M jak miłość, odc. 1322 - stalker atakuje Olgę i Kingę

W 1322 odcinku "M jak miłość" bohaterowie przeżywają prawdziwe dramaty. Magda i Andrzej nie mają ani chwili spokoju; ich sielankowy wyjazd zostaje przerwany przez tragiczne wieści. Z kolei Olek nie potrafi zapomnieć o byłej żonie; do bistro przybywa zaś stalker Olgi, który przysparza kłopotów także samej Kindze...

Olek żałuje tego, co zrobił

Magda i Andrzej starają się wypocząć podczas weekendu w Kazimierzu. Ich sielanka nie trwa jednak długo – dzwoni do nich marszałek z informacją, że Maćka zabrała karetka po poważnym wypadku. Z kolei Olek przeprowadza poważną rozmowę z bratem – twierdzi, że ma kryzys, i chociaż mieszka razem z Anetą, myślami wciąż jest przy Magdzie. Marcin przyjmuje jego rozterki z dużą dozą rezerwy. Kiedy Olek wyznaje, że popełnił największy błąd w życiu, nie doczekuje się choćby odrobiny współczucia. Marcin jest zdania, że brat świadomie ściągnął na siebie nieszczęście, kiedy zdradził żonę. Co na to Chodakowski? Zobacz nowe „M jak miłość”!

Awantura w bistro

Stalker Olgi odnajduje drogę do bistro i nawet tam prześladuje biedną dziewczynę. Kelnerka ucieka do Kingi i cała zapłakana prosi ją o radę i o interwencję. Zduńska, jak na dobrą przyjaciółkę przystało, postanawia rozprawić się z namolnym adoratorem i wyprosić go z lokalu. Grozi mu telefonem na policję, co jednak doprowadza go do szału. Stalker wyrywa Kindze telefon i popycha ją na stół. Zduńska osuwa się na podłogę. Do akcji wkraczają Radek i Marcin, którzy wyrzucają prześladowcę z bistro. Kinga ma jednak zranioną rękę, przez co konieczny jest wyjazd do szpitala.