Na Wspólnej, odc. 2564 - Daniel postanawia zerwać z Łucją

Co wydarzy się w 2564 epizodzie "Na Wspólnej"? Bohaterowie serialu już jakiś czas stąpają po cienkim lodzie - lada moment mogą wydarzyć się rzeczy, które całkowicie odmienią ich losy. Jakub prosi Igora o spotkanie, po czym pada ofiarą perfidnej zemsty mafii. Z kolei Daniel jest zmuszony wybrać między Łucją a Dominiką. Tymczasem Dominik nabiera przekonania, że Kasia go zdradza.

Tragiczny koniec Jakuba?

Nowak odpuścił sprawę ogromnego mafijnego przekrętu. Wraca jednak na niebezpieczną ścieżkę po telefonie Marcinka – Jakub prosi go o spotkanie, które nie cierpi zwłoki. Mężczyźni przybywają na umówione miejsce – Jakub pojawia się w towarzystwie policyjnej ochrony – ale wkrótce okazuje się, że żadne środki bezpieczeństwa nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Wprost na Marcinka jedzie rozpędzony samochód... Czy właśnie w ten sposób pozbędzie się go mafia?

Decyzja Daniela

Między Danielem i Dominiką jest coraz goręcej, co tylko sprawia, że chłopak unika jak ognia rozmów ze stęsknioną dziewczyną. Daniel musi wreszcie wybrać, czy woli być z Łucją, czy ze swoją kochanką... Ponieważ na Dominice wyżywa się Smolny, Daniel obiecuje, że zainterweniuje w tej sprawie. Od razu wyznaje kochance, że zamierza pojechać do Irlandii i ostatecznie zerwać ze swoją dziewczyną. Koniecznie sprawdź, jak rozwinie się sytuacja w „Na Wspólnej”!

Podejrzenia Dominika

Dominik znajduje w sieci zdjęcie Kasi z jakimś przystojnym Hiszpanem – podejrzewa dziewczynę o zdradę, zwłaszcza że w ostatniej chwili odwołała ich wspólny wyjazd. Zazdrosnego chłopaka stara się uspokoić Daria...