Barwy szczęścia, odc. 1726 - Anna wciąż myśli o Jakubie

W 1726 odcinku kultowej produkcji TVP2 przyjrzymy się bliżej dramatom wybranych bohaterów serialu. Akcja epizodu toczy się między innymi wokół romansu Angeli i Milewicza oraz dotyczącego go wzburzenia Sebastiana. Władek dowiaduje się, że jego życie nie będzie już nigdy takie samo jak wcześniej. Z kolei Anna wciąż rozmyśla o Jakubie i pisze z nim SMS-y. Co na to Marczak? Oglądaj nowe "Barwy szczęścia"!

Barwy szczęścia - Magda stara się o rozejm

Romans córki z nauczycielem geografii doprowadza Sebastiana do szewskiej pasji. Ojciec Angeli zamierza zrobić, co w jego mocy, aby młody mężczyzna zniknął z życia dziewczyny już na zawsze. Do sprawy wtrąca się Magda, która stara się uspokoić strony i nieco załagodzić sytuację.

Pożegnanie z pracą

Tymczasem w Barwach szczęścia Władek powoli powraca do normalnego życia. Niestety dowiaduje się od lekarza, że nic już nie będzie takie jak wcześniej – specjalista oznajmia mu, że mężczyzna musi zrezygnować z dotychczasowej pracy w laboratorium. Naukowiec ma ogromny problem, żeby zaakceptować smutną prawdę.

Anna zakochana?

Anna cały czas jest myślami przy Jakubie. Bez przerwy wymienia z pisarzem SMS-y, a przy tym zupełnie ignoruje swojego męża. Jerzy orientuje się, że coś jest nie tak, i zaczyna dostrzegać własne błędy. Przeprasza żonę za zaniedbanie i zaprasza ją na wspólny wieczór. W tym czasie Anna widzi się z Nasielskim – Jakub wyznaje byłej nauczycielce, że jego uczucie nie wygasło i chce się dowiedzieć, czy ma jeszcze jakieś szanse. Co odpowie Anna i co zrobi Marczak, kiedy się o tym dowie?