. W pracy przystawia Daniela do muru i nakazuje mu wybrać między nią a Łucją. Zupełnie niespodziewanie do redakcji przybywa Pruska we własnej osobie. Ona też ma swój interes – chce porozmawiać z Dominiką, która wydzwania do Daniela. Czy spotkanie dwóch kobiet pogrąży Brzozowskiego?

Kłótnia Ostrowskiego i Kolendy

W Na Wspólnej wybucha kolejna afera, tym razem na oddziale Ostrowskiego. Przyczyną problemu jest awaria sprzętu, który jest niezbędny do przeprowadzenia operacji. Zdenerwowany ordynator naciska na dyrektorkę, żeby ta dokonała natychmiastowego zakupu. Kiedy spotyka się z protestem, wszystko się komplikuje.