Seriale telewizyjne

 • Barwy szczęścia, odc. 1720 - namiętne pogodzenie Pyrków

  Barwy szczęścia, odc. 1720 - namiętne pogodzenie Pyrków

  Co wydarzy się w kolejnej odsłonie - już 1720 - serialu "Barw szczęścia"? Bohaterowie jak zwykle zmagają się z trudami dnia codziennego. Pyrkowie starają się przywrócić rodzinną równowagę - czy skłócone małżeństwo wreszcie się pogodzi? Z kolei Eryk stara się o względy Angeli, ale ta go odtrąca. Rozczarowany nastolatek opracowuje plan zemsty na znienawidzonym nauczycielu... Jak to wszystko się zakończy?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2564 - Daniel decyduje się na Dominikę

  Na Wspólnej, odc. 2564 - Daniel decyduje się na Dominikę

  Co przyniesie nam 2564 odcinek "Na Wspólnej"? Co nowego przydarzy się bohaterom, którzy już od dłuższego czasu stąpają po cienkiej linie? Jakub namawia Igora na spotkanie, po czym Nowak obserwuje tragiczną scenę zemsty mafii. Daniel podejmuje decyzję - zamierza skupić się na Dominice i zerwać z Łucją. Z kolei Dominik podejrzewa dziewczynę o zdradę...

  red.
 • M jak miłość, odc. 1321 - okrutna intryga Anety

  M jak miłość, odc. 1321 - okrutna intryga Anety

  Co przydarzy się bohaterom "M jak miłość" w 1321 odcinku serialu TVP2? Czy Marcin pozbiera się po tym, jak zastrzelił Głowackiego? Czy Magda odnajdzie szczęście z Budzyńskim, czy zazdrość Anety zrujnuje świeżo powstały związek? Żeby poznać dalsze losy ulubionych postaci, koniecznie śledź nowe odcinki "M jak miłość"!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1720 - pękają lody między Klarą a Hubertem

  Barwy szczęścia, odc. 1720 - pękają lody między Klarą a Hubertem

  Co nowego stanie się w "Barwach szczęścia"? 1720 epizod serialu TVP2 przybliży widzom losy ich ulubionych bohaterów. W domu Pyrków dochodzi nareszcie do przełomu: ostateczna kłótnia w poprzednim odcinku wyszła parze na dobre. Z kolei Angela daje Erykowi kosza, a chłopak postanawia zemścić się na nauczycielu geografii. Koniecznie dowiedz się, co się stanie!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1719 - babcia podejrzewa Angelę o kłamstwo

  Barwy szczęścia, odc. 1719 - babcia podejrzewa Angelę o kłamstwo

  Co przyniesie widzom nowy, 1719 odcinek "Barw szczęścia"? Jak to w życiu - nie zabraknie codziennych problemów, małżeńskich awantur, nieufności i kłamstw w imię młodzieńczej miłości... A na deser: pycha spowodowana nagłym rozwojem kariery! Dowiedz się, co takiego wydarzy się w najbliższym odcinku!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1719 - awantura przed kamerami

  Barwy szczęścia, odc. 1719 - awantura przed kamerami

  Co wydarzy się w 1719 epizodzie "Barw szczęścia"? Serial po raz kolejny prowadzi nas w świat codziennych problemów zwykłych ludzi - świat małżeńskich kłótni, opiekuńczej nieufności i pychy spowodowanej drobnymi sukcesami... Zobacz, co stanie się w następnym odcinku!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1719 - Eliza podejrzewa Angelę

  Barwy szczęścia, odc. 1719 - Eliza podejrzewa Angelę

  Co przyniesie fanom serialu następny, 1719 odcinek "Barw szczęścia"? Nowy epizod jest przepełniony historiami o codziennych niepokojach. Niedawno pogodzeni bohaterowie znowu się kłócą, troskliwa rodzina węszy w nie swoich sprawach, a córka okłamuje ojca z obawy o utratę romantycznej miłości... Słowem, samo życie! Zapraszamy przed telewizory - już wieczorem w TVP2 okaże się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych postaci!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1718 - Oliwka dowiaduje się o namiętnej nocy Angeli

  Barwy szczęścia, odc. 1718 - Oliwka dowiaduje się o namiętnej nocy Angeli

  W 1718 odcinku "Barw szczęścia" przed bohaterami staną bardzo ważne decyzje, które będą od nich wymagały szybkiej reakcji. Czy kierunek, jaki podejmą poszczególne postaci, da im szczęście czy raczej ściągnie na nich kłopoty? Angela i Robert wciąż brną w swój niebezpieczny romans, a Julita zamartwia się tym, jak oznajmić Józkowi, że będzie ojcem ich dziecka...

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2563 - czy Zimiński oprze się wdziękom Natalii?

  Na Wspólnej, odc. 2563 - czy Zimiński oprze się wdziękom Natalii?

  2563 odcinek "Na Wspólnej" opowiada o poważnych decyzjach, przed jakimi zostają postawieni bohaterowie serialu. Zimiński musi wybierać między małżeństwem a przygodnym romansem, natomiast Franek - między szczerością wobec ojca a lojalnością wobec przyjaciółki. 

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1718 - Oliwka nakrywa Angelę i Roberta

  Barwy szczęścia, odc. 1718 - Oliwka nakrywa Angelę i Roberta

  Co przyniesie nam kolejny, 1718 epizod "Barw szczęścia"? Przed bohaterami pojawiają się niezwykle istotne decyzje, które trzeba podjąć w szybkim tempie - powstaje pytanie, w jaki sposób sobie z tym poradzą. Czy Angela i Milewicz okiełznają budzącą się między nimi namiętność, czy wpędzi ich ona w ogromne tarapaty? Czy Górki zdecydują się na sprzedaż domu? Zapraszamy fanów serialu do obejrzenia najnowszego odcinka!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2563 - Marek wciąż myśli o Natalii

  Na Wspólnej, odc. 2563 - Marek wciąż myśli o Natalii

  Co takiego przyniesie nam 2563 epizod serialu "Na Wspólnej"? Co takiego wydarzy się w życiu Waszych ulubionych bohaterów? Zimiński zmaga się ze swoim uczuciem do Natalii - ma świadomość, że może ono zupełnie zrujnować jego małżeństwo. Z kolei młody Berg poważnie się zastanawia, czy nie przyznać się ojcu do swoich narkotykowych wybryków - z obawy o losy brata odwodzi go jednak od tego Maja.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1718 - Angela i Robert po namiętnej nocy

  Barwy szczęścia, odc. 1718 - Angela i Robert po namiętnej nocy

  Co stanie się w następnym, 1718 odcinku "Barw szczęścia"? Jakie decyzje podejmą bohaterowie w kluczowych momentach swojego życia? Czy Angela i Robert opanują swoje uczucie, czy jeszcze bardziej zagłębią w zakazany romans? Czy Julita wyzna Józkowi, że tym razem naprawdę jest w ciąży? Wszystkich ciekawych dalszych losów ulubionych postaci zapraszamy przed ekrany!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2563 - Marek ma obsesję na punkcie Natalii

  Na Wspólnej, odc. 2563 - Marek ma obsesję na punkcie Natalii

  Co stanie się w 2563 odcinku "Na Wspólnej"? Czy nowy epizod odmieni coś w życiu bohaterów? Marek jest rozdarty pomiędzy poczuciem obowiązku a budzącą się w nim namiętnością - nie ulega wątpliwości, że mężczyzna czuje coś do swojej menedżerki. Franek rozważa, czy nie przyznać się ojcu, że wpadł w sidła narkotyków. Tymczasem Robert odkrywa, że jego była żona ma poważne problemy i czuje się za nią odpowiedzialny...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1717 - Julita w ciąży?

  Barwy szczęścia, odc. 1717 - Julita w ciąży?


  Co nowego wydarzy się w 1717 epizodzie "Barwy szczęścia"? Czy serial emitowany na TVP2 jest jeszcze w stanie zaskoczyć swoich widzów? Jak się okazuje - jak najbardziej! Między Angelą a Robertem rozwija się namiętny romans - już na wczesnym etapie para zmuszona jest do wykonywania uników. Artur jedzie na policję, która twierdzi, że odnalazła Walawską - doznaje jednak srogiego rozczarowania. Z kolei Julita podejrzanie często wymiotuje... Czyżby jednak była w ciąży?

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 681 - Pacjentka z amnezją na oddziale

  Na dobre i na złe, odc. 681 - Pacjentka z amnezją na oddziale

  W tym tygodniu ulubieni bohaterowie z serialu "Na dobre i na złe" ponownie ratują życie swoich pacjentów. Czy prywatne rozterki staną na przeszkodzie ich pracy w szpitalu? W 681. odcinku poznamy nową pacjentkę - Karolinę. Dziewczyna próbuje dowiedzieć się czegoś o swojej przeszłości, ponieważ w wyniku wypadku zupełnie straciła pamięć. Po wspólnej nocy z Witkiem, Lenę dopadają wyrzuty sumienia. Nie jest zadowolona ze swojego zachowania. Kobieta ciągle ukrywa swój romans przed narzeczonym. To jednak nie wszystkie nowości! W tym epizodzie Oliwia i Adam w końcu zostają rodzicami.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2562 - czy Anastazja będzie szczera wobec Tomka?
 • Barwy szczęścia, odc. 1717 - policja zatrzymuje złą kobietę

  Barwy szczęścia, odc. 1717 - policja zatrzymuje złą kobietę

  Czym ciekawym zaskoczy nas 1717 epizod serialu "Barwy szczęścia"? Nowa odsłona produkcji wprowadzi kilka interesujących zwrotów akcji. Uczucie między Angelą a Robertem kwitnie w najlepsze, choć para musi ukrywać się przed wścibskimi podglądaczami - jeden donos wystarczyłby, żeby obydwoje wylecieli ze szkoły. Artur jedzie na komisariat licząc na to, że spotka swoją zaginioną żonę. Tymczasem spotyka go tam bardzo przykra niespodzianka...

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 681 - Lena ponownie o objęciach Witka

  Na dobre i na złe, odc. 681 - Lena ponownie o objęciach Witka

  Co nowego w tym tygodniu wydarzy się w serialu "Na dobre i na złe"? Dla wszystkich fanów Leśnej Góry twórcy przygotowali mnóstwo niespodzianek. Po ostatnich wydarzeniach Lena czuje się wina, że spędziła noc ze swoim byłym mężem. Gdy widzi Latoszka i Staszka razem obawia się, że jej romans wyjdzie na jaw. W 681. odcinku poznamy także byłego nauczyciela profesora Barta. Tym razem to znany chirurg wyląduje na stole operacyjnym. Na świat przychodzi także syn Adama i Oliwi. Czy to wydarzenie zbliży ponownie tę dwójkę do siebie?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2562 - czy Anastazja wyjaśni Tomkowi, dlaczego uciekła ze ślubu?
 • Barwy szczęścia, odc. 1717 - Angela i Robert przyłapani na pocałunku

  Barwy szczęścia, odc. 1717 - Angela i Robert przyłapani na pocałunku

  Widzowie serialu "Barwy szczęścia" powinni ze zniecierpliwieniem wypatrywać kolejnych odcinków - w 1717 epizodzie serialu TVP2 poznamy kluczowe fakty na temat życia naszych ulubionych bohaterów. Czy romans Angeli i Roberta ujdzie im na sucho? Czy Walawska wreszcie się odnajdzie? Wreszcie: czy Julita jednak jest w ciąży?

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 681 - Czy syn zbliży do siebie Oliwię i Adama?

  Na dobre i na złe, odc. 681 - Czy syn zbliży do siebie Oliwię i Adama?

  Wszyscy fani serialu "Na dobre i na złe" na pewno z niecierpliwością czekają na najnowszy odcinek. Co przyniesie w tym tygodniu 681. epizod? W Leśnej Górze pojawia się znany neurochirurg. Lekarz cierpi na bardzo złośliwi nowotwór. Doktor Bart próbuje go uratować, mimo, że stan pacjenta jest ciężki. To nie koniec miłosnych rozterek Leny. Kobieta nadal zastanawia się czy związać się z Staszkiem czy Witkiem. Na świat przychodzi także syn Oliwi i Adama.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2562 - młody Berg ma zapaść?

  Na Wspólnej, odc. 2562 - młody Berg ma zapaść?

  Co nowego przyniesie nam 2562 odcinek serialu "Na Wspólnej"? Złe decyzje, jakie podejmowali dotychczas bohaterowie, zaczynają się na nich mścić. Franek nie wytrzymuje zbyt długo w stanie trzeźwości - kolejny raz zażywa prochy, a to wywołuje u niego bardzo niepokojącą reakcję. Z kolei Anastazja, która do tej pory ukrywała swoją przeszłość przed Tomkiem, jest w kompletnej rozsypce. Czy będzie w stanie wyjaśnić partnerowi, dlaczego uciekła z własnego ślubu?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1320 - bójka o Justynę? Franek poskramia Maćka

  M jak miłość, odc. 1320 - bójka o Justynę? Franek poskramia Maćka

  W 1320 odsłonie serialu "M jak miłość" bohaterów spotka kilka przykrych niespodzianek. W Grabinie znowu zjawia się Maciek, który kiedyś zmienił życie Justyny w koszmar. Na szczęście w obronie kobiety staje Franek. Ula ma wrażenie, że Janek coś ukrywa - boi się, że go straci. Z kolei pani Kisielowa ostrzega Rogowską, że o jej nowym szefie krąży wiele niepokojących plotek...

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2561 - Beata rujnuje ślub Anastazji i Tomka

  Na Wspólnej, odc. 2561 - Beata rujnuje ślub Anastazji i Tomka

  Co stanie się w kolejnym, już 2561. odcinku "Na Wspólnej"? Ciekawych zapraszamy przed ekrany - zaręczamy, że będzie się działa! Prawda na temat przeszłości Anastazji ujrzy światło dzienne w decydującym momencie, bo tuż przed ślubem z Tomkiem. Jak zareaguje pan młody na wieść o tym, że jego przyszła żona jest prostytutką? Tymczasem Marek błaga Natalię, żeby nie rzucała pracy, a Franek postanawia definitywnie zerwać z narkotykami. Co wyniknie ze starań bohaterów?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1320 - Maciek kontra Franek?

  M jak miłość, odc. 1320 - Maciek kontra Franek?

  1320 epizod serialu "M jak miłość" jest pełny niespodzianek. W Grabinie znów pojawia się Maciek, którego fani serii z pewnością pamiętają jako partnera i oprawcę Justyny. Ula nie może się pozbyć wrażenia, że Janek ma swoje tajemnice. Z kolei Kisielowa przestrzega Rogowską przed jej nowym szefem. Jakim pacjentem okaże się pan Starski?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2561 - przeszłość Anastazji rujnuje jej ślub

  Na Wspólnej, odc. 2561 - przeszłość Anastazji rujnuje jej ślub

  W kolejnym, już 2561. epizodzie "Na Wspólnej" prawda na temat przeszłości Anastazji wychodzi na jaw, a Tomek dowiaduje się, w jaki sposób zarabiała na życie jego przyszła żona. Niestety wszystko to dzieje się w tragicznych okolicznościach, bo tuż przed rozpoczęciem ceremonii ich ślubu... Z kolei Zimiński błaga Popławską, żeby nie rezygnowała z pracy w lokalu - bez niej nie wyobraża sobie swojego życia, nie tylko tego zawodowego. Młody Berg podejmuje zaś decyzję o rzuceniu narkotyków.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2561 - ślub Anastazji zrujnowany

  Na Wspólnej, odc. 2561 - ślub Anastazji zrujnowany

  W 2561. odcinku serialu "Na Wspólnej" Tomek pozna wreszcie długo skrywaną prawdę na temat przeszłości Anastazji. Niestety, historia dziewczyny wyjdzie na jaw w najmniej sprzyjającym momencie i zupełnie zaprzepaści jej wymarzony ślub. Tymczasem Zimiński nie potrafi zaakceptować odejścia Natalii - błaga ją, żeby została w lokalu. Z kolei Franek postanawia skończyć z narkotykami - czy mu się to uda?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1320 - Maciek znowu w Grabinie

  M jak miłość, odc. 1320 - Maciek znowu w Grabinie

  W 1320 odcinku "M jak miłość" życie bohaterów stanie do góry nogami. Do serialowej Grabiny powraca Maciek - były partner Justyny, który zmienił jej życie w koszmar. Ula przeczuwa, że Janek coś przed nią ukrywa. Jednocześnie Natalka i Franek świętują wykup leśniczówki, a Kisielowa ostrzega Marię przed jej nowym szefem.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1716 - Angela i Robert mają romans!

  Barwy szczęścia, odc. 1716 - Angela i Robert mają romans!

  Co wydarzy się w 1716. epizodzie serialu "Barwy szczęścia"? Czy Bruno i Bożena wreszcie ujawnią łączące ich uczucie? Czy Milewicz straci głowę dla pięknej uczennicy? Czego dowie się Artur od policji? Zobacz najnowsze "Barwy szczęścia"!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1716 - namiętne chwile pomiędzy Angelą i Milewiczem

  Barwy szczęścia, odc. 1716 - namiętne chwile pomiędzy Angelą i Milewiczem

  Co przyniesie nam 1716. odsłona "Barw szczęścia"? Fani serialu z pewnością będą zachwyceni zwrotami akcji - trzeba bowiem przyznać, że sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót! Bruno i Bożena wyjawiają rodzicom prawdę, Milewicz przenosi się do Angeli, a Chowański otrzymuje wieści, które wywołają u niego prawdziwą euforię...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1716 - Robert wprowadza się do Angeli

  Barwy szczęścia, odc. 1716 - Robert wprowadza się do Angeli

  Czym zaskoczy wiernych widzów 1716. odcinek serialu "Barwy szczęścia"? Uwierzcie nam - nie zabraknie prawdziwych niespodzianek! Bożena i Bruno wyznają Wiśniewskim prawdę, Angela proponuje przystojnemu nauczycielowi nocleg u siebie, a Artur dostaje wiadomość, której chyba nikt się nie spodziewał...

  red.
 • M jak miłość, odc. 1319 - Marysia dostaje propozycję pracy

  M jak miłość, odc. 1319 - Marysia dostaje propozycję pracy

  Co nowego wydarzy się w kolejnej, już 1319. odsłonie "M jak miłość"? Czy w życiu bohaterów zapanuje względny spokój? W nowym odcinku dzieją się rzeczy, które spowodują zaskakujące zmiany i odmienią losy postaci już na zawsze! Ula ma przejąć obowiązki cioci Ani i zostać szefową siedliska. Dziewczyna bardzo się cieszy i chce poświęcić się nowym obowiązkom w stu procentach. Z kolei Maria imponuje przypadkowo spotkanej prawniczce i otrzymuje od niej propozycję pracy. Czy Rogowska przystanie na nowe, korzystne warunki?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2560 - co ma na sumieniu Anastazja?

  Na Wspólnej, odc. 2560 - co ma na sumieniu Anastazja?

  Co takiego przyniesie fanom serialu "Na Wspólnej" kolejny, już 2560. epizod? Czy poszczególne postaci poradzą sobie z zazdrością, uczuciem osamotnienia, a przede wszystkim z własną przeszłością? Ciekawych zapraszamy przed telewizory! Marek usiłuje zablokować działania Halinki i Danki przeciwko Natalii - chce, żeby dziewczyna została w pracy. Dominik bardzo tęskni za Kasią; samotnego chłopaka umiejętnie pociesza Daria. Anastazja stara się zaś usunąć ze swojego życia Beatę - w jaki sposób może jej zagrozić dawna przyjaciółka?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1319 - matka Olki wraca do domu

  M jak miłość, odc. 1319 - matka Olki wraca do domu

  Czym zaskoczy nas 1319 odcinek "M jak miłość"? Co nowego spotka bohaterów kultowego serialu TVP2? Nie obejdzie się bez zmian i poważnych komplikacji... Olka wpada na kolejną metodę wyłudzenia pieniędzy od Mostowiaków - chce wykorzystać do tego swoją córkę. Ewa ma już serdecznie dość wybryków dziewczyny, więc postanawia zainterweniować i donieść o wszystkim jej matce. Z kolei Barbara wspiera Kisielową, która szykuje się do kolejnej randki z Robertem. Koniecznie zobacz odcinek i sprawdź, co z tego wszystkiego wyniknie!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2560 - co takiego skrywa Anastazja?

  Na Wspólnej, odc. 2560 - co takiego skrywa Anastazja?

  Co takiego stanie się w 2560 odcinku kultowego serialu TVN? Czy bohaterowie "Na Wspólnej" poradzą sobie z zazdrością, uczuciem porzucenia i duchami przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć? Wszystko to okaże się już w najnowszym odcinku! Marek wpada we wściekłość i stara się przyblokować działania przeciwko Natalii. Dominikowi bardzo brakuje bliskości Kasi; w rolę pocieszycielki szybko wchodzi Daria. Tymczasem Anastazja za wszelką cenę próbuje pozbyć się Beaty - dlaczego przyszła panna młoda aż tak boi się dawnej znajomej?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1715 - wybryki Witka i Aleksa

  Barwy szczęścia, odc. 1715 - wybryki Witka i Aleksa

  Czego widzowie mogą się spodziewać po 1715. odcinku "Barw szczęścia"? Czy niekwestionowany hit TVP2 potrafi jeszcze wzbudzić emocje i czymś zaskoczyć swoich fanów? Oczywiście! Nowy epizod łączy w sobie zawodowe rozterki, chłopięcą niesubordynację i kwitnące (choć zakazane) uczucie. Synowie Marka i Aldony trafiają na komisariat za wagarowanie i oddawanie się używkom. Jola próbuje namówić Sabinę na wspólne interesy. Tymczasem między Milewiczem a Angelą powoli znika naturalny dystans. Czym grozi ich coraz większa zażyłość?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1319 - Ula nową szefową siedliska

  M jak miłość, odc. 1319 - Ula nową szefową siedliska

  Co takiego przyniesie nam 1319 odcinek "M jak miłość"? W życiu bohaterów serialu TVP2 nadciągają poważne zmiany! Okazuje się, że Teresa była w szpitalu, bo miała wypadek. Maria martwi się, że kobieta znowu zawróci Pawłowi w głowie. Z kolei Ula oficjalnie obejmuje pozycję szefowej siedliska - Anna decyduje się zostać we Francji. Koniecznie zobacz, jak rozwiną się nowe wątki!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1715 - Aleks i Witek zatrzymani przez policję

  Barwy szczęścia, odc. 1715 - Aleks i Witek zatrzymani przez policję

  Co wydarzy się w nowym, już 1715. epizodzie hitu TVP2, jakim są "Barwy szczęścia"? W kolejnym odcinku nie zabraknie młodzieńczych wybryków, planów na biznes ani rozkwitających romansów - na wszystko znajdzie się miejsce! Aldona i Marek odbierają swoich synów z komisariatu, ci jednak nie wyglądają na zbytnio przejętych. Róża stara się przestrzec Sabinę przed wchodzeniem w spółkę z Jolą. Tymczasem Milewicz i Angela zbliżają się do siebie i przekraczają bezpieczne granice... Czy między młodym nauczycielem a atrakcyjną uczennicą dojdzie do czegoś więcej?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2560 - tajemnicza przeszłość Anastazji

  Na Wspólnej, odc. 2560 - tajemnicza przeszłość Anastazji

  Czym zaskoczy widzów kolejny, 2560 odcinek serialu "Na Wspólnej"? Jak bohaterowie poradzą sobie w obliczu zazdrości, uczucia porzucenia i goniącej ich przeszłości? Dowiedz się, oglądając najnowszy epizod! Marek jest wściekły na knowania kobiet wobec Natalii - nie zamierza pozwolić jej odejść. Dominik czuje się samotny bez Kasi; pociesza go Daria. Z kolei Anastazja robi wszystko, żeby uwolnić się od Beaty. Co takiego skrywa przyszła panna młoda?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1715 - Witek i Aleks na komisariacie

  Barwy szczęścia, odc. 1715 - Witek i Aleks na komisariacie

  Co przyniesie fanom serialu kolejny, 1715. epizod serialu "Barwy szczęścia"? Czy w wirze młodzieńczych buntów, zawodowych rozterek i rodzących się romansów bohaterowie odnajdą chociaż chwilę spokoju? Marek i Aldona jadą na komisariat odebrać chłopców, którzy najwyraźniej przechodzą buntowniczy okres w swoim życiu. Róża ostrzega Sabinę przed współpracą z Jolą. Z kolei między Angelą a Milewiczem rodzi się coraz większa zażyłość... Do czego to wszystko doprowadzi?

  red.