Na Wspólnej, odc. 2566 - dwie kobiety Daniela

Co takiego wydarzy się w 2566. epizodzie "Na Wspólnej"? Widzowie mogą spodziewać się zdrady, zawiedzionych oczekiwań, podstępnych intryg i kryminalnej afery. Pętla powoli zaciska się wokół szyi Daniela - Brzozowski nie będzie w stanie długo utrzymać podwójnego życia w tajemnicy. Beata rozmawia z Nowakiem i jeszcze bardziej pogrąża Anastazję. Tymczasem Weronika angażuje się mocno w sprawę garbarni, wokół której najwyraźniej giną ludzie.

Na wspólnej - Łucja domyśla się prawdy

Po nocy z Łucją Brzozowski ma zamiar wziąć sobie wolne w redakcji. Nie podoba się to jednak Dominice, która szaleje z zazdrości i bez opamiętania wydzwania na telefon kochanka. Zaintrygowana Łucja sprawdza, kto próbuje skontaktować się z jej ukochanym. Czy zorientuje się, że Daniel znalazł sobie inną? Odpowiedź już niebawem w Na Wspólnej!

Kolejne oszczerstwa

Ucieczka Anastazji doprowadza Tomka do rozpaczy. Chłopak nie wie, co ze sobą zrobić i stara się skupić na pracy. Kiedy jest w barze, odwiedza go Beata – dziewczyna sprawia wrażenie, jakby wiedziała coś więcej i chciała pomóc Nowakowi. Mówi mu, żeby się nie obwiniał i to nie pierwszy taki numer, jaki wykręca jej koleżanka.

Tajemnica zgonów wokół garbarni

Robert wreszcie wprowadza się do ukochanej. I Tadeusiak, i Roztocka bardzo się z tego cieszą, jednak myśli Weroniki nie są całkowicie wolne od zmartwień. Kobietę dręczy sprawa nowej klientki i garbarni, w okolicach której dochodzi do zgonów. Robert ma zorientować się, co z tym robi policja, natomiast Weronika jedzie na miejsce zdarzenia i sama zaczyna szukać śladów.