Seriale telewizyjne

 • Barwy szczęścia, odc. 1714 - czy Natalia wróci do Jakubczyka?

  Barwy szczęścia, odc. 1714 - czy Natalia wróci do Jakubczyka?

  Co stanie się w kolejnym, 1714 epizodzie serialowego hitu TVP2? Dotychczasowe odcinki "Barw szczęścia" zdążyły nas już nauczyć, że w życiu piękne są tylko chwile, a o wiele częściej dotykają nad drobne, codzienne nieszczęścia... Natalia nie potrafi sobie znaleźć miejsca po wieczorze spędzonym z Oliwierem. Mężczyzna zamierza postawić na swoim i odzyskać ukochaną. Aldona wysłuchuje oskarżeń siostry Nawrota, chociaż nie chciała od niego otrzymać żadnego spadku. Tymczasem Kasia znajduje kolejnego doradcę w sprawie kariery - pomysł Marka popiera także Łukasz.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1714 - Jakubczyk walczy o uczucia Natalii

  Barwy szczęścia, odc. 1714 - Jakubczyk walczy o uczucia Natalii

  Czym zaskoczy nas nowy, 1714. odcinek serialu TVP2? Czy bohaterowie "Barw szczęścia" odpoczną choć na chwilę od trudów dnia codziennego? Niestety wszystko wskazuje na to, że sprawy będą się coraz bardziej komplikować... Po wspólnym wieczorze z Oliwierem Natalia nie wie, co robić - Jakubczyk nie przestaje zabiegać o jej względy. Aldona zostaje oskarżona o perfidne manipulacje przy ostatniej woli zmarłego Wiktora. Z kolei pomysł Marka na karierę Kasi znajduje jeszcze jednego zwolennika - jest nim Łukasz.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1713 - Oliwier wyznaje Zwoleńskiej miłość

  Co wydarzy się w kolejnym, 1713. epizodzie serialu "Barwy szczęścia"? Jak można się domyślić, bohaterowie będą musieli się zmierzyć z nową serią wyzwań i problemów. Józek przypadkowo spotyka swoją byłą narzeczoną, Julitę. Natalia wybiera się do klubu bez swojego partnera; wykorzystuje to Oliwier, który postanawia ponownie wyznać jej miłość. Z kolei Górka przejmuje obowiązki Jaworskiego, nie przestając myśleć o ewentualnej karierze w internecie.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2559 - Franek traci przytomność

  Na Wspólnej, odc. 2559 - Franek traci przytomność


  W 2559 odcinku "Na Wspólnej" znajdzie się miejsce dla pełnego spektrum emocji: nie zabraknie scen zazdrości, łez szczęścia, a nawet... utraty przytomności. Traci ją młody Franek, który zarywa kolejną noc na naukę do olimpiady. Z kolei Daria podejrzliwie patrzy na to, że Dominik wybiera się z Kasią na Mazury. Igor obiecuje zaś Eli, że zostawi sprawy mafii w spokoju. Czy Nowak dotrzyma danego słowa?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1713 - Oliwier mówi Natalii, że wciąż ją kocha

  Barwy szczęścia, odc. 1713 - Oliwier mówi Natalii, że wciąż ją kocha

  Kolejny, 1713 odcinek serialu "Barwy szczęścia" kontynuuje historie miłosnych i zawodowych rozterek poszczególnych bohaterów. Józek i Julita wpadają na siebie w kawiarni - chłopak ma problem, żeby sobie z tym poradzić. Natalia wybiera się do klubu świętować urodziny Klemensa; tam zatrzymuje ją Oliwier, który mówi jej, że ją kocha. Z kolei Kasia przejmuje obowiązki Jaworskiego i rozważa rozpoczęcie kariery w internecie. Ciekawskich zapraszamy przed telewizory - ręczymy za to, że będzie się działo!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1713 - miłosne wyznanie Jakubczyka

  Barwy szczęścia, odc. 1713 - miłosne wyznanie Jakubczyka

  Co stanie się w kolejnym, już 1713 odcinku "Barw szczęścia"? Czy w życiu bohaterów chociaż na moment zapanuje względny spokój? W najnowszym epizodzie dochodzi do przypadkowego spotkania Józka i Julity. Z kolei Natalia idzie sama na urodziny Klemensa; zjawia się tam Oliwier, który wyznaje kobiecie miłość. Kasia przejmuje zaś obowiązki prezesa mieszkaniowej wspólnoty; Marek wciąż doradza jej w kwestii rozkręcenia nowego biznesu.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2559 - Franek mdleje przez narkotyki

  Na Wspólnej, odc. 2559 - Franek mdleje przez narkotyki

  Co takiego przyniesie nam 2559 odcinek serialu "Na Wspólnej"? W najnowszej odsłonie produkcji TVN-u ma miejsce kilka niecodziennych sytuacji. Młody Franek przesadza z ilością nauki, bierze narkotyki, po czym mdleje w trakcie lekcji. Daria kłóci się z ojcem i jest zazdrosna o to, że Dominik zabiera Kasię na wycieczkę na Mazury. Jakub odwiedza Elę i Nowaka; Igor obiecuje partnerce, że nie będzie wracał do mafijnej afery. Pytanie tylko, czy rzeczywiście puści wszystko w niepamięć?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2558 - Igor kontra porywacze Jakuba

  Na Wspólnej, odc. 2558 - Igor kontra porywacze Jakuba

  W 2558 odcinku "Na Wspólnej" akcja ani na moment nie zwalnia tempa. Fani serialu powinni się przygotować na ogromne emocje - nie zabraknie kłótni, romansów i dramatycznej walki o życie najbliższych. Porywacze Marcinka wykonują telefon do Igora; chcą się dogadać w sprawie ewentualnej wymiany. Daniel rozmawia Krzysztofem na temat swojego romansu; Smolny jest mocno zdegustowany. Między Izą a jej mężem wciąż trwają małżeńskie kłótnie - na tle partnera Brzozowskiej Warski wypada o wiele lepiej...

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 680 - Marta chce naprawić relacje z Rafałem

  Na dobre i na złe, odc. 680 - Marta chce naprawić relacje z Rafałem

  Fani "Na dobre i na złe" z pewnością nie mogą doczekać się najnowszego, 680. odcinku. Co przygotowali twórcy serialu w tym tygodniu? Witek tęskni za swoją byłą żoną i synem. W obecnej sytuacji najlepsza wydaje mu się wizyta w nocnym klubie. Tam poznaje erotyczną tancerkę - Sarę. Po rozstaniu nie najlepiej układają się także relacje Marty i Rafała. Mimo to, kobieta stara się odzyskać męża i szykuje dla niego niespodziankę w Leśnej Górze. To jednak nie wszystkie nowości w tym epizodzie.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2558 - mafia szantażuje Igora

  Na Wspólnej, odc. 2558 - mafia szantażuje Igora

  2558 epizod "Na Wspólnej" wymaga od widzów twardych nerwów. Losy ulubionych bohaterów fanów serialu stają się coraz bardziej pogmatwane - oprócz rzdrad i zalążków romansów obserwujemy poważne potyczki z mafią Fani. Porywacze Jakuba dzwonią do Nowaka i próbują dokonać wymiany. Smolny dowiaduje się od samego Daniela, że Brzozowski zdradza Łucję z Dominiką. Trwają też kłótnie Izy i jej męża, na czym zyskuje nowy wspólnik Brzozowskiej...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1712 - Szeląg szantażuje Alka

  Barwy szczęścia, odc. 1712 - Szeląg szantażuje Alka

  1712 odcinek "Barw szczęścia" przedstawia kolejne problemy, jakie mnożą się w życiu bohaterów. Podczas gdy Władek wraca do zdrowia, rozpoczynają się kłótnie o pieniądze; prokuratura wszczyna śledztwo w sprawie zdarzeń w Biomerze. Skarga Alka na Szeląga zostaje odrzucona, a lekarz zaczyna się mścić. Z kolei Górka szuka nowego pomysłu na biznes; z ciekawą propozycją wychodzi Marek.

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 680 - Witek w objęciach striptizerki

  Na dobre i na złe, odc. 680 - Witek w objęciach striptizerki

  Już w środę widzowie będą mieli okazję obejrzeć nowy epizod "Na dobre i na złe". Czy 680. odcinek może nas jeszcze czymś zaskoczyć? Pary mają za sobą często lepsze i gorsze dni. Wie o tym doskonale Witek, który ciężko znosi rozstanie z Leną. Cały czas brakuje mu rodziny - żony i syna. Aby uciszyć wyrzuty sumienia, lekarz spędza czas w klubie go-go. Niespodziewanie, okaże się, że jedna z tancerek jest w stanie mu pomóc. Ponownie wiązać się ze swoją byłą partnerką nie ma za to ochoty Rafał. Mimo to, Marta organizuje mu urodziny.

  red
 • Na Wspólnej, odc. 2558 - Igor w potrzasku

  Na Wspólnej, odc. 2558 - Igor w potrzasku

  2558 odcinek "Na Wspólnej" z pewnością wzbudzi w widzach ogromne emocje. Fani serialu TVN będą mogli poznać dalsze losy swoich ulubionych bohaterów; a trzeba przyznać, że ostatnio ich życie jest wyjątkowo pogmatwane. Igor odbiera telefon od porywaczy Marcinka, którzy zaczynają go szantażować. Daniel wyjawia Smolnemu prawdę o swoim podwójnym życiu uczuciowym. Z kolei Iza wciąż kłóci się z mężem, za to zbliża się do swojego nowego wspólnika...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1712 - Alek zwolni się z przychodni?

  Barwy szczęścia, odc. 1712 - Alek zwolni się z przychodni?

  W 1712 odcinku serialu "Barwy szczęścia" możemy śledzić dalsze losy naszych ukochanych bohaterów. Jednym z najważniejszych wątków epizodu jest historia Władka, który powoli wraca do zdrowia po tragicznym wypadku w Biomerze. Darek rozmawia z Różą na temat kosztów leczenia, a Beata i Zbyszko jadą odwiedzić Władka w szpitalu. Z kolei Alek dowiaduje się, że jego skarga dotycząca fałszowania badań przez Szeląga została odrzucona. Górka utwierdza się w decyzji o sprzedaży Fitness Klubu, a Marek podsuwa jej nowy pomysł na biznes.

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 680 - Witek i Lena znowu razem?

  Na dobre i na złe, odc. 680 - Witek i Lena znowu razem?


  Co wydarzy się w Leśnej Górze w najnowszym, 680. odcinku "Na dobre i na złe"? Wiele wskazuje na to, że pary, które się rozstały, będą próbowały dać sobie drugą szansę. W takiej sytuacji jest Witek. Załamany, szuka pocieszenia w klubie nocnym. Z rozłąką nie radzi sobie także pielęgniarka Marta. Aby zrobić na doktorze Konicy dobre wrażenie, organizuje mu przyjęcie-niespodziankę. Na oddziale poznamy także kilku nowych pacjentów. 

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1712 - Alek postawiony pod ścianą

  Barwy szczęścia, odc. 1712 - Alek postawiony pod ścianą

  W 1712 odsłonie "Barw szczęścia" powrócimy do naszych ulubionych bohaterów i zobaczymy, z czym muszą się mierzyć w codziennym życiu. Władek powoli odzyskuje siły, a już ropzpoczynają się kolejne afery: kłótnie o pieniądze na leczenie i obawy o wyniki śledztwa prokuratury w sprawie wypadku. Oficjalna skarga złożona przez Alka zostaje oddalona; Szeląg rozpoczyna kontratak i wdraża plan swojej słodkiej zemsty. Górka jest pewna, że pozbędzie się klubu, w szukaniu nowej koncepcji na biznes pomaga jej Marek.

  red.
 • M jak miłość, odc. 1318 - czy Paweł ma romans z Julką?

  M jak miłość, odc. 1318 - czy Paweł ma romans z Julką?

  Nowy, 1318. odcinek "M jak miłość" to prawdziwa gratka dla fanów serialu. Mnożą się kłótnie i kłamstwa, dochodzi do zaginięcia, a w finale zawiązuje się romans dwojga seniorów. Co z tego wszystkiego wyniknie? Oglądaj nowe odcinki serialu w TVP2!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1711 - czy Krzepiński zamordował Martę?

  Barwy szczęścia, odc. 1711 - czy Krzepiński zamordował Martę?

  To, co dzieje się ostatnio w "Barwach szczęścia", przechodzi ludzkie pojęcie... Fani serialu z drżeniem rąk śledzą wątek porwania Marty. 1711 odcinek przenosi przełom w sprawie - policja znajduje porzucony wóz Krzepińskiego. Czy to oznacza, że bandyta pozbył się ofiary? Ponadto pojawiają się kupcy chętni na inwestycję w Feel Good, a Angela usiłuje uwieść młodego nauczyciela...

  red.
 • M jak miłość, odc. 1318 - Julka przyłapana na kłamstwie

  M jak miłość, odc. 1318 - Julka przyłapana na kłamstwie

  Co stanie się w kolejnym, 1318. odcinku serialu "M jak miłość"? Bohaterowie plątają się w kolejne kłamstwa i kłótnie, ale i romanse. Aneta znów atakuje Magdę, córka Teresy przynosi Zduńskiemu złe wieści, a sam Paweł orientuje się, że Julka rozsiewa plotki na ich temat. Jak to wszystko się potoczy?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1711 - co stało się z Walawską?

  Barwy szczęścia, odc. 1711 - co stało się z Walawską?

  "Barwy szczęścia" nie dają odpocząć swoim widzom. W 1711 odcinku fani serialu poznają dalszy przebieg śledztwa dotyczącego porwania Walawskiej. Policja namierza samochód Krzepińskiego; wciąż nie wiadomo, gdzie jest porywacz, a także sama Marta... Czy Walawaska się odnajdzie? Czy Basia i Róża sprzedadzą Feel Good? Czy między Angelą i Milewiczem dojdzie do czegoś więcej? Oglądaj nowe "Barwy szczęścia"!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1711 - czy Marta została zamordowana?

  Barwy szczęścia, odc. 1711 - czy Marta została zamordowana?

  Akcja w "Barwach szczęścia" ani na moment nie zwalnia tempa. Ostatnimi czasy głównym wątkiem w serialu jest historia porwania Walawskiej. W 1711 odcinku policja odnajduje samochód Krzepińskiego - nie mogą jednak znaleźć ani porywacza, ani Marty... Tymczasem pojawiają się kolejne osoby chętne do kupna Feel Good, a Angela coraz odważniej flirtuje z młodym nauczycielem geografii... Koniecznie oglądaj najnowsze odcinki serialu!

  red.
 • M jak miłość, odc. 1318 - perfidne kłamstwo Julki

  M jak miłość, odc. 1318 - perfidne kłamstwo Julki

  Co wydarzy się w 1318 odcinku "M jak miłość"? Nie zabraknie kłamstw, kłótni i nagłych zwrotów akcji - w finale zawiąże się także romans seniorów. Magda wciąż flirtuje z Budzyńskim i zmaga się z pretensjami Anety, a córka Teresy przekazuje Pawłowi złe nowiny. Zduński dowiaduje się też o kłamstwie Julki. Co z tego wszystkiego wyniknie?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1317 - wyczekiwany koniec bandyty

  M jak miłość, odc. 1317 - wyczekiwany koniec bandyty

  1317 odcinek serialu TVP2 przynosi tragiczny koniec Głowackiego; bandyty, który niedawno uśmiercił Tomka. Umiera on podczas szarpaniny z Jakubem i Marcinem. W nowym epizodzie "M jak miłość" przyjrzymy się także losom Joanny, Zduńskiego i Góreckiego.

  red.
 • M jak miłość, odc. 1317 - tragiczny koniec Głowackiego

  M jak miłość, odc. 1317 - tragiczny koniec Głowackiego


  W 1317 epizodzie serialu "M jak miłość" nareszcie pożegnamy Głowackiego - bezlitosnego bandytę, przez którego zmarł Tomek Chodakowski. Podczas ostatecznej konfrontacji Jakuba, Marcina i Głowackiego pada śmiertelny strzał. W tym samym odcinku prześledzimy także losy Joanny, Pawła Zduńskiego oraz Góreckiego. Wszystkich ciekawych zapraszamy przed ekrany!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1710 - czy Walawska przeżyje?

  Barwy szczęścia, odc. 1710 - czy Walawska przeżyje?

  1710 odcinek serialu "Barwy szczęścia" kontynuuje drastyczny wątek porwania Marty. Mimo że Ewie udało się wydostać z łap Krzepińskiego, sam porywacz wcale nie przyznaje się do winy, ale zabiera się za zacieranie śladów. Na dobry początek wywozi Martę nad rzekę. Czy Walawskiej grozi najgorsze? Tymczasem Klara mówi Hubertowi o swoich uczuciach i prosi go o decyzję, czy woli uratować ich związek, czy sabotować wszystkie jej starania. Z kolei u Wiśniewskich toczą się sąsiedzkie spory - kolejna awaria wodociągu prowadzi do ostrej sprzeczki.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1710 - czy Marta zostanie zamordowana?

  Barwy szczęścia, odc. 1710 - czy Marta zostanie zamordowana?

  1710 epizod "Barw szczęścia" odsłania kolejne karty tragicznej historii porwanej Marty. Choć Ewa zdołała uciec z rąk porywacza, Krzepiński nie poddaje się zbyt łatwo - zamiast przyznać się do winy wywozi Martę nad rzekę. Klara i Hubert przeprowadzają poważną rozmowę o wspólnej przyszłości. Pyrka musi się wreszcie zdecydować, czy zamierza walczyć o małżeństwo, czy będzie do końca życia wypominał żonie jej błędy. Bardziej przyziemne problemy spotykają Wiśniewskich - na ich osiedlu dochodzi do kolejnej awarii wodociągu.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1710 - czy Krzepiński zabije Martę?

  Barwy szczęścia, odc. 1710 - czy Krzepiński zabije Martę?

  W 1710 odcinku "Barw szczęścia" poznamy dalszy ciąg historii tragicznego porwania Walawskiej. Ewie wprawdzie udaje się zbiec, ale Krzepiński nie zamierza odpuścić - zamiast tego wywiezie Martę nad brzeg rzeki. Czy pozbędzie się swojej ofiary? Dochodzi też do szczerej rozmowy między Klarą a Hubertem - mężczyzna musi podjąć ostateczną decyzję i określić się, czy zamierza walczyć o swoje małżeństwo. Przyjrzymy się też na moment bardziej codziennym problemom, w tym awarii wodociągu na osiedlu Wśniewskich.

  red.
 • M jak miłość, odc. 1317 - czy Marcin pomści Tomka?

  M jak miłość, odc. 1317 - czy Marcin pomści Tomka?

  W 1317 odcinku "M jak miłość" poznamy wreszcie rozwiązanie wątku Głowackiego - bandyty, który doprowadził do śmierci Tomka Chodakowskiego. Podczas bójki między Marcinem, Jakubem a Głowackim pada śmiertelny strzał. Kto ucierpi w ostrej szamotaninie? W najnowszym epizodzie przyjrzymy się także losom Asi, Pawła i Góreckiego. Będzie się działo - zapraszamy przed telewizory!

  red.
 • Roznerski i Zawadzka ROZSTALI SIĘ? "Marcelina nie chce się nad sobą użalać"
 • Na Wspólnej, odc. 2555 - Maciek umiera w szpitalnym łóżku

  Na Wspólnej, odc. 2555 - Maciek umiera w szpitalnym łóżku

  2555 odcinek serialu "Na Wspólnej" momentami mrozi krew w żyłach - następuje seria nieprzewidzianych wypadków, która wywraca życie bohaterów do góry nogami. Zuza, która parę odcinków temu ogłuszyła agresywnego narkomana, okazuje się winna jego śmierci. Danka i Halinka knują przeciwko pięknej Natalii. Z kolei Daniel zupełnie nie radzi sobie z wyjazdem Łucji - czy Brzozowski pęknie i zdradzi swoją ukochaną?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1708 - Walawska i jej córka w sidłach porywacza

  Barwy szczęścia, odc. 1708 - Walawska i jej córka w sidłach porywacza

   

  "Barwy szczęścia" nigdy nie były serialem skupiającym się wyłącznie na szczęśliwych aspektach życia. Ostatnie odcinki, a zwłaszcza epizod 1708, są jednak wyjątkowo mroczne i grające na emocjach widzów. Wciąż jesteśmy przy porwaniu Marty i Ewy - obserwujemy, jak niezrównoważony psychicznie mężczyzna dręczy swoje ofiary. Czy Walawska zdoła uratować córkę i czy Krzepińskiemu ujdzie to wszystko na sucho? Z kolei Górka poważnie zastanawia się nad swoim życiem - wiedząc o tragedii przyjaciółki zupełnie zmienia podejście do swoich problemów.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2555 - Zuza doprowadza do śmierci Maćka

  Na Wspólnej, odc. 2555 - Zuza doprowadza do śmierci Maćka

  2555 epizod "Na Wspólnej" dostarcza całej palety wrażeń. W wyniku nieprzewidzianych wypadków i błędnych, impulsywnie podjętych decyzji życie bohaterów komplikuje się tak bardzo, że trudno sobie wyobrazić pozytywne rozwiązania ich problemów. Maciek umiera, co stawia Zuzę w zupełnie patowej sytuacji. Z kolei Halinka i Danka zastanawiają się, jak pozbyć się z lokalu atrakcyjnej Natalii. Daniel nie potrafi wytrzymać bez ukochanej - czy zdradzi Łucję z koleżanką z redakcji?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1708 - Marta i Ewa przeżywają koszmar

  Barwy szczęścia, odc. 1708 - Marta i Ewa przeżywają koszmar

  1708 epizod "Barw szczęścia" nie ma wiele wspólnego ze szczęściem; o wiele więcej jest tam nieszczęścia, płaczu i dwulicowości... Widzowie wciąż śledzą losy Marty i Ewy, porwanych przez Krzepińskiego podczas podróży do stolicy. Psychopata znęca się nad swoimi ofiarami, a jednocześnie udaje, że pomaga w poszukiwaniach zaginionych. Czy Walawskiej uda się uratować z rąk bandyty małą Ewunię? Z kolei Kasia jest bardzo poruszona tym, co się dzieje i zaczyna rozumieć, na czym tak naprawdę jej zależy...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1708 - koszmar Walawskiej i jej córki

  Barwy szczęścia, odc. 1708 - koszmar Walawskiej i jej córki

  1708 epizod "Barw szczęścia" toczy się wokół najbardziej emocjonującego wątku ostatnich odcinków, czyli wątku porwania Marty i Ewy. Krzepiński więzi i dręczy swoje ofiary, zachowując pozory zainteresowanego sprawą zaginionych. Walawska robi, co może, żeby uratować z rąk bestii przynajmniej swoje dziecko. Tymczasem Kasia bardzo przeżywa zaginięcie Marty; Górka pod wpływem ostatnich wydarzeń zaczyna zupełnie inaczej patrzeć na swoje życie.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2555 - krew na rękach Zuzy

  Na Wspólnej, odc. 2555 - krew na rękach Zuzy

  "Na Wspólnej" nigdy nie było serialem o życiu wolnym od problemów, ale to, co dzieje się w 2555 odcinku, przechodzi ludzkie pojęcie. Życie bohaterów już nigdy nie będzie takie jak kiedyś. Okazuje się, że uderzenie Zuzy było na tyle niefortunne, że doprowadziło Macieja do śmierci. Co grozi Hofferowej, która tylko próbowała się bronić? Halina oraz Danka chcą się pozbyć atrakcyjnej Natalii, natomiast Daniel nie panuje nad uczuciami i coraz bardziej zbliża się do Dominiki...

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 679 - Czy Wiktoria przyjmie oświadczyny?

  Na dobre i na złe, odc. 679 - Czy Wiktoria przyjmie oświadczyny?

  W środę na TVP 2 fani serialu "Na dobre i na złe" ponownie będą mogli obserwować losy ukochanych bohaterów. W 679. odcinku z pewnością nie zabraknie miłosnych zawirowań. Profesor Bart ulega poważnemu wypadkowi w czasie treningu. Adam opiekuje się bogatym biznesmenem, któremu pozostały ostatnie miesiące życia. Ku jego zdziwieniu, pacjent podrywa doktor Consalidę. Tymczasem wieczorem wszyscy, którym leży na sercu los szpitala w Leśnej Górze, będą mieli okazję spotkać się na oficjalnym, firmowym balu. Co z tego wyniknie? Przekonamy się już o 15.25 w TVP 2!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2554 - nieprzytomny Maciek w szpitalu

  Na Wspólnej, odc. 2554 - nieprzytomny Maciek w szpitalu

  2554 odcinek "Na Wspólnej" kontynuuje wątek rozpoczęty w poprzednim epizodzie serialu. Po uderzeniu przez Zuzę Maciek nie odzyskuje przytomności. Czy jego stan się poprawi i czy Zuza poniesie konsekwencje swojego czynu? Tymczasem Franek dogaduje się z dilerem, Sławek testuje swoją dorastającą córkę, a Stefan w najlepsze podrywa piękną menadżerkę. Jak to wszystko się rozwiąże? Oglądaj 2554 epizod "Na Wspólnej"!

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 679 - Oświadczyny Adama

  Na dobre i na złe, odc. 679 - Oświadczyny Adama

  Czego możemy się spodziewać po najnowszym, 679. odcinku "Na dobre i na złe"? Po raz kolejny nie zabraknie ciekawych, medycznych przypadków oraz problemów miłosnych. Profesor Bart za namową kolegi decyduje się wziąć udział w treningu interpersonalnym. Niestety, nie kończy się to dla niego dobrze. Krajewski stara się pomóc nowemu pacjentowi - Karolowi. Mimo swojego ciężkiego stanu zdrowia, biznesmen wydaje się być szczególnie zainteresowany Wiktorią. Wieczorem wszyscy wezmą udział w pikniku charytatywnym, gdzie Adam postanowi oświadczyć się doktor Consalidzie.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2554 - czy Maciek się obudzi?

  Na Wspólnej, odc. 2554 - czy Maciek się obudzi?

  W 2554 epizodzie "Na Wspólnej" poznamy kontynuację szokującego wątku Maćka, który miał swoją kulminację w poprzednim odcinku serialu TVN. Odkąd Zuza ogłuszyła narkomana ciężkim wazonem, chłopak jeszcze się nie wybudził. Czy jego stan się polepszy i czy Zuza zdecyduje się przyznać do winy? W tym samym czasie Franek kupuje kolejne narkotyki, Daria zamieszkuje u Sławka i wybiera się na pierwszą imprezę, a Stefan usiłuje podbić serce Natalii. Do czego to wszystko zmierza? Sprawdź, oglądając 2554 odcinek "Na Wspólnej"!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1707 - Pyrka nie wytrzymuje

  Barwy szczęścia, odc. 1707 - Pyrka nie wytrzymuje

  Jeśli mieliście wrażenie, że w życiu bohaterów serialu TVP2 wreszcie nadejdą lepsze dni - nie mogliście być w większym błędzie. Nadciąga prawdziwy huragan... W 1707 odcinku "Barw szczęścia" ma miejsce wielkie starcie Huberta i Klary. Małżeństwo kłóci się o treść książki kobiety o wymownym tytule "Wyrodna matka". Iga zjawia się na przesłuchaniu i wyjawia całą prawdę na temat swojego ataku na Martę. Nadchodzą też zmiany w życiu Basi i Róży, a Władek powoli wraca do siebie, co stanowi chyba jedyną dobrą wiadomość w całym odcinku...

  red.