Na Wspólnej, odc. 2566 - Dominika odchodzi od zmysłów z zazdrości

Czym 2566 odcinek "Na Wspólnej" zaskoczy widzów serialu? Nowy epizod przybliża kilka ciekawych wątków, czy to miłosnych, czy to zawodowych. Daniel musi się wreszcie zmierzyć z konsekwencjami podwójnego życia - kiedy spędza czas z Łucją, Dominika szaleje z zazdrości. Beata kolejny raz wtrąca nos w nie swoje sprawy i odwiedza porzuconego Nowaka. Z kolei Weronika całkowicie poświęca się tajemniczej sprawie trującej garbarni...

Na wspólnej - Zazdrosna kochanka

Daniel ma mętlik w głowie – spędza noc z Łucją, po czym chce wziąć wolny dzień w pracy. Dominika szaleje z zazdrości i cały czas wydzwania do Brzozowskiego. Dostrzega to Łucja, która w tajemnicy zagląda do telefonu ukochanego i sprawdza jego listę połączeń. Czy romans Daniela wyjdzie wreszcie na jaw? Przekonaj się, oglądając nowe epizody Na Wspólnej!

Beata oczernia Anastazję

Tomek nie potrafi się pozbierać po ucieczce Anastazji. Żeby zagłuszyć dręczący go ból, ucieka w wir pracy. W barze dopada go Beata, która sprawia wrażenie, jakby chciała pocieszyć młodego Nowaka. Tłumaczy mu, że nie powinien się obwiniać, i że nie jest pierwszym mężczyzną wykiwanym przez Anastazję. Dlaczego Beacie tak bardzo zależy na pogrążeniu zrozpaczonej dziewczyny?

Śledztwo Weroniki

Tadeusiak wreszcie wprowadza się do Weroniki – para jest bardzo szczęśliwa w swoim towarzystwie. Myśli Roztockiej zatruwa jednak sprawa podejrzanej garbarni, wokół której giną ludzie. Weronika prosi Roberta, żeby zorientował się, co zrobiła w tej sprawie policja. Ona sama udaje się zaś na miejsce zdarzenia i wszczyna niebezpieczne śledztwo.