M jak miłość, odc. 1321 - Aneta knuje przeciw Magdzie

Bohaterowie "M jak miłość" muszą uporać się z poważnymi problemami. W 1321 odcinku serialu Marcin zmaga się z trudnym do przyjęcia faktem, że został mordercą człowieka. Z kolei Aneta, kierowana przez zazdrość, próbuje zniszczyć świeżo powstały związek Magdy i Andrzeja. Ciekawych zapraszamy do oglądania nowych epizodów!

Cień Głowackiego

Marcina zabijają wyrzuty sumienia. Przypadkowy morderca przesadza z alkoholem i szuka kogoś, komu mógłby się zwierzyć. Jego wybór pada na Agnieszkę – chłopak zatacza się pod jej blokiem, a Olszewska zaprasza go na kawę i próbuje z niego wyciągnąć, co jest przyczyną jego męki. Marcin mówi prawdę: zabił Głowackiego i nie chce, żeby to Jakub ponosił tego konsekwencje – zamierza wyśpiewać wszystko policji. Chłopak wprowadza Agnieszkę w szczegóły całego zajścia. Olszewska jest wtedy pewna: Marcin podjął jedyną słuszną decyzję i nie ma się za co obwiniać. Popiera też pomysł Jakuba – w końcu najważniejsze jest dobro małego Szymka. Chcesz wiedzieć, co zadecyduje Marcin? Oglądaj "M jak miłość"!

Efekty niezdrowej zazdrości

Andrzej chce zabrać Magdę do Kazimierza na romantyczny weekend. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zazdrosna Aneta. Po tym, jak Olek wychodzi wczesnym rankiem „na jogging”, Kryńska orientuje się, że ktoś zamówił w lokalnej kwiaciarni bukiet dla Magdy. Dla Anety staje się oczywiste, że to Olek robi prezenty byłej żonie. Żeby się zemścić, podsyła Chodakowskiej liścik, z którego można się domyślić, że Andrzej planuje zerwanie. Budzyński jedzie do Kazimierza w pojedynkę...