Na Wspólnej, odc. 2564 - Daria pociesza zranionego Dominika

W 2564 odcinku "Na Wspólnej" rozstrzygnie się kilka spraw, które od dłuższego czasu leżą na sercu naszych ulubionych bohaterów. Igor spotyka się z Jakubem i jest świadkiem przerażającej sceny. Daniel wreszcie decyduje się na jedną z dwóch kobiet i oznajmia Dominice, jaki podjął wybór. Tymczasem Dominik dochodzi do wniosku, że jego dziewczyna znalazła sobie kogoś innego...

Bezlitosny wyrok mafii

Igor próbował odpuścić sprawę Marcinka, ten jednak utrudnia mu to swoim telefonem. Prosi go o bardzo pilne spotkanie, na którym stawia się w towarzystwie policyjnej ochrony. Nowak oczywiście godzi się na nietypową prośbę, co przypłaca widokiem okrutnej zemsty mafii. Na Marcinka pędzi rozpędzone auto – czy właśnie taki będzie koniec Jakuba, który odważył się zagłębić w nie swoje sprawy?

Daniel podejmuje męską decyzję

Daniel wciąż romansuje z Dominiką; wreszcie podejmuje decyzję, którą odwlekał już od dłuższego czasu. Chociaż na razie unika jak ognia rozmawiania z tęskniącą za nim Łucją, wyznaje Dominice, że niedługo wybierze się do Irlandii i ostatecznie zerwie z obecną dziewczyną. Tymczasem Dominika odczuwa przykrości ze strony Smolnego, a Daniel zobowiązuje się wstawić za nią u szefa. Czy kochanka będzie górą? Oglądaj „Na Wspólnej”!

Kasia zdradza Dominika?

Dominikowi wciąż jest bardzo przykro, że nie pojedzie z Kasią na wakacje. Chłopak znajduje w internecie zdjęcie dziewczyny z nieznajomym Hiszpanem – para wygląda na zakochanych. Czy Kasia zdradza Dominika? I czy Daria wykorzysta okazję, żeby zająć miejsce dziewczyny?