Barwy szczęścia, odc. 1724 - Angela nie chce żyć bez Roberta

W 1724 odcinku "Barw szczęścia" widzowie serialu poznają dalsze losy Angeli i Roberta, których połączyło zakazane uczucie. Angela nie może sobie znaleźć miejsca po wyprowadzce nauczyciela; jest zupełnie załamana, że wszyscy są przeciwko jej szczęściu. Anna dowiaduje się zaś, że jej były uczeń napisał książkę - wybiera się więc na promocyjne spotkanie. Tymczasem Chowański zaczyna wierzyć, że wkrótce odnajdzie zaginioną Walawską.

Barwy szczęścia - Czy Angela zupełnie się załamie?

Odkąd Sebastian nakazał Robertowi natychmiast wynieść rzeczy z mieszkania córki, wszystko diametralnie się zmieniło. Po wyprowadzce Roberta Angela popada w rozpacz. Jest absolutnie załamana, że nauczyciel unika jej w szkole. Przyjaciele próbują jej pomóc i zająć czymś jej myśli, ale bezskutecznie. Dziewczyna nie jest sobą – pod wpływem złości wyrzuca ojca z mieszkania, a w finale wyznaje przyjaciołom, że kocha Milewicza i nie chce bez niego żyć. Czy skoro Angela miała już problemy psychiczne, pojawią się u niej myśli samobójcze? Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się dalej, oglądaj Barwy szczęścia.

Książka Nasielskiego


Anna wyczytuje w gazecie, że jej były uczeń – Jakub Nasielski – napisał książkę, która jest teraz promowana. Marczakowa wybiera się więc wieczorem na spotkanie autorskie. Jej przybycie bardzo porusza młodego pisarza.

Na tropie Marty

Chowański postanawia spotkać się z Modestem. Najpierw traktuje wróża z dużą dozą nieufności, ale później daje się przekonać i głęboko wierzy, że to pomoże mu odnaleźć zaginioną ukochaną.