Na dobre i na złe, odc. 682 - Poważne zarzuty wobec Adama

Jakie niespodzianki przygotowali twórcy serialu "Na dobre i na złe" w 682. odcinku? Bohaterowie po raz kolejny ratują życie swoich pacjentów w szpitalu w Leśnej Górze. Tym razem jednak wielu z nich będzie musiało poradzić sobie z nowymi, prywatnymi problemami. W tym epizodzie Adam wpakuje się poważne tarapaty. Jedna z pacjentek oskarża lekarza o gwałt. Niestety, to nie pierwsza taka sytuacja. Wzbudza to podejrzenia pozostałych pracowników szpitala. Mimo, że Oliwia zaczyna rodzić, Krajewski wyznaje miłość swojej obecnej partnerce - Wiktorii. Na oddziale poznajemy także nowego pacjenta. Zostaje nim Stasio, syn pielęgniarki Karoli. Chłopiec ma poważne problemy z oddychaniem, a jego stan cały czas się pogarsza. Niepokoi to doktora Trettera, który zajmuje się dzieckiem.

Na dobre i na złe - Oliwia rodzi!

Kiedy Oliwia zaczyna rodzić, dzwoni do Adama. Ten jednak ma w tym momencie duże problemy i nie może odebrać telefonu. Kobieta poważnie zawodzi się na swoim partnerze. Chirurg ostatecznie pojawia się spóźniony na szpitalnym oddziale. Kiedy widzi swojego nowo narodzonego syna jest bardzo wzruszony. Zadaje sobie jednak sprawę, jak trudne są obecnie jego stosunki z Oliwią. Chwilę wcześniej lekarz wyznaje miłość zupełnie innej kobiecie.

Oskarżenia wobec Adama

To jednak nie wszystko, czego możemy spodziewać się po najnowszym epizodzie Na dobre i na złe. Krajewski usiłuje pomóc kobiecie, na którą trafił w lesie. Ta jednak chwilę później oskarża go o gwałt. Chirurg będzie musiał poradzić sobie z nowymi zarzutami.

Więcej o: